כיצד לצפות ב- CNBC מחוץ לארה”ב באמצעות VPN או DNS חכם

הכלכלה העולמית משתנה. מדיניות הסחר משתנה והשווקים מגדירים את עצמם מחדש כדי להמשיך. זה הזמן לשים לב לאתרי חדשות פיננסיים, כמו CNBC.


כיצד לצפות ב- CNBC מחוץ לארה

כיצד לצפות ב- CNBC מחוץ לארה”ב

האם CNBC זמין מחוץ לארה”ב?

CNBC הוא, למרות המחלוקות סביבו, אחד מערוצי החדשות הפיננסיים הנצפים ביותר. ל- CNBC גרסאות שונות מחוץ לארצות הברית המתאימות לשווקים פיננסיים שונים. עם זאת, לא ניתן לגשת לגרסה האמריקאית של הערוץ מחוץ לארה”ב. אם אתה רוצה להישאר בראש השוק הפיננסי בארצות הברית, אתה תצטרך למצוא דרך לבטל את חסימת ה- CNBC בחו”ל.

אני הולך להסביר שתי שיטות בהן תוכלו להשתמש לצורך זה: VPN ו- DNS Smart.

כיצד לבטל את חסימת ה- CNBC בחו”ל באמצעות VPN

השיטה הראשונה שאני הולך להסביר לביטול חסימת ההגבלות האזוריות של CNBC היא שיטת VPN. VPN, קיצור של רשת פרטית וירטואלית, היא תוכנה שמצפינה את הנתונים שלך ומנתבת מחדש את כל התנועה שלך לחיבור פרטי ובטוח. VPN יכול לעזור לך להישאר אנונימי ובטוח באופן מקוון, גם אם אתה משתמש ב- WiFi ציבורי.

הסיבה ש- VPN יכול לבטל את החסימה של תוכן מוגבל אזורית היא ש- VPN מחבר אותך לשרתים שונים ברחבי העולם כדי ליצור את החיבור המאובטח שציינתי קודם. כשאתה מתחבר לשרת שאינו ממוקם במדינה שלך, כתובת ה- IP הציבורית שלך משתנה כדי לשקף את השרת. כך VPN יכול לעזור לך לבטל את חסימת ההגבלות האזוריות.

כיצד להגדיר VPN

הרשמה והגדרת VPN היא קלה יחסית. כך תוכלו להשיג VPN ולבטל את חסימת ה- CNBC בכל מקום בעולם:

 1.  עבור לאתר של ספק VPN והירשם לשירות.
 2. הורד את היישום שמתאים למכשיר בו אתה הולך להשתמש. ככלל אצבע, ל- VPNs תהיה אפליקציה עבור מק, חלונות, iOS, ו אנדרואיד מכשירים.
 3. הפעל את האפליקציה במכשיר שלך והיכנס.
 4. התחבר לשרת בארה”ב והמתן מספר שניות עד שהחיבור יוקם.
 5. כנסו לזרם החי של CNBC ותיהנו! *

זה כזה קל! הדבר הטוב ב- VPN הוא שיש להם כבר יישומים (לפעמים אפילו תוספי דפדפן) שבהם תוכלו להשתמש. אינך צריך להיות רקע טכני כדי להשתמש ב- VPN.

ה- VPN הטוב ביותר להזרים CNBC בשידור חי

אני מציע להירשם ל- ExpressVPN. היא נחשבת לספקית ה- VPN המובילה בדירוג ויש לה שורה ארוכה של תכונות שיעזרו לה לשמור על מיקומה ברחבי העולם. ל- ExpressVPN יש מעל 2000 שרתים ביותר מ 94 מדינות, כך שתוכל לבטל את החסימה של אתרים חסומים יותר גיאוגרפיים.

ל- ExpressVPN יש אחריות אמינה של 30 יום כסף חזרה, כך שתוכל לבדוק זאת ולראות אם השירות עובד בשבילך.

אם זה לא יקרה, הנה רשימה של ספקי VPN מהשורה הראשונה שתוכלו לנסות:

כיצד לצפות ב- CNBC בחו”ל עם DNS חכם

השיטה השנייה בה ניתן להשתמש כדי לבטל את חסימת ה- CNBC האמריקנית בחו”ל היא באמצעות DNS חכם. DNS חכם, בשונה מ- VPN, הוא שירות שאתה יכול להירשם אליו והוא ספציפי לביטול חסימת אתרים מוגבלים גיאוגרפיים. כמו שלא כמו VPN, DNS חכם אינו שירות שמבקש ממך לבחור שרת להתחבר אליו. לספק תהיה רשימה של ערוצים לא חסומים הנגישים דרך ה- DNS החכם.

במילים אחרות, כאשר ברצונך לבטל את חסימת הערוץ הספציפי עם DNS חכם, עליכם לוודא שהערוץ נתמך על ידי ה- DNS החכם שתבחרו..

כמה דברים שכדאי לזכור בעת השימוש ב- DNS חכם

כפי שציינתי לעיל, DNS חכם אינו זהה ל- VPN. VPN יאבטח את הנתונים והתעבורה המקוונים שלך, בעוד ש- DNS חכם יסווה את ה- IP שלך בלבד. זה נכון, כתובת ה- IP הציבורית שלך לא משתנה בפועל כאשר אתה משתמש ב- DNS חכם. דברים אחרים שכדאי להיות מודעים אליהם הם:

 • DNS חכם לא ישפיע על מהירות האינטרנט שלך.
 • פרוקסי DNS חכמים אינם מגנים עליך מפני חטיפת DNS או פרוקסי שקוף.
 • יש להגדיר DNS חכם, שלא כמו VPN.
 • ניתן לבצע את התצורה של DNS חכם במבחר רחב יותר של מכשירים, כמו PC, Mac, Android, Apple TV, Amazon Fire TV, PS3, PS4, Xbox, iOS, וכו…

ה- DNS החכם הטוב ביותר לביטול החסימה של CNBC

אני משתמש ב- Unlocator כ- DNS החכם שלי. זה נותן לך גישה ליותר מ -200 ערוצים חסומים, כולל CNBC, ויש לו צוות שירות לקוחות נהדר שתמיד מוכן לעזור. Unlocator מספק גם מדריכים והדרכות שמובילות אותך בתהליך התצורה.

ל- Unlocator 7 יום ללא כרטיס אשראי נדרש ניסיון בחינם ומדיניות החזר של 14 יום. נסה זאת, זהו שירות מדהים שחוסך לך הרבה זמן ואנרגיה באמצעות הסטרימינג שלך.

צפו ב- CNBC מחוץ לארה”ב – מחשבות אחרונות

הנה לכם, שתי שיטות קלות לביטול החסימה של הגרסה האמריקאית של CNBC. הייתי מציע לך לנסות את שתי השיטות ולראות איזו מהן מתאימה לך ביותר. אם אתה מעוניין רק להזרים כמה ערוצים, DNS חכם עשוי להיות השירות עבורך. אם אתה מעוניין ברעיון של אבטחה מקוונת, VPN זה מה שאתה צריך להסתכל עליו.

* הגרסה האמריקאית של CNBC מחייבת גישה לטלוויזיה האמריקאית. לא VPN ולא DNS חכם לא יוכלו להסיר דרישה זו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map