כיצד לבטל את החסימה של ספורט CT מחוץ לצ’כית

לרוב טוב של העם הצ’כי, צפייה בספורט היא אחד הבילויים הטובים ביותר למנוחה ובילוי. זה נראה ממספר האנשים שמתכוונים ל- CT Sport לקבלת הדגשים האחרונים בתחומים המועדפים עליהם. הערוץ מופעל על ידי Česká Televize, אשר באנגלית נקרא כטלוויזיה צ’כית. שירות הטלוויזיה הוא השדרן הלאומי של צ’כיה, והוא מציע 6 ערוצים נוספים המתמקדים בתחומי תכנות אחרים. יש CT1 לתצוגות משפחתיות, CT2 לסרטים תיעודיים, CT24 לחדשות מסביב לשעון, CT: D לילדים, אמנות CT לכל דבר תרבות, ולבסוף, נושא הסקירה שלנו היום, CT Sport.


כיצד לבטל את החסימה של ספורט CT מחוץ לצ'כית

כיצד לבטל את החסימה של ספורט CT מחוץ לצ’כית

CT ספורט מגישה כל מיני תכנים הקשורים לחדשות ספורט. יש כדורגל, אתלטיקה בשטח, אולימפיאדת אירופה, וכן סיקור מעמיק של כל אירוע ספורט עולמי. הבעיה היחידה שעשויה להיות לך בערוץ זה היא שתגישה אליו רק כשאתה נמצא בצ’כיה. זה מקשה אוטומטית על כל אזרח צ’כי שמגיע לנסוע לחו”ל מכיוון שהם כבר לא יוכלו להדביק את התוכניות האהובות עליהם בבית.

האם ניתן להשיג ספורט CT מחוץ לצ’כיה?

CT ספורט זה מה שאנחנו יכולים להתייחס אליו כערוץ מוגבל גיאוגרפי. משמעות הדבר היא שהגישה שלך לשירות מבוססת על אם אתה בתוך המדינה או לא. במקום הסרטון, תוצג בפניך השגיאה הגיאוגרפית הבאה כשאתה מנסה לצפות ב- CT Sport מחו”ל:

“Litujeme, tento obsah není kvůli omezeným autorským právům dostupný na vašem území.”

ו

“אנו מצטערים, תוכן זה אינו זמין בטריטוריה שלך בגלל זכויות יוצרים מוגבלות”

דבר מסוים שאתה עשוי להיות סקרן לגביו הוא כיצד האתר מסוגל להבין את מיקומך. ובכן, בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט, המכשיר בו אתה משתמש ניגש לאתר או לערוץ מסוים דרך כתובת IP. ה- IP הוא קיצור של פרוטוקול האינטרנט, ובדרך כלל צורת זיהוי המשמשת לקבלת גישה לאתרים וערוצים. כתובת ה- IP שלך נושאת איתה מידע כמו זהותך ומיקומך. על ידי איתור ה- IP הספציפי שלך, ערוץ מוגבל גיאוגרפי כמו CT Sport מסוגל להחליט אם תקבל גישה לערוץ שלו או לא. למשתמשים מחוץ לצ’כיה שרוצים להזרים כיסוי ספורט באמצעות CT Sport, הם יצטרכו פיתרון שמסתיר את ה- IP שלהם. אין דרך טובה יותר להסתיר זאת מאשר להשתמש ב- VPN.

שימוש ב- VPN לצפייה בספורט CT מחוץ לצ’כיה

רשת פרטית וירטואלית היא הדרך האמינה ביותר להסתיר את כתובת ה- IP שלך. למה זה כל כך? VPN מצפין את החיבור שלך ובכך הופך את כל הנתונים המועברים דרך המכשיר שלך לפרטיים. זה המפתח מכיוון שהוא משיג לך פרטיות ואנונימיות מלאה בזמן שאתה גולש באינטרנט. כאשר החיבור שלך מוצפן, אתה יכול לשנות את הפרטים בכתובת ה- IP שלך, ולכן לקבל גישה לאתרים וערוצים שבדרך כלל לא הייתם מסוגלים. עם היכולת לשנות דברים כמו המיקום שלך, תוכל לעבוד סביב בלוקים מגבילים גיאוגרפיים ולגשת לערוצים המועדפים עליך. כך תוכלו לגשת ל- CT Sport כשאתם בחו”ל:

 1. הירשם באמצעות VPN המציע שרתי VPN בצ’כיה.
 2. הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
 3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 4. עכשיו, התחבר לשרת VPN צ’כי.
 5. לבסוף, השתמשו ב- CT Sport בחו”ל.

VPNs הטובים ביותר לצפייה בספורט CT מחוץ לצ’כיה

עם כל האמור, הגיע הזמן להבין מהם ה- VPNs הטובים ביותר שניתן לעשות. זה חשוב מכיוון שיש כל כך הרבה שירותים מזויפים בחוץ, ורובם לא באמת מציעים תמורה מספקת לכסף שלך. עשינו כמה מחקרי רקע, והמצאנו כמה מהשירותים הטובים ביותר שתוכלו לקבל עבורם מציעים הגנה מיטבית. להלן רשימת מיטב ה- VPN הטובים ביותר לצפייה בספורט ספורט מחוץ לצ’כיה.

1. ExpressVPN

ExpressVPN לוקח את הכתר כספק המומלץ ביותר שלנו להירשם אליו. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, מה שהופך אותו לחוסן מפני כל מדיניות שיתוף נתונים מחמירה. מדיניות רישום האפס שהם מציעים גם שומרת היטב על הנתונים של כולם. לשירות יש כ -2000 שרתים ברשת המפוזרים בכ -90 מדינות ברחבי העולם. יש גם מחרוזת של שרתי התגנבות שאליהם אתה יכול להתחבר אם אתה מעדיף להסתיר את העובדה שאתה משתמש ב- VPN.

מבחינת אבטחה, ExpressVPN מספק קידוד AES 256 סיביות לשמירה על כל פעילויות הגלישה של המשתמשים שלה. זה גם מאפשר להם להתחבר ל- OpenVPN, PPTP, SSTP או L2TP / IPSec כפרוטוקול VPN שנבחר. השירות מאפשר גם עד 3 חיבורים בו זמנית, כמו גם לקוח VPN קל לשימוש. אפליקציית ה- VPN שלהם תואמת למגוון רחב של פלטפורמות, כולל Windows, iOS, Android ו- Linux. השירות מאפשר למשתמשים גם לבחור אילו חלקים מהתנועה שלהם יש להצפין באמצעות תכונת המנהור המפוצלת שלו. קבל מידע נוסף על תכונה ייחודית זו לצד מספר אחרים על ידי בדיקת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

במקום השני יש לנו IPVanish; ספק ברמה הגבוהה ביותר שבסיסה בפלורידה, ארה”ב. ספק זה הוא האידיאלי ביותר למשתמשים שמבלים זמן רב בסטרימינג או בטרנינג. למה? מכיוון שהשירות בנוי בצורה המספקת מהירות וביטחון גם בלי שהאחד פוגע בשני. עם היכולת לתמוך בעשרה מכשירים סימולטניים, IPVanish מאפשר לך לעשות הרבה יותר מאשר ספקים רבים אחרים שתיתקל בהם. לספק יש בבעלות ישירה יותר מ 1500 שרתים, המנוי עד 40,000 כתובות IP למנויים שלה.

אחת התכונות שלו שכדאי להדגיש היא התמיכה בה טורנינג. השירות מבטיח העברות קבצי P2P ללא הגבלה והסתה אנונימית לכל המצטרפים אליהם. IPVanish מאפשרת למשתמשים גם להתחבר לשירות שלהם מבלי להוריד בהכרח את לקוח ה- VPN שלה. הדבר מתאפשר באמצעות פרוקסי האינטרנט SOCKS5 שלו, בו תוכלו להשתמש כדי להסתיר את המיקום שלכם ולגשת בקלות לשירותים מוגבלים גיאוגרפיים. מבחינה אבטחתית, המשתמשים מקבלים את הצפנת AES של 256 סיביות, וזה שומר אותם על אנונימיות ובטוחים בזמן שהם גולשים. למידע נוסף על השירות, עיין בסקירת IPVanish שלנו.

3. NordVPN

קירוב הרשימה שלנו נסגר הוא NordVPN, ספק מסוגל ומעוגל היטב שמרכזו נמצא בפנמה. השירות מבוסס בפנמה כדי להרחיק אותו מכל סוג של השפעה או הפרעה מצד רשויות פיקוח על נתונים. ל- NordVPN אחת מרשתות השרתים הגדולות בעולם, עם כיסוי של יותר מ- 4000 מהן הפזורות ברחבי העולם. השירות הוא אחד המוערכים ביותר, יותר מכל בגלל התכונות הייחודיות שלו.

השרתים הרבים המופעלים על ידי NordVPN מאפשרים לה להציע שירות כגון קידוד VPN כפול. זה מאפשר למשתמשים לנתב את הנתונים שלהם דרך שני שרתים, ובכך להגדיל את האינטנסיביות של קידוד ה- AES בכיתה הצבאית של 256 סיביות. השירות מאפשר למשתמשים גם לבחור לאילו שרתים להתחבר, על סמך הפעילות שהם מתכוונים לבצע באופן מקוון. ישנם שרתים המותאמים במיוחד להורדות, למשחקים, לסיבוב או לזרם. כדי לראות מה עוד יש ל- NordVPN להציע, אתם מוזמנים להציץ בסקירת NordVPN שלנו.

יתרונות נוספים של שימוש ב- VPN

השימוש ב- VPN נהדר גם להגברת האבטחה המקוונת. עם שירות VPN אמין לצידך, תהיה סמוך ובטוח שהמכשיר שלך לא יהיה רגיש להתקפות. זה הופך את זה לבטוח יותר במיוחד כשאתה מתחבר לנקודות חמות Wi-Fi לא מאובטחות. כאמור, שימוש ב- VPN עוזר גם לך לבחור היכן אתה רוצה להיראות כאילו אתה מבוסס. המשמעות היא גישה לגרסאות שונות של אתר. תוכל להזמין חדרי מלון וטיסות במחירים זולים יותר, מכיוון ששירותים מסוג זה מבססים את המחירים שלהם לפי המקום שממנו מבקר הגישה לאתר. דברים כמו קניות מקוונות ובנקאות הופכים גם הם לקלים למדי מכיוון שאתה מקבל ביטחון ואנונימיות מוגברת.

מסקנה על איך לצפות בספורט ספורט מחוץ לצ’כיה

צפייה בספורט CT היא דבר שכדאי שתצליחו לעשות גם כשאתם לא בצ’כיה. הדבר הטוב ביותר שאמור לאפשר לכם לעשות זאת הוא להשתמש ב- VPN. שלושת השירותים המהימנים שהזכרנו בסקירה זו הם כולם בסדר ויכולים היטב, אך כדי לראות איזה מהם מתאים לך ביותר, אנו ממליצים לבצע ניסיון חינם או להבטיח החזר כספי. בכך תימנעו מלבזבז את כספכם לפני שתבחרו בשירות הטוב ביותר.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map