איך לצפות בטלוויזיה CW בדרום אפריקה, ללא טרחה!

האם אתה נהנה מהרשימה הארוכה של התוכניות המדהימות בטלוויזיה של CW? ובכן … אם במקרה אינך גר בארה”ב, מזל קשה. אל דאגה, ישנן דרכים לעקוף את גושי הגיאו של CW. כן, הבנתי את הכל, והחלק הכי טוב, זה לא לקח כל כך הרבה זמן או מאמץ. כך תוכלו לצפות טלוויזיה CW בדרום אפריקה עם VPN או DNS חכם.


איך לצפות בטלוויזיה CW בדרום אפריקה, ללא טרחה!

כיצד לצפות בטלוויזיה CW בדרום אפריקה, ללא טרחה!

כיצד לצפות בטלוויזיה CW בדרום אפריקה באמצעות VPN

מעריצים בינלאומיים של סדרות כמו ג’יין הבתולה, הפלאש וריוורדייל בדרך כלל מתקשים לגשת לתוכניות הללו בטלוויזיה של CW. למה? כי ניתן לגשת לטלוויזיה CW רק מארה”ב.

זה עצוב מכיוון שהשדרן מציע אפליקציית סטרימינג שאינה דורשת סיסמה וללא מנוי … כלומר החלום של כל חותך כבלים. אתה יכול למצוא את האפליקציה ואתר מכל מקום בעולם, אתה פשוט לא תוכל לגשת אליו אם אתה לא בארה”ב..

אל תדאגו, ישנם פתרונות. הראשון הוא להשתמש ב- VPN כדי לזייף את ה- IP הציבורי שלך.

הרשה לי להסביר.

טלוויזיה CW, כמו רוב האתרים המאכילים איסור אזורי, משתמש בכתובת ה- IP שלך כדי להבין היכן אתה נמצא בעולם. אם אין לך IP אמריקאי במקרה, אינך יכול להשתמש בשירות. השימוש ב- VPN הוא דרך חוקית לעקוף את האיסורים המציקים האלה, וכלי נהדר לצפייה בטלוויזיה CW בדרום אפריקה.

מה זה VPN?

VPN, קיצור של רשת פרטית וירטואלית הוא כלי אבטחת סייבר שיכולים לבצע את הפעולות הבאות:

 1. העברת הנתונים שלך דרך הרשת הפרטית שלה והצפנתם.
 2. ניתוב מחדש של הנתונים / התנועה שלך דרך שרתים מאובטחים לפי בחירתך.

מלבד אמצעי ביטחון, VPNs יכולים לשנות את המיקום הווירטואלי שלך. כאשר מתרחש תהליך ההפניה מחדש, כתובת ה- IP שלך משתנה באופן אוטומטי כדי להתאים למיקום השרת. זה אומר שאם אתה רוצה IP אמריקאי לגישה ל- CW TV בדרום אפריקה, אתה צריך להתחבר לשרת VPN אמריקאי.

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת הטלוויזיה CW בדרום אפריקה

הסברתי כיצד VPN יכול לסייע לך בביטול חסימת הטלוויזיה של CW. עכשיו, הרשו לי להדגים כמה קל לגרום לזה לקרות:

 1. הירשם עם ספק VPN אמין ואל תבטח בחינם.
 2. הורד את האפליקציה התואמת למכשיר שלך 
 3. כעת, הפעל את האפליקציה
 4. בחר שרת אמריקאי.
 5. התחבר לשרת האמריקאי ההוא. 
 6. לאחר החיבור מאובטח, עבור לאתר או לאפליקציה של CW TV.
 7. סטרימינג CW טלוויזיה שמח.

רואים? כמה צעדים פשוטים!

כיצד לצפות בטלוויזיה CW בדרום אפריקה באמצעות פרוקסי DNS חכמה

VPNs אינו מיועד לכולם. יש אנשים שאכפת להם פחות מביטחון, אך מעריכים מהירויות מהירות במקום. זה בדיוק מה שיש ל- DNS חכם להציע. כעת, אם חיבור האינטרנט שלך איטי, מלכתחילה, או שפשוט לא אכפת לך מתכונות האבטחה של ה- VPN, אז DNS חכם יכול להיות נכס טוב עבורך. שרת ה- DNS פרוקסי החכם הנכון יאפשר לך גם כן גישה לטלוויזיה CW בדרום אפריקה.

מהו פרוקסי DNS חכם?

פרוקסי DNS חכמה הוא שירות שהיה נועד לעזור למשתמשים לעקוף מגבלות ו גישה לתוכן חסום. כלי ספציפי זה עושה שימוש בשרתי פרוקסי ייעודיים על מנת שנה את ה- DNS של המכשיר שלך. במקרה שלא ידעת, המכשיר שלך משתמש ב- DNS כדי לתרגם ל- IP את מה שאתה מקליד בסרגל הכתובות שלך כך שמחשב יוכל להבין.

במילים אחרות, ה- DNS החכם אינו משנה או מחליף את כתובת ה- IP שלך. במציאות, זה מגרס את האתר (שאתה מנסה לגשת אליו) לחשוב שאתה מתחבר ממקום אחר עם בקשת ה- DNS שלך. כלומר אינך נמצא בקרבת אנונימיות מקוונת. אבל, לפחות תגיעו להצגות המועדפות עליכם בכל מקום בעולם?

כמה דברים שאתה צריך להיות מודע אליהם לפני באמצעות DNS חכם לביטול החסימה של טלוויזיה CW בדרום אפריקה העוקבים:

 • ביטול החסימה של ערוצים ספציפיים תלוי בספק:  אתה יכול רק גש לערוצים שהספק שלך מציע. הקפד לחקור את רשימת הערוצים לפני שתירשם לפרוקסי DNS חכם.
 • פרוקסי DNS חכמים לא יעבדו בכל מקום. אם אתה גר במדינה שבה ספקיות האינטרנט חוטפות את ה- DNS שלך או משתמשות באקססוריז שקופות, לא תוכל להשתמש בשירות זה.
 • קבע את התצורה של DNS חכם במכשיר שלך: בחר ספק שירות שמציע מדריכי התקנה מפורטות מכיוון שהתהליך יכול להיות טכני.

באיזה פרוקסי DNS חכמה עליכם להשתמש?

סוף סוף הבנת שפרוקסי DNS חכמים הוא הספק שאתה צריך בחייך! מדהים, בואו נדבר על איזה שירות עובד הכי טוב בביטול חסימת הטלוויזיה CW בדרום אפריקה. כדי לנסות את ה- DNS החכם הטוב ביותר, אני ממליץ לך לעשות זאת השתמש ב- Unlocator. אני יודע שאני נותן את ההמלצה הנכונה מכיוון שרשימת הערוצים שתוכלו לצפות בהם עם ה- DNS החכם הזה אמורה למות, כולל טלוויזיה CW.

מדריכי ההתקנה הקלים של Unlocator מעודדים מתחילים להירשם עם שירותיה. החברה גם מציע תקופת ניסיון חינם למשך 7 ימים ומדיניות החזר כספי למשך 14 יום פרסם את המנוי וללא צורך בכרטיס אשראי.

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ב- CW

הגדרה ושימוש ב- VPN זה מעבר לפשוט, עכשיו בואו נגיע לחלק בו אתם יודעים באיזה אחד להשתמש. הבחירה מספר אחת עבור VPN טלוויזיה ב- CW היא ExpressVPN. זהו ספק שירות זה מנהל רשת גדולה שמציע יותר מ 2000 שרתים ביותר מ 94- מדינות. הבולט ביותר, ExpressVPN הוא אחד המעט מאוד VPNs שיכולים בטל את החסימה של נטפליקס בארה”ב. זו עסקה מרכזית עבור סטרימרים מקוונים. בנוסף, ExpressVPN מציע ערבות להחזר כספי של 30 יום, המשתמשים יכולים להשתמש בהם למקרה שהם לא היו מרוצים מהשירות.

אם אינך מעריץ את מה שיש ל- ExpressVPN להציע, תוכל לבדוק את ה- VPNs העליונים האלה:

צפו בטלוויזיה CW בדרום אפריקה – מחשבות אחרונות

הנה יש לך אנשים, ה 2 כלים שבהם תוכלו להשתמש כדי לבטל את חסימת הטלוויזיה של CW בדרום אפריקה. אך זכרו, אף אחת משיטות אלה אינן יכולות להעניק לכם דברים בחינם או לעזור לכם לעקוף את דמי ההרשמה. אתה תצטרך לשלם. לפחות אינך צריך לנסוע עד מדינה אחרת כדי לקבל גישה לתוכן שאתה רוצה. עם זאת, באיזה VPN אתה חושב שתשתמש? תן לנו לדעת על מה אתה מחליט בסעיף התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me