כיצד לצפות בטלוויזיה של CW בבריטניה בארבעה שלבים קלים

התגעגעתי לשלושה פרקים של היפה והחנון בזמן שהייתי בבריטניה בפסטיבל אדינבורו. האירוע מתקיים במהלך היום, בעוד שהשעות הלילה מושלמות לסטרימינג מתעדכן. לא משנה כמה פעמים נכנסתי באופן ידני לאתר CW TV במנוע החיפוש, שגיאה המשיכה לצוץ: “בגלל מגבלות רישוי, תוכן זה זמין רק בארה”ב. ” הרגשתי חסרת אונים והתחלתי לחפש דרכים בהן אוכל להזרים את המופע החביב עלי מחדר השינה של המלון שלי בלונדון. והילד הייתי שמחה להיתקל ב- VPN ו- DNS חכם. תגלה מדוע קצת.


כיצד לצפות בטלוויזיה CW בבריטניה

כיצד לצפות בטלוויזיה CW בבריטניה

טלוויזיה CW היא מרכזית במעריצים להופעות כמו  דוגמנית הצמרת הבאה של אמיריקה והנוער הכה רכלנית. את כל אלה ברצוני להזרים במהלך שהותי בבריטניה. למרות ש- CW TV מוגבלת לארה”ב, גיליתי שתי דרכים שיכולות לעקוף מגבלות אלה ולתת לי גישה לטלוויזיה ב- CW בבריטניה..

כיצד לצפות בטלוויזיה CW בבריטניה באמצעות VPN

אתה אינך זקוק למינוי או סיסמה כדי להזרים את הפרקים האחרונים ששודרו בטלוויזיה של CW, אבל כן צריך להיות בארה”ב כדי שזה יקרה. מה שנדרש מכם הוא להוריד ולהתקין את האפליקציה. ואז תוכלו להזרים את סדרות הלהיטים Riverdale, Black Lightning, The Flash, Jane The Virgin, Supergirl, DC’s Legends of Tomorrow, iZombie, Supernatural, The 100, Arrow, Crazy Ex-Girl Girl, The Originals ועוד. אם אינך בארה”ב, אף אחת מההופעות הללו לא תהיה זמינה עבורך.

כדי לקבל סדרות, מופעים ותוכניות אלה בבריטניה, תצטרך להעמיד פנים שאתה בארה”ב. VPN יכול לעזור בזה. כשאתה מתחבר לאינטרנט ומנסה לגשת ל- CW TV בחו”ל, ספקי התוכן יזהו כתובת IP שמגיעה מחוץ לארה”ב. זה לא יכול להיות טוב עבורך שכן הגישה שלך תיפסק מייד. עליך לנסות גישה באמצעות כתובת IP אמריקאית, ו- IP בארה”ב זה מה שתקבל עם כלי ה- VPN המיוחד. על ידי חיבור לאחד, אתה מגיע ל החלף את כתובת ה- IP הנוכחית שלך לכתובת אמריקאית. רק אז TV CW יחד עם ערוצים אחרים מבוססי ארה”ב יהיו זמינים עבורך.

ביטול חסימה של טלוויזיה CW – שלבים

פשוט עקוב אחר ההוראות שלהלן ותהיה בדרך לביטול חסימת תוכן מעבר לים:

  1. בדוק את ExpressVPN ואז הירשם אליו.
  2. הבא, הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN במכשיר הזרמת הטלוויזיה שלך ב- CW.
  3. נווט בדרך שלך דרך היישום. סרוק את השרתים.
  4. מצא שרת בארה”ב והתחבר אליו על מנת להשיג כתובת IP אמריקאית.
  5. עכשיו אתה יכול סוף סוף להזרים טלוויזיה CW בבריטניה מבלי לקבל הודעות שגיאה.

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ב- CW

יש סיבה לכך שאני ממליץ ExpressVPN, למעשה גורם לכך. החברה כל כך טובה שקיבלתי לצפות ביופי ובחנון בתוך דקות מרגע ההתחברות לשירותיה. זה אומר פירושו שלספק זה יש שרתים מהירים ומותאמים במיוחד בארה”ב. מכסה המון גיאוגרפיות מעלה יתרון לחברה זו מכיוון שמשתמשים יתקלו בקלות להתחבר לשרתים של VPN שיש להם את הנוחות שלהם לטובתה.

לבסוף, אנו מגיעים ליכולת חסימת הגיאוגרפיה המאפשרת למשתמשים לעקוף בקלות את הגבלות הגיאוגרפיה. ה שירות לקוחות 24/7 ו ערבות 30 יום להחזר הכסף גם הופך ספק זה למושך בעיני צרכנים מקוונים. להלן טבלה של ספקי שירותים אחרים אם רצית לנסות משהו אחר מלבד ExpressVPN.

כיצד לצפות בטלוויזיה CW בבריטניה באמצעות פרוקסי DNS חכמה

DNS חכם הוא הטכנולוגיה המתוחכמת והמתקדמת הזו שנותנת אינטרנט למשתמשים ההזדמנות לבטל את החסימה של תוכן חסום ו עוקף מגבלות. אם רק זה היה בטוח כמו VPN, אבל שוב, זה יהיה טוב מכדי להיות אמיתי. למה אני מתכוון לא בטוח? ובכן, בוא נראה. DNS חכם אינו מצפין את הנתונים שלך, לא משנה את ה- IP שלך או גורם לך להיות אנונימי באופן מקוון. לכן עדיף שלא תבוא לחפש פרטיות ואבטחה מקוונת עם מנוי DNS חכם. יש לך VPN לזה.

המטרה היחידה שלך עם DNS חכם צריכה להיות עוקף מגבלות גיאוגרפיות, ו זה די מהיר בכך – בעיקר מכיוון שלא קיימת הצפנה. פרוקסי DNS חכמה פועלת באופן חלקי הפניית התנועה הדרושה לקביעת המיקום הגיאוגרפי שלךביצע את שרתי ה- DNS שלה. ואז, אתה מגיע ל עוקף מגבלות ו ביטול החסימה של החומר זה לא נמצא במדינה שלך. פרוקסי ה- DNS החכם שבהם אתה משתמש קובע מה אתה יכול לבטל את החסימה.

השתמש ב- DNS חכם כדי לבטל את חסימת הטלוויזיה CW מחוץ לארה”ב על ידי ביצוע הצעדים הבאים: 

  1. בדוק את שירותי Unlocator ו הירשם למשפט הניסיון בן 7 הימים החינמי שלך.
  2. עכשיו, עקוב אחר סרטי הווידיאו / הגדרה אלה כדי להגדיר את ה- DNS החכם שלך במכשיר הזרימה שלך.
  3. המשך אל הטלוויזיה של CW או הפעל את האפליקציה במכשיר שלך.
  4. להסתדר עם זרימת טלוויזיה CW מכל מקום בבריטניה.

שחרור “s משפט בן 7 ימים הוא לא כל כך ארוך, אך עשוי להספיק עבור משתמשים מסוימים. עם זאת, מספר בדיקות הראו ששירות הפרוקסי החכם החכם הטוב ביותר שיש שם הוא Unlocator. שום שירות או ערוץ לא נותרו חסומים באמצעות DNS חכם זה, בידיעה שהוא ביטול החסימה של מעל 220 ערוצים.

כיצד לצפות בטלוויזיה CW בבריטניה

החמצת את הפרק של אמש כי יצאת מארה”ב? צפו בו בחינם בבריטניה בטלוויזיה של CW באמצעות VPN או DNS חכם. עם שני הכלים האלה אתה יכול להתעדכן בכל הפרקים שאתה רוצה תוך התעלמות מוחלטת ממיקומך בפועל. אז, מה תבחרו? יידע אותנו בפרק התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me