כיצד לעקוף Cyberoam בשלושה שלבים פשוטים

אם אתה עובד במוסד בו מנהל הרשת מפוקח על השימוש שלך באינטרנט, רוב הסיכויים שהם משתמשים ב- Cyberoam כדי לוודא שכולם עושים שימוש טוב בחיבור שלהם. התוכנה הינה מוצר של חברת Cyberoam Technologies, חברת תוכנה שמקורה בהודו, המציעה פתרונות אבטחת רשת למשתמשים המבוססים ביותר מ- 125 מדינות ברחבי העולם. התוכנה כוללת מגוון רחב של הצעות כמו כלי אנטי-וירוס, מסנן תוכן, כלי נגד דואר זבל, כמו גם מנגנון להגבלת רוחב הפס. מלבד כל אלה, יש גם חומת אש מקוונת המשמשת להצבת מגבלות על מה שניתן או לא ניתן לגשת אליו בזמן מסוים, או רק על ידי אנשים עם אישורים מסוימים..


כיצד לעקוף Cyberoam בשלושה שלבים פשוטים

כיצד לעקוף Cyberoam בשלושה שלבים פשוטים

האם ניתן למעשה להימנע מסייברעם?

השירות ידוע כמגביל למדי במיוחד כאשר התצורה שלו מתבצעת כראוי. מה שרוב האנשים אולי לא יודעים זאת הוא שלמרות האמצעים המחמירים, עדיין ישנם פרצות שקיימות המאפשרות למשתמשים לעבוד סביב המגבלות הרבות. עבודה סביב המגבלות הרבות עשויה למעשה להועיל מאוד, במיוחד כאשר יש מעט מידע שתרצה לקבל מהאינטרנט, אך המקור הוא במקרה אחד האתרים המסוננים..

כיצד לעקוף Cyberoam

להלן מספר טיפים שבהם תוכל להשתמש ולהחיל על מנת לעקוף את מגבלות האינטרנט Cyberoam:

 • השתמש ב- VPN: הדרך היעילה ביותר להימנע מ- Cyberoam היא להשתמש ב- VPN. קיצור של רשת פרטית וירטואלית, VPN בעצם מאפשר לך לעקוף כל מיני מגבלות וצנזורה באינטרנט. אתה יכול אפילו להשתמש ב- VPN כדי לגלוש באינטרנט באופן אנונימי, כלומר אף אחד לא יוכל לקבוע באילו אתרים אתה מבקר או אפליקציות שאתה משתמש בהן..
 • השתמש ב- IP של אתר במקום בכתובת האתר שלו: אתה עשוי לגלות ש- Cyberoam חסם רק את כתובת האתר, אך לא את ה- IP שלו. 
 • נסה דפדפן טור: השימוש ב- Tor מבטיח שאתה נשאר אנונימי לחלוטין כשאתה גולש באינטרנט. הסיבה לכך היא שחלק גדול מהתנועה עוברת צמתים שנמצאים במקומות שונים ברחבי העולם.
 • גש לגרסה אחרת של אתר: אם ברכת מספיק בכדי לדעת שתי שפות ובאתר שאתה מחפש יש גרסה שנכתבה בשפה שאתה יכול להבין, Google Translate יכול גם לעזור לך בכך.
 • שימוש בעמודים שמורים במטמון: זהו מעט תיקון זמני מאוד מכיוון שאתה יכול לגלות שהאתר אליו אתה ניגש כדף שמור עשוי להיות מיושן מהר מאוד.

כיצד לעקוף Cyberoam באמצעות VPN

אחד הדברים היעילים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לעבוד סביב Cyberoam הוא להירשם עם ספק VPN. רוב המגבלות המופעלות על ידי התוכנה הן באמת אפשריות בגלל המנהרות שתעבורה שלך מועברת מחדש. עם זאת, עם VPN אתה צריך לקבל את התנועה שלך דרך שרתים ומנהרות מרוחקות, ומכאן שהיא מוצפנת עוד לפני ש Cyberoam מיישמת חסימות ומדידות משלה..

הרשמה לרשת פרטית וירטואלית אמורה לעזור לך להחזיר את כל ההרשאות בהן נהנתה ליהנות כאשר השתמשת באינטרנט באופן חופשי. פשוט בצע את הצעדים הבאים כדי לעקוף את Cyberoam:

 1. הירשם עם ספק VPN כמו ExpressVPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iPhone או iPad. לחלופין, אתה יכול להשתמש בתוסף Chrome של ExpressVPN במקום זאת.
 3. הפעל את אפליקציית VPN והתחבר לשרת VPN מבפנים.
 4. לבסוף, דפדף באינטרנט בחופשיות ובאנונימיות.

זה בעצם כל מה שנדרש כדי לעקוף את Cyberoam בעזרת אפליקציית VPN.

VPNs הטובים ביותר עבור Cyberoam

כעת, לאחר שעברנו כמה מהטיפים שתוכלו ליישם כדי לעקוף את רוב המגבלות של Cyberoam, בואו נסתכל כעת על שירותי ה- VPN האמינים ביותר עבור Cyberoam שיבטיחו חוויית גלישה טובה עוד יותר..

1. ExpressVPN

ExpressVPN לבטח לא מאכזב בכל הקשור לאיכות ושירות השירות שלהם. הספק הוא כנראה המוענק ביותר בענף, וזה נהדר במיוחד למשתמשים המחפשים איכות פרימיום. לספק יש כ -2000 שרתים בהיקפו, ונתח גדול נוסף המכונה “שרתי התגנבות” שמשתמשים יכולים לסמוך עליהם כדי להתחבר למדינות בהן שירות ה- VPN שלהם אינו טוב כל כך.

ExpressVPN מציע לקוח VPN קל לשימוש התואם למגוון רחב של מכשירים ופלטפורמה. השירות מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית, ותומך גם בפעילויות כמו סיבוב, משחק והורדות קבצים גדולים. ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, וזה אזור שאינו חלק מתוכנית המעקב “14 עיניים”. לפיכך הדבר מאפשר להם להציע מדיניות אמין בכריתת אפס. ל- ExpressVPN יש גם DNS אפס ידע, וזה מבטיח למשתמשים שתעבורת ה- DNS שלהם תמיד תישאר מאובטחת. כדי לגלות עוד תכונות המאפשרות לעבוד סביב Cyberoam, עיין בסקירת ExpressVPN המעמיקה שלנו..

2. BulletVPN

BulletVPN מגיע למקום השני ברשימה שלנו כספק שעיקר המיקוד שלו הוא להבטיח שההצפנה שלהם מפחיתה את המהירות הקטנה ביותר בחיבור שלך. VPNs נוטים לאכול במהירות שלך בגלל שכבת ההצפנה שהתנועה שלך צריכה לעבור, אך עם BulletVPN, עדיין יש לבצע פעילויות כמו סטרימינג, סיבוב או הורדה מבלי שתצטרך לחכות זמן רב.

השירות כולל את כל הפרוטוקולים העיקריים ומאפשר ללקוחותיו לבחור בין OpenVPN, PPTP, SSTP, IKEv2 ו- L2TP / IPSec בהתבסס על העדפתם. לשירות יש גם הצעת DNS חכמה, בה המשתמשים יכולים לבחור היכן הם רוצים להיות. לשירות יש נוכחות ביותר מ 25 מדינות וצומחת, ועם כל חשבון למשתמש יש סיכוי להתחבר ל -3 מכשירים אחרים. אפליקציית BulletVPN היא קלה מאוד ונוחה לניווט, אך אם אתה נתקל בבעיות תוך כדי השימוש בה, יש צוות שירות לקוחות שאתה יכול לפנות אליו באמצעות דואר אלקטרוני, מדיה חברתית או אפילו כרטיסים. למידע נוסף על השירות, עיין בביקורת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

לבסוף, יש לנו NordVPN; ספק מכובד שמקורו בפנמה שיש לו כ -4000 שרתים ברשת שלו. עמדתה האידיאלית מונעת התערבות מצד רשויות רגולטוריות המידע, וזה מאפשר להם לקיים וליישם טוב יותר את מדיניות רישום האפס שלהם. NordVPN הוא גם מסוגל למדי עם תמיכה במכשירים סימולטניים, מכיוון שהוא מסוגל לעקוף את Cyberoam עבור עד 6 מכשירים מחוברים, הכל תחת חשבון אחד..

השירות כולל מספר לא מבוטל של תכונות שנועדו להבטיח כי התנועה שלך תישאר מאובטחת לאורך כל הדרך, כאשר אחת הפופולריות בהן היא הצפנת ה- VPN הכפולה. רמת הצפנה זו פירושה שהנתונים שלך עוברים דרך שני שרתים במקום אחד, ומכאן שמגדילים את רמת האבטחה לנקודה שלא הרבה ספקים אחרים מסוגלים להגיע אליהם. השירות אכן מציע קידוד AES צבאי בכיתה 256 ביט, כמו גם תמיכה ב- Tor over VPN, ו- IP ייעודי למשתמשים רציניים יותר. NordVPN מבטיח שתוכל לגלוש ללא הפרעה באמצעות תוכנת CyberSec שלהם, האחראית על חסימת מודעות או תוכנות זדוניות. כדי לראות מה עוד ספק זה יכול לעשות בשבילך, מצא קצת זמן לעבור על סקירת NordVPN שלנו.

ה- VPN הטוב ביותר לעקוף Cyberoam – מסקנה

אם המעביד או המוסד שלך הם מהסוג שמאכוף חוקים קשים לגבי מה שאתה יכול או לא יכול לגשת אליו באופן מקוון, השימוש ב- VPN לא אמור להיות רעיון רע. מה שעליכם לעשות לפני שתסתפקו באיזה ספק להשתמש הוא לנסות את תקופת הניסיון ללא תשלום או את התחייבות הכסף שלהם. בדרך זו תדע מה אתה נכנס לפגישה לפני שתצטרך להיפרד מכל הכסף שהרווחת קשה.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map