כיצד לצפות ב- DirecTV עכשיו בקנדה

בשם כולם חותכי חוטים בחוץ, DirectTV צריכה להיות גלובלית. אם זה לא, כולנו נצטרך למצוא דרך חלופית לצפות בו כשאנחנו בחו”ל.


DirecTV הוא האפשרות הטובה ביותר לחוטי חוט בארצות הברית. החברה, לעומת זאת, אינה מציעה את שירותיה בחו”ל, וזה מה שכולנו מוטרדים ממנו. אבל, נראה VPN ו- DNS חכם יכול לעזור בעניין. גלה כיצד להלן.

כיצד לצפות ב- DirecTV עכשיו בקנדה

כיצד לצפות ב- DirecTV עכשיו בקנדה

כיצד לצפות ב- DirecTV עכשיו בקנדה באמצעות VPN

DirecTV כולל כעת כל מיני שירותי סטרימינג וערוצים עם תוכן ספורט, מדע בדיוני, בישול ומוזיקה. עם זאת, אתה כן אסור לגשת כל אחד מהם אם אתה מתגורר או שאתה מבקר בקנדה. לא ניתן לשדר את DirecTV עכשיו לתושבי קנדה מכיוון שזה יהיה בלתי חוקי, תחת הכותרת: “הפרת זכויות יוצרים”.

כדי לבצע שינוי מסוג זה אתה צריך לעשות זאת התקן VPN. אמנם הוא אינו הכלי היחיד לביטול חסימה, אך הוא הבטוח והיעיל ביותר. VPN יוצר מנהרה דיגיטלית זו בה היא בסופו של דבר מעבירה את נתוני המשתמשים והתעבורה דרכה. הם מקבלים מוצפן, מוגן, ולהיות לא ניתן לפספס. בנוסף, נראה שהנתונים יוצרים ממקום אחר. אתה רואה, ברגע שאתה מתחבר לשרת VPN, כל מה ששייך לך יתאים לזה של השרת, כולל המיקום שלו. כשנראה שאתה במדינה אחרת אתה מקבל גישה לתוכן של המדינה, לא משנה היכן אתה נמצא. הנה מה שצריך לעשות:

 1. ראשון, להירשם עם ספק שירות VPN.
 2. הורד את האפליקציה ואז התקן אותה במכשיר לא לבחירתך.
 3. עכשיו כשיש לך את זה, אתה יכול הפעל אותו.
 4. חפש דרך השרתים אחד שמקורו בארה”ב.
 5. לקבל כתובת IP אמריקאית אתה צריך להתחבר לשרת בארה”ב.
 6. המתן לחיבור להתבצע.
 7. עכשיו, גש ל- DirecTV עכשיו בקנדה.

ה- VPN הטוב ביותר עבור DirecTV

ExpressVPN הוא ספק VPN פרמיום פופולרי המסמן את כל התיבות בקטגוריות התמיכה, הפרטיות והביטחון. זה מספק הופעות חזקות ומספק מהירויות מהירות. עבור משתמשים רבים, ExpressVPN עשוי לא להיות בתקציב שלהם. לצורך העניין, רישמנו VPNs אחרים – מהטובים בשוק – בטבלה הבאה.

כיצד לצפות ב- DirecTV עכשיו בקנדה באמצעות פרוקסי DNS חכמה

בעיקרון, פונקציה של DNS חכמה היא לבצע זאת בטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות. זה הרבה יותר זול מ- VPN אבל לא יכול להתמודד נגדו מבחינת האבטחה. איזה ביטחון? ל- DNS חכם אין. מכשיר זה אינו מצפין את התנועה של המשתמשים כמו שעושה VPN. אתה תישאר חשוף עם מנוי DNS חכם. אבל. ללא ספק, אתה תהיה קבלת גישה לדברים שאתה רוצה במהירות מהירה. כעת, אם ספק שירותי האינטרנט שלך משתמש בחטיפת DNS, ייתכן ש- DNS החכם שלך לא יעבוד. עליכם לזכור כי לא כל פרוקסי ה- DNS החכמים יכולים לבטל את החסימה של התוכן הרצוי, לכן בחרו בזהירות. בסך הכל, DNS חכם יכול להביא DirecTV עכשיו בקנדה וככה זה נעשה:

 1. הירשם למשפט בן 7 הימים בחינם של Unlocator.
 2. השתמש בסרטוני וידאו / במדריכי הגדרה אלה ללמוד כיצד להגדיר את התצורה של DNS חכם במכשיר הסטרימינג שלך.
 3. היכנס לאתר של DirecTV או יישום.
 4. עכשיו, קדימה הזרם את התוכן של DirecTV Now.

למרות ש שרת DNS חכם אינו משנה את כתובת ה- IP שלך, הספק מערבב את המיקום שלך להכריח אותך מופיעים במקומות שונים הכל בבת אחת. במילים אחרות, כתובת ה- IP שלך נשארת זהה (אנשים עדיין יכולים לדעת היכן אתה נמצא), ובאותה עת אתה תופיע באותה מדינה שבה ערוץ הזרם אליו אתה מנסה לגשת.

הספק מוכר את עצמו כ כלי לחסימה גיאוגרפית, לא נתונים שמצפינים נתונים. אינך יכול להשיג DNS חכם טוב יותר אליו גישה ליותר מ 200 ערוצים מאשר Unlocator. שלה ניסיון חינם למשך 7 ימים, עם זאת, הולך לשני הכיוונים. חלקם עשויים להעריך את פרק הזמן, בעוד שאחרים עשויים למצוא אותה לא מספקים. כך או כך, יש לכם זמן להחליט לפני שתתחייבו. אם אתם מחפשים מהירויות מהירות, כדאי לנסות.

צפו ב- DirecTV עכשיו בקנדה

בין שלל האפשרויות בחוץ לביטול חסימה של תוכן, VPN ו- DNS חכמים הם הטובים ביותר. השיטה בה בחרתם ללכת תלויה בכמה אתם מעריכים פרטיות וביטחון. ברגע שתבינו זאת, תוכלו ליהנות מכל מה שיש ל- DirecTV עכשיו להציע בקנדה בכל עת. עם זאת, כשאתה מסתמך על עצמך, שתף את הבחירות שלך למטה. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me