איך לצפות באליפות אירו בכדוריד EHF אירו 2020 בשידור חי מקוון

מ 9 בינואר, 2020 עד 26 בינואר, 2020, אוסטריה, נורבגיה ושוודיה יתארחו באחד מאירועי הספורט הגדולים בעולם, ה- אליפות אירו כדוריד 2020 של EHF. המהדורה ה -14 של הטורניר תופיע 24 צוותים בפעם הראשונה. אז, תוכלו לדמיין עד כמה תהיה רמת האינטנסיביות וההתרגשות. ובכן, תוכלו להצטרף לפעולה כמו במדריך הזה, אני הולך להראות לכם כיצד לעשות זאת צפו באליפות אירו בכדוריד 2020 לחיות באופן מקוון באשר אתה.


איך לצפות באליפות אירו בכדוריד EHF אירו 2020 בשידור חי מקוון

איך לצפות באליפות אירו בכדוריד EHF אירו 2020 בשידור חי מקוון

כדור הארץ האירופי EHF 2020 – כיסוי גלובלי

EHF מציבה אבן דרך חדשה בדרך אל גברים EHF יורו 2020. השנה, זה יהיה הגדול ביותר עד כה כפי שמציגה כעת האליפות 24 צוותים מתחרה על התואר.

עכשיו, אירוע בסדר גודל כזה ראוי כיסוי עולמי, וזה בדיוק מה שתקבל בזכות המגוון הרחב של EHF שותפי שידור מסביב לעולם.

אבל לפני שתמשיך, אני רוצה ליידע אותך שכל הערוצים שהרשימה שהרכבתי למטה הם מוגבלת גיאוגרפית לאזורים שלהם. במילים אחרות, אם אתה גר מחוץ למדינות המוזכרות לצד השירותים, אינך רשאי להזרים את התוכן שלהם.

ערוצים אלה מיישמים את מה שאנו מכנים חסימה גיאוגרפית. זהו מנגנון הגנה שמשמש חברות ושירותים כדי להגביל את הגישה של המשתמשים ל- מיקום ספציפי.

הם סומכים על שלך כתובת ה – IP כדי לקבוע את הזרם שלך מקום הימצאות גופנית. אם אינך מחזיק בתוקף במדינה של הערוץ, אתה ייחסם כמעט באופן מיידי.

הנה ה משדרים טלוויזיה רשמיים של EHG Euro Handball לשנת 2020:

 • להיות בספורט (צרפת, ארה”ב, MENA)
 • ORF (חינם, אוסטריה)
 • זיגו גו (הולנד)
 • TV2 Play (דנמרק)
 • TV2 סומו (נורווגיה)
 • ZDF (חינם, גרמניה)
 • ViaPlay (שבדיה)

2020 EHF אליפות אירופה בכדוריד גברים – סטרימינג בשידור חי בכל מקום

כפי שציינתי לעיל, ה- IP שלך הוא הסיבה העיקרית לכך שמיקומך נמצא התפשר ונקבע על ידי שירותי סטרימינג. כדי לעקוף את הנושא ולעקוף מגבלות אזוריות, עליך לשנות זאת.

ובכן, יש דרך לעשות זאת, והיא באה בצורה של א רשת וירטואלית פרטית. הידוע בכינויו VPN, רשת פרטית וירטואלית היא כלי אבטחת סייבר מצפין את הנתונים שלך (אבטחה משופרת) ו- מסתיר את המיקום שלך (פרטיות נוספת).

VPN מנתב מחדש את תנועת האינטרנט שלך דרך שרת מרוחק במדינה שאתה בוחר. לאחר שתתחבר לשרת, ה- VPN יקיים גלה את כתובת ה- IP הנוכחית שלך ו להחליף אותו עם אחד באזור בו השרת מבוסס.

כתוצאה מכך, תראו אותך כתושבת נוכחית במדינה ותהיה לך גישה ישירה לכל השירותים / אתרים המוגבלים שם. לדוגמה, אם השרת ממוקם בגרמניה, תקבל כתובת IP גרמנית. כתוצאה מכך תוכל להזרים את הדומות כמו DAZN (גרמניה), Sky DE, ובוודאי, ZDF.

הצעדים

עקוב אחר ההוראות הבאות כדי להזרים את 2020 אליפות אירופה בכדוריד הגברים האירופי EHF לחיות ללא קשר למיקומך הפיזי הנוכחי:

 1. ראשון, להירשם לשירות VPN. התרחק משירותים בחינם; הם יזיקו לך יותר מתועלת. אם אתה רוצה את ההמלצה האישית שלנו, נסה ExpressVPN בחוץ.
 2. לאחר ההרשמה, הורד והתקן את הייעודי שלהם יישום VPN במכשיר שלך, תוכל למצוא לקוחות ב- Android, PC, Mac, iOS, Android וכן FireStick.
 3. בשלב הבא הפעל את האפליקציה, להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה שלך ונווט לרשימת השרתים.
 4. בחר ו להתחבר לשרת בהתבסס על הערוץ שברצונך לבטל את החסימה:
  • שרת גרמני עבור ZDF.
  • שרת ארה”ב עבור beIN Sports.
  • שרת שוודי עבור ViaPlay וכו ‘.
 5. הפעל את אתר האינטרנט או האפליקציה של הערוץ.
 6. הזרם את 2020 אליפות אירופה בכדוריד הגברים האירופי EHF באשר אתה.

בעוד ששירות VPN יסייע לכם להתגבר על הגבלות גיאוגרפיה, אתם עדיין זקוקים למנוי חוקי לערוצים אליהם אתם רוצים לגשת. במילים אחרות, VPN לא יעשה לך טוב אם אתה מתכוון לצפות ביורו של הכדוריד ב- BeIN ללא מנוי לאותו ערוץ..

אנו לוקחים את זמננו בהערכת ספקי VPN בהתבסס על קריטריונים מסוימים. אנו בודקים מהירות, תכונות אבטחה ופרטיות, יכולות ביטול חסימה והרבה יותר.

אני ממליץ ExpressVPN כפי שהוא מתאים לכל האמור לעיל. על פי הבדיקות שערכנו, הספק מהיר מאוד ומגיע עם רשת שרתים רחבה 94 מדינות. לכן, קל לעקוף את ההגבלות הגיאוגרפיות.

באשר לפרטיות ואבטחה, ל- ExpressVPN יש מדיניות ללא יומן קפדנית, קידוד AES 256 סיביות, מתג להרוג, ועוד כמה מהשורה הראשונה פרוטוקולי אבטחה. אתה יכול לנסות את השירות שלהם ללא סיכון כפי שהם מציעים ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

כך מתמודד ExpressVPN מול ספקי שירותי VPN מובילים אחרים החל מינואר 2020.

חלופה VPN – הזן פרוקסי DNS חכם

יעיל כמו VPN, זו לא השיטה היחידה שמשתמשים בסטרימרים מקוונים בכדי לעקוף חסימות גיאוגרפיות. כל ה- VPN שבטבלה למעלה מאפשרים לך להשתמש באלטרנטיבה בצורה של DNS חכם.

פרוקסי DNS חכמים ממקמים מחדש את חלקים מהתנועה המקוונת שלך אחראי ל חושף את המיקום הנוכחי שלך לאתר שאליו ברצונך לגשת. בכך, כתובת ה- IP שלך נשארה שלמה והמהירות שלך לא תיפגע. VPN, לעומת זאת, מעביר מחדש את כל התעבורה באינטרנט שלך ומסווה את כתובת ה- IP האמיתית שלך בתהליך..

מכיוון ש- DNS חכם שומר על ה- IP שלך ללא שינוי, אתה מקבל גישה לשניהם ערוצים מקומיים ומוגבלים בו זמנית. יתר על כן, ניתן להגדיר DNS חכם כמעט בכל מכשיר, כולל iOS, PC, Mac, Android, Apple TV, Fire Stick, PlayStation, Xbox, Android TV וטלוויזיות חכמות.

כפי שציינתי, כל ה- VPN בטבלה מציעים תכונה זו כחלק מהמינוי שלהם. עם זאת, בזמן שניסיתי את Unlocator, שמתי לב שהם מספקים מנוי DNS חכם עצמאי, וזו אפשרות זולה יותר אם אתה רק מחפש לעקוף מגבלות אזוריות.

הגדרת DNS חכם – תהליך התצורה

כך תוכלו להגדיר את Unlocator בפלטפורמת הסטרימינג שלכם:

 1. ראשית, הירשמו ל Unlocator. אתה מקבל ניסיון חינם למשך 7 ימים.
 2. עקוב אחרי מדריכי התקנה באתר הרשמי שלהם להגדרת DNS חכם במכשיר שלך.
 3. לאחר שתסיים, הפעל מחדש את המכשיר.
 4. עכשיו הפעל את הערוץ עליו תרצה להזרים את האליפות. לתשומת לבך, עם DNS חכם אתה יכול לבטל את החסימה של מה שספק ה- DNS החכם תומך בו. כשבדקתי הערוצים הנתמכים של Unlocator, אלה מצאנו:
  • ZDF.
  • TV2 Play.
  • TV2 סומו.
  • להיות בספורט.
  • ViaPlay.
 5. לבסוף, הפעל את הערוץ שבחרת ו- הזרם את אליפות ה- EHF אירו כדוריד 2020 לשנת 2020.

EHF Euro Handball 2020

התחרות מתחילה ב 9 בינואר, 2020, ומתעטפת 26 בינואר, 2020. השנה זה שונה. האירוע מתארח בשלוש ערים לראשונה. יתרה מזאת, יורו כדוריד 2020 יופיע 24 קבוצות במקום 16.

שש עשרה היו מספר סטנדרטי של צוותים שהשתתפו באירועי האירו האירופיים לגברים מאז שנת 2002. קונגרס EHF פה אחד הצביעו בעד א תנועה שהוגש על ידי ה- EHF בשנת 2014 בכדי להפוך את הקבוצות ל -24 בסך הכל עד שנת 2020.

כך נאמר בתנועה:

הרעיון של יורו EHF של / לכל משפחת הכדוריד האירופית מקבל צורה יותר ויותר. יורו של EHF יהיה פסטיבל לכל מדינות הכדוריד האירופיות “.

הצוותים כבר תפסו את מקומם בקבוצה והם יילחמו בזה עד שהם יגיעו ליעד הסופי. אתה יכול גם לבדוק את לוח זמנים מלא של האירוע באתר הרשמי של EHF. באשר לקבוצות, הם כדלקמן:

מחשבות אחרונות

הפורמט החדש של כדוריד האירו יופיע 65 משחקים במקום 47, שיחק 15 ימים. המשמעות היא שיש לך הרבה פעולות כדוריד הממלאות את לוח השנה בינואר שלך.

מאיפה תצפו ביורו הכדוריד ומאיזו קבוצה אתם שורשים? שתף את כל התחזיות והמחשבות שלך לגבי הפורמט החדש בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me