כיצד לצפות ב- ESPN בקנדה באמצעות 2 כלים

רוצים לצפות ב- ESPN בקנדה? ובכן, תצטרך דרך לעקוף חסימות גיאוגרפיות. ESPN מוגבלת מבחינה אזורית מחוץ לארה”ב, כך שקנדים המעוניינים לגשת לערוץ הם קצת מחוץ למזל. כלומר, כמובן, אלא אם כן הם משתמשים באחת מהשיטות המוזכרות במאמר זה!


כיצד לצפות ב- ESPN בקנדה באמצעות 2 כלים

כיצד לצפות ב- ESPN בקנדה באמצעות 2 כלים

האם אתה יכול לגשת ל- ESPN בקנדה?

לא. למרבה הצער, ESPN הגבילה את שירותיה לארה”ב בלבד. בעוד ש- ESPN אכן מציע ערוצים בינלאומיים באזורים שונים בעולם, אתה לא יכול לגשת לערוצים העיקריים אלא אם כן אתה על אדמת אמריקה..

הסיבה לכך היא ש- ESPN מיישם איסור IP על כל מכשירי IP שאינם אמריקאים. ESPN לא עושה זאת מכיוון שהם לא רוצים שאף אחד שאינו אמריקאי ישתמש בשירות. הסיבה לאיסור ה- IP היא להישאר בקנה אחד עם תקנות זכויות היוצרים הבינלאומיות.

עם זאת, ישנן שתי שיטות בהן תוכלו להשתמש כדי לעקוף את האיסור ולגשת ל- ESPN בקנדה. אתה יכול להשתמש ב- VPN או בפרוקסי DNS חכם.

צפה ב- ESPN בקנדה עם VPN

הכלי הראשון בו תוכלו להשתמש בכדי לצפות ב- ESPN בקנדה הוא VPN.

קיצור של רשת פרטית וירטואלית, VPN יצפין את כל הנתונים שלך ותנתב מחדש את כל התנועה שלך דרך שרת מאובטח משלו. כאשר התעבורה שלך מנותבת מחדש, כתובת ה- IP הציבורית שלך גם כן משתנה. זה מאפשר ל- VPN לזייף את כתובת ה- IP שלך ולתת לך גישה לערוצים חסומים גיאוגרפיים.

במילים אחרות, אם אתה רוצה לצפות ב- ESPN בקנדה אתה צריך להשיג VPN ולהתחבר לשרת אמריקאי. זה ייתן לך IP אמריקאי, שאינו אסור על ידי הערוץ.

כך ניתן לבטל את חסימת ה- ESPN בקנדה באמצעות VPN:

  1. הירשם עם ספק VPN אמין ואמין.
  2. הורד והתקן את אפליקציית VPN שעובדת במכשיר הסטרימינג שלך. רוב ספקי ה- VPN העליונים יציעו אפליקציות עבור Windows, MacOS, iOS, ו אנדרואיד מכשירים.
  3. הפעל את האפליקציה והתחבר לשרת אמריקאי.
  4. המתן לחיבור ליצור.
  5. ראש אל ESPN או ESPN + ותיהנה!

כן, זה באמת כל כך פשוט.

ה- VPN הטוב ביותר לקנדה

מומחה ה- VPN שלנו כבר כתב סקירה מפורטת של מיטב ה- VPN שבהם תוכלו להשתמש בקנדה, שתוכלו לקרוא כאן.

אתרי הביקורת ExpressVPN הם הבחירה המובילה עבור VPNs מוכנים לקנדה ספק זה מציע 2000+ שרתי בארה”ב ומדינות 94+, פיצ’ר DNS חכם בחינם, צוות תמיכת לקוחות 5 כוכבים הנגיש דרך צ’אט חי 24/7 ושיחה של 30 יום ערבות להחזר כספי. בדרך זו תוכל לבדוק את השירות לפני שתתחייב אליו.

אם אתה עדיין מרגיש כאילו ExpressVPN אינו הספק המתאים עבורך, אל תהסס לנסות את הספקים המובילים האלה במקום:

צפה ב- ESPN בקנדה עם פרוקסי DNS חכם

משתמשים מסוימים עשויים שלא להיות מעוניינים להשתמש ב- VPN. למען האמת, VPNs מאטים מעט את חיבור האינטרנט שלך. בעוד שספקי Top-Tier ממטבים את השרתים שלהם כדי לנטרל את זה, זו פשוט המציאות של ניתוב מחדש של התנועה שלך. אנשים אלה יכולים להשתמש בשירות אחר לחלוטין כדי לצפות ב- ESPN בקנדה: פרוקסי DNS חכם.

ממש כמו VPN, פרוקסי DNS חכם הוא שירות שאתה יכול להירשם אליו ונותן לך גישה לערוצים חסומים גיאוגרפיים. עם זאת, ישנם כמה הבדלים בין VPN ופרוקסי DNS חכמים:

  1. פרוקסי DNS חכמים אינם מסווים או מזייפים את כתובת ה- IP שלך.
  2. בניגוד ל- VPN, שירות DNS חכם לא יצפין את הנתונים שלך ולא יציע תכונות מבוססות אבטחה ופרטיות.
  3. פרוקסי DNS חכמים מציעים רשימות ספציפיות של ערוצים שהם יכולים לבטל את החסימה. אם ערוץ לא נמצא ברשימה, לא ניתן לבטל את החסימה שלו.
  4. אם פרוקסי ה- ISP שלך שקופים או מחיל חטיפת DNS, פרוקסי DNS חכם לא יעבוד עבורך.
  5. עליך להגדיר התקן DNS Proxy חכם למכשיר שלך. לא תמצאו אפליקציית DNS חכמה הניתנת להורדה, לכן נדרשת מעט חוסך טכנולוגי להתקנת שירות זה.

עכשיו כשאתה יודע מה עושה פרוקסי DNS חכם, בוא נדון לאיזה שירות עליך לשקול הרשמה. אני אישית מציע להשתמש ב- Unlocator כפרוקסי ה- DNS החכם שלך. אני משתמש בשירות זה כבר זמן מה ומעולם לא הצליח לספק לי גישה לערוצים שאני רוצה. ספק שירות זה מציע רשימה פנטסטית של ערוצים לא חסומים, מדריכי התקנה והדרכות קלות להבנה, ותקופת ניסיון ללא תשלום של 7 ימים, כך שתוכל לבדוק את השירות. גם לאחר תקופת הניסיון, Unlocator עדיין מציע תקופת החזר של 14 יום כדי לוודא שאתה מרוצה מהשירות שאתה מקבל.

גישה ל- ESPN בקנדה – מחשבות אחרונות

עכשיו אתה יודע כיצד ניתן לבטל את חסימת ה- ESPN בקנדה באמצעות VPN או פרוקסי DNS חכם. עם זאת אני רוצה להזכיר ששום שירות אינו יכול לעקוף דמי רישום המוטלים על ידי הערוץ שאתה מבטל את החסימה. כל השירותים הללו יכולים לעשות זה לתת לך גישה לערוץ, כל שלב שנוסף על ידי הערוץ יישאר רלוונטי.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me