כיצד לבטל את המנוי שלך ל- ExpressVPN ולקבל החזר כספי

ExpressVPN הוא אחד השירותים המהימנים ביותר בעולם. ספק VPN זה מציע לך אבטחה, פרטיות ומהירות מדהימה כך שתוכל לקבל חווית אינטרנט חדשה לגמרי. עם זאת, מגיע זמן בו כבר לא צריך VPN. בין אם זה אינך מסתפק במה שהוא מציע ובין אם אתה פשוט לא צריך אותו יותר. תהיה הסיבה אשר תהיה, עליכם לדעת לבטל את המנוי של ExpressVPN. מדריך זה יראה לכם בדיוק כיצד לעשות זאת. בואו נתחיל.


כיצד לבטל את המנוי שלך ל- ExpressVPN

כיצד לבטל את המנוי שלך ל- ExpressVPN

כיצד לבטל מנוי ExpressVPN

לפני שאתה עושה משהו, ExpressVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הטובים בעולם. צריך לחשוב פעמיים לפני שמקבלים החלטה. אם אתה נתקל בבעיות טכניות, דבר עם צוות התמיכה שלהם, הם יוכלו לעזור לך בבעיה שלך.

עם זאת, אם אתה עדיין ממשיך לבטל את המנוי שלך ל- ExpressVPN, ייקח לך כמה דקות להוריד אותו. ביטול הפעלת חשבונך הוא פשוט קדימה כמו שאתה רוצה שיהיה. יש כמה צעדים שעליך לבצע לפני שתתרחש ביטול רשמי. הנה מה שאתה צריך לעשות:

  1. ראשית, עבור אל האתר הרשמי של ExpressVPN ובחר בחשבון שלי.ExpressVPN החשבון שלי
  2. היכנס באמצעות חשבון ExpressVPN שלך.היכנס ל- ExpressVPN
  3. לאחר הכניסה, עבור אל הגדרות המנוי.הגדרות מנויים
  4. כעת תראה כבה את התחדשות אוטומטית בפינה השמאלית התחתונה של החלון. לחץ על זה.בטל חידוש אוטומטי
  5. תתבקש לאשר. לחץ שוב על פנה להתחדשות אוטומטית.
  6. הודעה זו תופיע לאחר שתאשר את הביטול.אשר ביטול
  7. ההתחדשות האוטומטית בוטלה.
  8. כעת עליכם ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות ולומר להם כי עליכם לבטל את המנוי.בטל את תמיכת המנויים
  9. אם אתה חדש, חבר התמיכה יגיד שתחזיר את הכסף שלך תוך 5-7 ימי עסקים. זה רק אם לא הגעת לתקופה של 30 יום.
  10. החשבון של הושבת. עם זאת, אם אתה מחכה להחזר שלך, תקבל כתובת דוא”ל שתאשר שהיא חזרה בחשבונך.

האם אני מפסיד את כספי?

זה לא המקרה אם אתה חדש ב- ExpressVPN. כשאני מתכוון, אני מתכוון שלא חצה את ערבות ההחזר הכספית של חודש. ביטול המנוי שלך בתוך 30 יום מרגע ההרשמה לשרתים מרוויח את זכותך להחזיר את כספך. אל תדאג, ברגע שתדבר עם תמיכת הלקוחות ותענה על כמה שאלות מדוע אתה מבטל את חשבונך, תקבל את הכסף שלך בתוך 7 ימים..

אי סיפוק המוצר הוא אחת הסיבות העיקריות לאבד עניין. עם זאת, אם אתה משתמש ב- iOS, אינך צריך לשלם כדי לבדוק את התכונות של ExpressVPN. אם אתה פועל באייפון או אייפד, תהיה לך הזכות לנסות את השירות שלהם בחינם כשאתה קבלו ניסיון חינם למשך 7 הימים של ExpressVPN. זו הזדמנות נהדרת לקחת את ספק ה- VPN לנסיעת מבחן לפני שתחליט אם להשקיע בו או לא.

בסדר, בוטל – מה הבא?

אתה בטח לא רוצה שהמכשיר שלך ייחשף כשאתה נכנס לרשת. אם לא היית מרוצה ממה שיש ל- ExpressVPN להציע, אתה יכול לחפש ספקי VPN אחרים כדי לתפוס את מקומו. עם זאת, המשימה לא כל כך קלה מכיוון שלא כל ה- VPN בחוץ אמינים להשקיע בה. בגלל זה המשכתי וקיבלתי לך 3 אחרים חלופות מובילות של ExpressVPN לבדוק. הנה הם:

NordVPN

NordVPN מבטיחה למשתמשים שלה שירות מעוגל. משתמשים יכולים לסמוך באופן מלא על ערבות התחברות אפס, לא משנה באיזו מדינה הם נמצאים. בנוסף, תמצא שרשת השרתים של NordVPN גדולה יותר מזו של ExpressVPN. אתה יכול ממש להשתמש בלמעלה מ- 5000 שרתים הנמצאים ברחבי 60+ מדינות. 

יש לו גם פרוטוקול VPN כפול, המנתב את הנתונים שלו פעמיים דרך השרתים במקום פעם אחת. זה מכפיל את ההצפנה בתנועה שלך מה שהופך אותה להרבה יותר בטוחה ממה שהיה קודם. ל- NordVPN יש גם פרוקסי DNS משלה, המעניק לך גישה למאות ערוצים ברחבי העולם. אם אתה רוצה לדעת יותר, תסתכל על שלנו סקירה של NordVPN.

BulletVPN

BulletVPN מתמקד יותר באבטחה אמינה עם קידוד ה- AES של 256 סיביות. אתה תגלה שרשת השרת שלהם אינה כה גדולה בהשוואה ל- ExpressVPN. עם זאת, השרתים נמצאים אסטרטגית במקומות מבוקשים כמו ארה”ב ובריטניה יחד עם יותר משלושים מיקומים אחרים.

BulletVPN מספק גם מגוון רחב של פרוטוקולי VPN שמשתמשים יכולים לבחור בהם, והם כוללים OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ו- PPTP. תגלה ש- VPN חדש זה שווה את זמנך אם תבדוק זאת. כדי לדעת יותר, עברו על שלנו סקירת BulletVPN.

SurfShark

ענף ה- VPN היה עד לאחרונה לבכורה של SurfShark. חדש זה הורג את התרשימים מאז שהוא ראה את האור בשוק ה- VPN. הדבר הראשון שעשוי לתפוס את תשומת ליבכם הוא שהוא מציע טווח חיבור בלתי מוגבל בכל הקשור למכשירים. זה אומר שאתה יכול לשתף את חיבור ה- VPN שלך עם חברים, משפחה, ואפילו עם השכנים תחת חשבון אחד.

באשר לשרתים, לספק הבסיסי של האי הבתולה הבריטית יש יותר מ- 800 שרתים בהיקפו. מבחינה אבטחתית, יש לו תמיכה הן בפרוטוקולי OpenVPN והן ב- IKEv2 VPN. 

תכונה מסודרת נוספת שמשתמשים זוכים להנות ממנה היא CleanWeb, החוסם קישורים זדוניים, מודעות ועוקבים. יתר על כן, הספק מאפשר רוחב פס בלתי מוגבל והחלפת שרתים. לדעתי זו אלטרנטיבה נהדרת של ExpressVPN. בדוק את זה סקירת SurfShark ולראות על מה אני מדבר.

כיצד לבטל את המנוי שלך ל- ExpressVPN

אחריך הירשם כמנוי ל- ExpressVPN, תבחין בהרבה דברים שאולי לא עומדים בציפיות שלך. לכן אתה נוטה לבטל את חשבונך לאחר זמן מה. עם זאת, ExpressVPN הוא עדיין אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שקיימים שם. אם תבטל את הרישום לשירותם, זה לא אומר שזה לא טוב. נהפוך הוא, אני עדיין משתמש ב- VPN ואני מרוצה לחלוטין. זה תלוי בפרספקטיבה של כל משתמש.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me