כיצד לבטל את חסימת FaceTime באיחוד האמירויות?

Facetime היא אחת הסיבות לכך שאנשים רוכשים מכשירי iPad ו- iPhone. באיחוד האמירויות, עם זאת, אסור שירות Voice over Internet Protocol (VoIP) הפופולרי הזה המאפשר שיחות בחינם באמצעות חיבור לאינטרנט. כתוצאה מכך, תושבי איחוד האמירויות מחויבים לשלם עבור שירותי השיחות היקרים שלהם במקום ליהנות מהחינם המוצעים על ידי מדינות אחרות כמו ארה”ב. לרוע המזל, בעלי אייפון ואייפד באיחוד האמירויות לא זוכים לחוות את האינטראקטיביות שיש ל- Facetime להציע. כמה זמן אזרחי איחוד האמירויות צריכות להמשיך ללא יכולת לראות את האנשים איתם הם מדברים? כמה זמן הם יהיו נתונים לחסדי ספקי שירותי הטלקום אטיסלט ודו? האם יש איזשהו דרך לעקוף את האיסור Facetime?


כיצד לבטל את חסימת FaceTime באיחוד האמירויות?

כיצד לבטל את חסימת FaceTime באיחוד האמירויות?

מה זה FaceTime?

FaceTime היא אפליקציה מובנית שפותחה על ידי Apple Inc. כדי לתמוך בשירות שיחות וידאו ושמע. ניתן להשתמש בו מכל iPhone, iPad, iPod Touch או Mac כדי להתקשר למי שבבעלותם מכשירים דומים. Facetime נחשב כיעיל לאינטראקציה חזותית וקולית למי שרוצה להתחבר לאחרים בדרך המהנה והבלתי מסורתית. בין אם הם בדרך ובין אם הם רוצים לבדוק בדיקת גשם בעניינים, Facetime משמשת כאפליקציה המושלמת לביצוע כל אלה.   

מדוע Facetime חסום?

הסיבה הסבירה ביותר לחסימת Facetime באיחוד האמירויות קשורה לחוקי הטלקום של איחוד האמירויות. בעיקרון, חוקים אלה דורשים רישיון מטעם הרשות הרגולטורית לתקשורת (TRA) לחברות על מנת להפעיל שירותי VoIP באיחוד האמירויות. עם זאת, לאחיל ג’ורג ‘יש סיבה להאמין שלחסימת Facetime יש עסקים שנכתבו על כל זה. הוא חושב שאיסור על FaceTime הוא החלטה כלכלית שקיבלה הממשלה במטרה להפנות הכנסות לספקיות הלאומיות המסורתיות ולא לסבול מירידה ברווח הטלקום במדינה..

כיצד לבטל חסימה של Facetime באמצעות VPN

1- שנה את אזור App Store

FaceTime אינו זמין במכשירי iOS שנרכשו או משתמשים בהם באיחוד האמירויות, וזו הסיבה שאזרחי איחוד האמירויות צריכים לשנות את אזור חנות האפליקציות שלהם כדי לגשת אליו. הם יכולים לעשות זאת על ידי:

 1. התנתקות ראשונה מהחשבון השוטף שלהם.
 2. לאחר מכן בחר אזור שונה מזה הנוכחי.
 3. לאחר מכן, הם יכולים למצוא את אפליקציית Facetime בחנות שלהם. לאחר מכן הם יצטרכו ליצור חשבון נוסף עם שם משתמש וסיסמא חדשים בבחירת האפשרות “אין כרטיס”.  
 4. לאחר מכן עליהם להזין כתובת ספציפית לאזור בו בחרו בעבר.
 5. לבסוף, הם נכנסים לחשבון החדש שלהם, ו- voila! כעת הם יכולים לפתוח את אפליקציית FaceTime ולהיכנס באמצעות מזהה Apple שלהם.

2- התקן VPN

לאחר שינוי בהצלחה של אזור חנות האפליקציות שלך, הגיע הזמן שתבטל את החסימה של האפליקציות שהועמדו לרשותך. ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות VPN. רשת פרטית וירטואלית כאן מאפשרת לך לשנות את כתובת ה- IP שלך לכזו ששייכת למדינה בה האפליקציה פונקציונלית. לשם כך תצטרך:

 1. הירשם לספק VPN שעובד באיחוד האמירויות (ExpressVPN לדוגמה).
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר עליו ברצונך להשתמש Facetime.
 3. התחבר לשרת של מדינה אחרת בה VPN מוצע.
 4. גש עכשיו ל- Facetime וביצע את השיחות שלך.

על ידי ביצוע הצעדים הפשוטים האלה אתה יכול לבטל את חסימת האפליקציות המוגבלות כמו Facetime ולקבל גישה לערוצים ורשתות כמו Netflix, Amazon Instant Video, Vudu, Hulu, HBO GO, HBO Now, Showtime, ורבים אחרים מכל מקום בעולם. להלן כמה מההצעות שלנו לספקי VPN.

קישור ספק RankVPN
דרגהספק vpn
 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אפליקציות לכל המכשירים שלך
 • תמיכה חיה 24/7
 • בלעדי 49% הנחה!

בקר ב- ExpressVPN

דרגהספק vpnבקר ב- BulletVPN
דרגהספק vpnבקר ב- NordVPN
4ספק vpnבקרו ב Surfshark

VPN לביטול חסימה של Facetime

אתה לא צריך שאגיד לך מדוע Facetime הוא חשוב, כולכם כבר יודעים שכן. זה יוצר בסיס חזק לבניית מערכות יחסים ולתקשורת אפקטיבית, וכדי ליהנות מהיתרונות הללו עליכם להשיג VPN. תן לנו לדעת איזה VPN החלטת עליו בסעיף התגובות למטה.

פוסטים קשורים

 • כיצד לשנות את אזור הווידיאו של אמזון פריים לארה

  כיצד לשנות את אזור הווידיאו של אמזון פריים לארה”ב

  9 תגובות | 14 בדצמבר 2016

 • מדריך הסקירה הטוב ביותר כעת לטלוויזיה VPN לשנת 2017

  VPN הטוב ביותר לטלוויזיה עכשיו – מדריך סקירה 2020

  2 תגובות | 10 בינואר 2017

 • כיצד לבטל חסימה של ערוצים בבריטניה ב- Apple TV 4 באמצעות VPN או פרוקסי DNS חכמים

  כיצד לבטל את חסימת הערוצים בבריטניה ב- Apple TV 4 מחוץ לבריטניה באמצעות VPN או Proxy DNS

  אין תגובות | 6 בינואר 2016

 • כיצד לצפות ברשת BET מחוץ לארה

  כיצד לצפות ברשת BET מחוץ לארה”ב

  תגובה 1 | 26 ביולי 2018

על הסופר

צ’ארלס

גאדג’טים זורמים חנון. מעוניין בכל דבר קטן שיש לדעת על עקיפת מגבלות אזוריות. מאמין מושבע בזכות להגן על פרטיות מקוונת. צ’ארלס סקר גם המון ספקי שירותי VPN ויודע להפריד בין התפוחים הטובים לבין התלויים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me