כיצד להשיג כתובת IP שבדית מחוץ לשוודיה

כיצד להשיג כתובת IP שבדית מחוץ לשוודיה? שוודיה היא המדינות הטובות ביותר לחיות בה, ומי שיצא מגבולותיה הותיר אחריו את ה- IP של האומה שלהם. אפשר היה לחשוב שה- IP השבדי שלך כבר לא ישמש ברגע שתנחת בארה”ב, בריטניה, אוסטרליה, קנדה או גרמניה. עם זאת, הזמן שאתה מבלה בחו”ל הוא הזמן שתזדקק לו הכי הרבה ל- IP השבדי שלך. כמה זה יהיה מתסכל אם מעולם לא תצליחי לסיים את סדרת הפשע השבדית הפופולרית The Bridge לאחר שעברתם לארצות הברית?


Newsflash, אינך יכול לצפות בסדרות מבוססות שוודית בערוצים מבוססי שוודית כמו C-More, Viaplay או SVT Play מחוץ לשבדיה. אלא אם כן אתה מתחבר משוודיה וזה לא יקרה בלי IP שוודי. איך אחרת תדעי מי הרוצח? המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד ניתן להשיג כתובת IP שבדית מחוץ לשוודיה באמצעות VPN בכל מחשב, Mac, Android, iPhone, iPad, Apple TV ו- Firestick.

כיצד להשיג כתובת IP שבדית

כיצד להשיג כתובת IP שבדית

כיצד להשיג IP שוודי בחו”ל באמצעות VPN

רוב האנשים שרוצים לקבל כתובת IP שבדית מחפשים בדרך כלל דרכים לצפות בערוצים שוודים כמו SVT24, Sujan, TV4 Fakta וסדרות טלוויזיה כמו מודוס, Fallet, ו- Farang. למרבה הצער, הם לא יכולים לצפות באף אחד מהם אלא אם הם מתחברים לאינטרנט באמצעות IP שבדי. הטסת כל השבדיה לשבדיה כדי לקבל גישה אינה אפשרות. עם זאת, מיקום המשתנה כמעט לשוודיה הוא. עם VPN שניתן לנהל. רשת פרטית וירטואלית, או VPN, היא דרך נהדרת להצפין נתונים ולקבלת אבטחה, אך השימושיות שלה נובעת מיסוך כתובות IP של משתמשים. ספק השירות שלך מקצה כתובת IP לחיבור האינטרנט שלך, ו- IP זה יכול לגלות היכן אתה נמצא בעולם. כלומר, תצטרך להיפטר מזה אם תרצה להשיג IP שבדי. כך תעשה זאת:

 1. הירשם עם ספק שירות VPN שיש לו שרת VPN בשבדיה, והטוב ביותר הוא ExpressVPN.
 2. בשלב הבא הורד והתקן את אפליקציית VPN שלך במחשב האישי שלך, Mac, Android או iOS.
 3. הפעל את היישום והיכנס.
 4. בחר שרת שוודי והתחבר אליו.
 5. המתן מספר שניות עד לחיבור ה- VPN מאובטח.
 6. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא את השינוי.
 7. עכשיו אתה יכול לגלוש באינטרנט עם כתובת ה- IP השבדית שלך כאילו אתה נמצא בשבדיה.

ה- VPN הטוב ביותר להשיג IP שוודי

כל התכונות הנחוצות והבסיסיות של VPN נמצאות ב ExpressVPN. ספק השירות הוא שעוזר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ושומר על עצמך באופן מקוון. ExpressVPN מכבד ומעריך את פרטיות המשתמשים, וזו הסיבה שהם משתמשים בפרוטוקולי ההצפנה הקשים ביותר הקיימים. ישנם ספקי שירותים אחרים שיכולים לספק לך כתובת IP שבדית, הקפד לבדוק אותם בטבלה שלהלן. לניתוח מעמיק של VPNs הטובים ביותר לשבדיה, בדוק סקירה זו.

למה צריך IP שוודי?

משתמשי אינטרנט שירצו לקבל IP שבדי הם בעיקר אזרחים שוודים שעזבו את ארצם. ישנן סיבות רבות מדוע הן היו רוצות להחזיר אותו, אך הברורה ביותר היא מכיוון שחלק מהאתרים והשירותים השבדים המקומיים נגישים רק לתושבי שוודיה – אלה עם IP שבדי במחשב / הטלפון שלהם. גולים שוודים שנמצאים מחוץ לארץ מוצאם צריכים לקבל כתובת IP שבדית אם הם רוצים לגשת לאתרים המקומיים של מדינת מולדתם מכל מקום שהם נמצאים. אף על פי שגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי היא הסיבה המשכנעת ביותר להשיג IP שבדי, בואו נסתכל על הסיבות האחרות שמניעות משתמשים להשיג אחת:

 • בקר באתרים ותכנים השוודית בלבד.
 • שפר את רמות האבטחה באמצעות IP זר.
 • למד שוודית על ידי צפייה בתוכניות טלוויזיה ובסרטים מקומיים.
 • קבל זהות מקוונת חדשה.
 • הרוויחו מהנחות אזוריות וקנו במחירים נמוכים יותר.
 • דפדף באינטרנט עם IP שבדי.
 • בצע משימות עסקיות מחו”ל.

קבל כתובת IP שבדית

לאחר שתתקין בהצלחה את ה- VPN ותתחבר לשרת שוודי, נראה שאתה משתמש באינטרנט משבדיה. לאחר כל זה, תוכלו לצפות בערוץ שבדי כלשהו או להשתמש בשירות שוודי כלשהו שתוכלו לשים עליו. אכפת לך לנשוב נכון? שום הודעת שגיאה או שגיאה לא יופיעו על המסך מכיוון שאחרי שאבטחת את חיבור ה- VPN ההוא, נסעת כל הדרך לשוודיה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me