כיצד להשיג כתובת IP קנדית מחוץ לקנדה

כיצד להשיג כתובת IP קנדית מחוץ לקנדה? אתה גולה קנדי ​​בחלק מהעולם נותן לך סיבה מוצקה מדוע אתה צריך להשיג לעצמך IP קנדי. אתה אמור להיות מסוגל לצפות בתוכניות הטלוויזיה ובערוצי החדשות המועדפים עליך מעיר הולדתך מכיוון שאינך נוכח פיזית במדינה שלך. היכן אתה מתכוון לשמוע את המילים צ’סטרפילד, הידרו ביל או את הביטוי לתלות לארי או לתלות רוג’ר אם אתה מחוץ לקנדה? טלוויזיה היא הדרך היחידה שתוכלו לחוות מחדש את הרגעים הקנדיים, וכדי שזה יקרה עליכם להשיג VPN כי למרבה הצער, מגבלות גיאוגרפיות חלות על תוכן קנדי. VPN יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך לקנדית, כך תוכל לגשת לערוצי טלוויזיה קנדיים כמו HBO Canada, CTV, CityTV, CBC, CBC Sports, TSN, Sportsnet, Univision Canada ו- HGTV בחו”ל במחשב, מערכות הפעלה של מק, אנדרואיד ו- iOS.


כיצד להשיג כתובת IP קנדית מחוץ לקנדה

כיצד להשיג כתובת IP קנדית מחוץ לקנדה

השג כתובת IP קנדית מחוץ לקנדה באמצעות VPN

VPN היא רשת פרטית המחברת את המכשיר שלך לשרתים ברחבי העולם דרך האינטרנט. כלומר שאתה גולש באינטרנט באמצעות חיבור האינטרנט של השרת. אם אתה מתחבר לשרת קנדה, אתה יופיע כאילו אתה גולש באינטרנט מקנדה. כתוצאה מכך תוכל לגשת לתוכן שאינו זמין במדינה שלך.

 1. הירשם באמצעות VPN שמספק שרתי VPN בקנדה כמו ExpressVPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android או iOS.
 3. הפעל את היישום והיכנס.
 4. בחר שרת קנדי ​​והתחבר אליו.
 5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא שבוצע שינוי.
 6. נכון לעכשיו אתה יכול לגלוש באינטרנט עם כתובת ה- IP הקנדית שלך כאילו אתה בקנדה.

ספק VPN כמו ExpressVPN יכול להפנות את כל התעבורה שלך דרך שרת ה- VPN, וכאן מגיעה כתובת ה- IP החדשה. ExpressVPN מספק שרתים במקומות רבים, כך שתוכל אפילו לקבל IP מכל מדינה ברחבי העולם. כל הנתונים העוברים בשרת מוצפנים ולא ניתן לאתר אותם דרך ה- IP האמיתי שלך. אם אתה מחפש ספקי שירותים אחרים, עיין בטבלה שלהלן.

ה- VPN הטוב ביותר להשיג כתובת IP קנדית

VPNs בכל רחבי השוק בכל הנוגע לכמות. עם זאת, אם אתה מחפש פרטיות ואנונימיות מוחלטת, אתה זקוק לאיכות. זו הסיבה שהמשכתי לבחור 4 מתוך ה- VPN המובילים לקנדה שתוכלו לבחור בהם. הנה הם.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא האהוב האישי שלי מכיוון שהוא מוקיר את פרטיות המשתמשים. כאשר כמה VPNs מציינים שהם מנהלים מדיניות ביומן אפס, אתם עשויים לחשוב פעמיים מכיוון שלא כולם מכבדים זאת. ל- VPN זה יש מדיניות קפדנית של אי-יומן, כך שתוכל להיות סמוך ובטוח שהנתונים שלך נשארים פרטיים כל העת. יתרה מזאת, תוכלו לפתוח נעילת מאות ערוצי סטרימינג ברחבי העולם בשל העובדה של- ExpressVPN יש יותר מ- 3000 שרתים ברשת בכל 90+ מדינות..

VPN זה מציע הצפנה של 256 סיביות AES צבאית ומתג להרוג במקרה של ירידה פתאומית בחיבור ה- VPN שלך. זה גם מאפשר חמישה חיבורים בו זמנית. כדי לדעת יותר, תסתכל על שלנו סקירת ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN הוא ספק אחר שמכבד את בקשות הלקוחות לפרטיות. לא רק זה, אלא שיש לו יותר מ- 5000 שרתים ברחבי העולם בכדי להבטיח גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי ביותר מ- 50 מדינות..

באשר לאבטחה, ל- VPN זה יש כמה טכנולוגיות בלעדיות אשר ל- VPN אחרים חסרים. קח למשל VPN כפול. תכונה זו מאפשרת לך לנתב את התנועה שלך דרך שני שרתי VPN במקום אחד. אתה יכול לדמיין מה הצפנה כפולה יכולה לעשות? כן, פעמיים מגן הנתונים שהיה לך פעם. שלא לדבר על CyberSec, שמיועד לשמירה על המכשיר שלך מפני נגיעות בתוכנה זדונית. עם הצפנה של 256 סיביות, מתג להרוג והגנת דליפות DNS, האבטחה המקוונת שלך נשמרת על 6 מכשירים תחת חשבון אחד. זה מפואר. למידע נוסף על VPN זה באתר שלנו סקירת NordVPN.

BulletVPN

BulletVPN כמו כן נוקטת במדיניות ללא יומן וכן תומכת במשתמשים עם ההצפנות האחרונות בדרגה צבאית. רשת שרת ה- VPN שלהם די קטנה, והיא מכסה 31 מדינות בלבד. עם זאת, השרתים מפוזרים אסטרטגית בכדי למלא את צרכי האינטרנט שלך.

BulletVPN עושה שימוש בהצפנת AES 256 סיביות לבטיחות מושלמת באינטרנט. מצד שני, היא מציעה שירות DNS משלה שמבטל חסימה של עשרות ערוצים, לא משנה היכן הם נמצאים. עיין עוד בנושא ביקורת BulletVPN פה.

SurfShark

כריש גולש מציע יותר מ- 800 שרתים ברחבי העולם. זה אחד ה- VPN הבודדים שהצליחו לעקוף את חסימות ה- VPN של Netflix. למרות שזה חדש, הוא הוכיח את עצמו ראוי להתמודד עם הענקים. מעשית, זהו ספק ה- VPN היחיד שמציע חיבורים בו זמנית ללא הגבלה. אפילו ל- IPVanish יש מגבלה של 10.

ממש כמו VPNs אחרים, יש מתג להרוג והגנה מפני דליפות DNS ושירותי DNS חכמים, מה שהופך את SurfShark לדוגמה מושלמת לספק VPN חזק. קרא עוד על Surfshark בסקירה זו.

מדוע לקבל IP קנדי?

אם אתה גולה קנדי, ישנן סיבות רבות מדוע עליך לקבל כתובת IP קנדית. החל מעקיפת בלוקים גיאוגרפיים ועד היכולת להזמין כרטיסי טיסה זולים יותר הם רק יתרונות בודדים של רכישת IP מקנדה. כמה סיבות אחרות הן כדלקמן:

 • הגבלות עקיפה

ההגבלות על תוכן שאתה רוצה מאוד לראות הן הגרועות ביותר. במיוחד אם אתה רוצה לצפות בטלוויזיה העולמית ובטלוויזיה סיטי מחוץ לקנדה. מרבית האתרים הקנדיים חוסמים תוכן שמע ווידיאו מחוץ למדינה מכיוון שיש להם זכויות לזרם תוכן רק בתוך קנדה. הם משתמשים בגשש כתובות ה- IP של המשתמשים כדי לגלות אם האדם שמנסה לגלוש בתוכן המוגבל הוא בעל כתובת IP קנדית או לא. לכן, אתה זקוק ל- IP קנדי ​​כדי לצפות בתוכן קנדי ​​בחו”ל. לחץ על טלוויזיה גלובלית ו טלוויזיה עירונית בחו”ל לקבלת מידע נוסף על ביטול החסימה בחו”ל.

 • גש לאתרים קנדיים

הפעל ובדוק את ההצלחה של מסעות הפרסום המקוונים שלך ב- Google, Bing, Yahoo ומנועי חיפוש אחרים.

 • לבזבז פחות כסף

אם אתם מחפשים לחסוך כסף בכרטיסי טיסה מבלי לבזבז יותר מדי זמן בחיפוש באתרים שונים כדי לקבל מחיר טוב, עליכם פשוט לזייף את המיקום ואת היסטוריית הגלישה שלכם באמצעות VPN. זה כמובן כרוך בהשגת IP קנדי ​​זמני.

 • למד שפה מקומית

למד את השפה המקומית של קנדה על ידי גלישה באמצעות IP קנדי. לגור בחו”ל יכול להיות השפעה שלילית על שפתו אם לא נעשה בהם תדירות. אבל, שום דבר שצפייה בטלוויזיה לא יכול לעזור לו. למידה דרך האזנה למילים או לביטויים של השפה מועילה מאוד לתהליך לימוד השפה.

 • קבל זהות חדשה

כשאתה משנה את ה- IP שלך, אתה כמעט משנה את המיקום שלך. כלומר שאתה אזרח במדינה אחרת, אשר באופן אוטומטי נותן לך זהות חדשה. אז, אתה מקבל כתובת IP קנדית זה כמו לקבל זהות חדשה מהבחינה הזו.

קבל IP קנדי

עכשיו שאתה יודע שאתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך, אתה יכול באותה מידה לקבל כתובת קנדית. עם הסיבות העיקריות שצייננו בעבר מדוע עליכם לקבל IP קנדי, אנו מניחים כי אתם ככל הנראה מחפשים שירות VPN טוב שיעשה את העבודה עבורכם. אין ספק, אנו סומכים כי תוכלו למצוא את הדרך המושלמת לבטל את חסימת התוכן הקנדי מכל מקום שהוא. למידע נוסף, הקפד לבדוק את הביקורת שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר לקנדה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me