כיצד להשיג כתובת IP הודית בחו”ל?

כיצד להשיג כתובת IP הודית בחו”ל? אוהדי בוליווד מחוץ להודו יודעים טוב יותר מכל אחד עד כמה הוא לא מאכזב לא יכול לגשת לערוצי טלוויזיה הודים ואתרי אינטרנט בחו”ל. האופנה, המוזיקה, הריקודים והתרבות הפכו את התוכן ההודי למושך בעיני אנשים ברחבי יבשת אסיה. ערוצים כמו סוניליב, טלוויזיה טלוויזיה, HotStar וטלוויזיית הצבעים כבשו את העניין שלנו ומשכו את תשומת ליבנו בצורה ענקית. לאחר הצצה אל מה שיש להודו להציע, אנשים במזרח התיכון היו עושים הכל כדי לגשת לתוכן הטוב עד כדי גיחוך.


כיצד להשיג כתובת IP הודית בחו

כיצד להשיג כתובת IP הודית בחו”ל?

עם שינוי IP, כמובן, ניתן לנהל. כל עוד יש לך IP הודי, בוליווד נמצאת במרחק נגיעה. רק באמצעות ה- VPN, תוכל לקבל IP הודי ולכן תוכל לגשת לכל מיני תוכניות, ערוצים, שירותים ואתרי אינטרנט הודים בכל מכשיר, כולל Mac, PC, Andriod ו- iOS. נסביר איך.

כיצד להשיג כתובת IP הודית מחוץ להודו באמצעות VPN

הדרך הטובה ביותר להשיג כתובת IP הודית היא באמצעות VPN. רשת פרטית וירטואלית פועלת על ידי חיבור המכשיר לאחד מהשרתים שלה דרך האינטרנט. לאחר שתוריד את אפליקציית VPN ותפתח את התוכנה תופיע רשימת שרתים במדינות שונות. השרת שאליו בחרתם להתחבר ייתן לכם את כתובת ה- IP שלו. כל מידע שאתה שולח דרך האינטרנט מוצפן לראשונה על ידי ה- VPN, ונתונים מוצפנים אלה מנותבים לשרת שאתה בוחר. כאשר הנתונים המוצפנים מגיעים לשרת, הם מפוענחים ואז נשלחים בדרכם אל היעד המקורי. בשל פענוח הנתונים נראה שזה שמקורו בכל מקום בו נמצא השרת.

אז אם אתם באמריקה ואתם מתחברים לשרת בהודו באמצעות ה- VPN שלכם, נראה כי כל התעבורה המקוונת שלכם היא מהודו. כלומר, תוכן הודי יהפוך לנגיש לך בכל מקום שאתה נמצא.

  1. הירשם באמצעות VPN, כאשר הטוב ביותר הוא ExpressVPN.
  2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android או iOS.
  3. הפעל את היישום והיכנס.
  4. בחר שרת הודי והתחבר אליו.
  5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא את השינוי.
  6. נכון לעכשיו תוכלו לגלוש באינטרנט עם כתובת ה- IP ההודית שלכם כאילו אתם נמצאים בהודו.

כדי לקבל כתובת IP בקלות, הירשם כמנוי ל- ExpressVPN שכן הם ידועים בביצועים הסולידיים שלהם ובתוצאות מובטחות. אתה יכול להתחבר לכל אחד ממיקומי השרת שלהם ברחבי העולם ולעיין ברשת בכל מקום מבלי שתצטרך למסור את כתובת ה- IP שלך. לניתוח מעמיק של VPNs הטובים ביותר להודו, בדוק סקירה זו. אם ברצונך ללמוד עוד אודות ספקי השירות האחרים, עיין בטבלה שלהלן.

מדוע תרצה IP IP הודי?

עכשיו אתה יודע איך כתובת ה- IP קשורה למיקום שלך, אתה מבין מדוע עדיף לשנות אותה. אם אתה גולה הודי, היית מוצא את עצמך זקוק מאוד ל- IP הודי מסיבות רבות. כך תוכלו להשתמש בכתובת IP הודית כשאתם מחוץ להודו:

גישה לתוכן הודי

הגרסאות של נטפליקס שונות זו מזו בהתאם למיקומך, וייתכן שיש תוכן מסוים זמין ב- Netflix ההודי אך לא בנטפליקס המקומי שלך. במקרה זה, אתה יכול להשתמש ב- VPN שלך כדי לקבל IP הודי על מנת לגשת לתוכן שיש בו.

למד הודי

אם אתה גולה הודי, ואתה רוצה לחזק את שפת האם שלך או שאתה יכול להיות מישהו שמעוניין ללמוד הודי. קבלת IP IP הודי תועיל לך לגשת לתוכן בהינדית, טמילית, טלוגו או שפות הודיות אחרות ולא באנגלית..

אנונימיות

בלי קשר ל- IP, אתה מקבל, רק שיש לך אחד שונה משלך יכול להוציא אותך ממצבים קשים. לא תצטרך להתמודד עם סוגיות משפטיות, לשלם קנסות מסוימים או להסתבך עם הרשויות. פשוט השתמש בכתובת IP זרה כדי שתוכל להיות קשה יותר לעקוב אחר כך, ותגן על פרטיותך. אם זה הודי, ספרדית, או אוסטרלי, IP זרים מעניק לך ביטחון.

הורד תוכניות

אם משחק חדש ישוחרר בארצכם ולא תוכלו לגשת אליו, מומלץ לשקול לשנות את ה- IP שלכם. לא תרצה לראות גרסה מצונזרת או מופחתת שלה. תרצי לקבל את כל העניין. נניח שהמשחק זמין רק בהודו ואתה גר בארה”ב. תצטרך להחליף את ה- IP האמריקני שלך בהודו כדי להוריד את המשחק. אז לא תצטרך לחכות לתאריך השחרור הרשמי בו אתה נמצא כרגע.

השג כתובת IP הודית מחוץ להודו

אם אתה חושב לקבל כתובת הודית, עליך להשתמש באחת מההמלצות שלנו לשירותי VPN לעיל. לאחר שתקבל בהצלחה את ה- IP ההודי שלך, תוכל לצפות בקריקט בו הוא נחשב כדת בסטאר ספורט או לצפות בפרקים של ביג בוס בערוץ הצבעים. אתה יכול לצפות בכל תוכן הודי מכל מקום שאתה נמצא ברגע שאתה מקבל לעצמך IP הודי.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me