כיצד להסתיר את כתובת ה- IP ברוקו

אם אתה הבעלים של מקל Roku, סביר להניח שאתה חותך כבל שנשען מאוד על שירותי סטרימינג לבידור. הכל כיף ומשחקים עד שנתקלו בערוץ – אתם מתים לצפות – שנחסם בגלל מגבלות גיאוגרפיות ונושאי זכויות יוצרים. הרוקו עושה עבודה מצוינת כשהוא מסתתר מאחורי הטלוויזיה שלך אבל מחורבן שמסתיר את ה- IP שלך. הסיבה לכך היא שאין לזה שום קשר לזה. אין ספק שזה פותח פורטל לשירותים וערוצים ברחבי העולם, אבל זה בדיוק העניין. למעשה, “משתמשי Roku” תלוי בך כדי לבטל את חסימת התוכן ב- Roku שלך, ולשם כך תצטרך להסתיר את כתובת ה- IP שלך. אנחנו לא יכולים לומר שזה הדבר הקל ביותר בעולם, אבל זה בהחלט לא משימה בלתי אפשרית. כך תוכלו להסתיר את כתובת ה- IP ברוקו.


כיצד להסתיר את כתובת ה- IP ברוקו

כיצד להסתיר את כתובת ה- IP ברוקו

ה- VPN הטוב ביותר לרוקו

אתה בטח יודע שהסתרת ה- IP שלך היא עבודה של VPN, ובלי אחת תוכל לשכוח מהצפייה בשירותי הסטרימינג המועדפים עליך. כל עוד הזהות שלך נמצאת בחוץ, והמיקום שלך ניתן לעקוב אחריו, גישה לתוכן עולמי היא תמונה ארוכה. עכשיו, אל תזרוק את הרוקו שלך עדיין! למרות שאין דרך להתקין VPN ישירות על Roku, הוא עדיין יכול לקבל חיבור VPN. אז כדאי להתחיל לחשוב על ספק שירות VPN אמין שמבטיח ביטול חסימת שירותי סטרימינג וערוצים מכל הסוגים. מכיוון שאנו יודעים עד כמה יכולת הוויתור של משימה להיות, לקחנו על עצמנו לספק לך את מה שאנחנו חושבים שהם VPNs הטובים ביותר עבור Roku. אתה יכול לקחת את המילה שלנו על זה או לבדוק את הטבלה שהצגנו לך בהמשך. אנחנו טובים עם כל מה שמשיג לך VPN ברוקו שלך.

כיצד ה- IP של Roku שלך באמצעות הנתב שלך

אינך יכול להגדיר VPN ב- Roku שלך, כך שתגדיר במקום זאת VPN בנתב שלך. בדרך זו כל המכשירים המחוברים לנתב ההוא, כולל Roku שלך, היו חולקים את חיבור ה- VPN שלה. זכור כי לא כל הנתבים תואמים VPN, מה שאומר שאתה צריך לחפש נתבים מבוססי DD-WRT או עגבניות כדי להתקין בהצלחה VPN. מדריך זה עשוי לעזור. אם אין לך נתב מוכן VPN, כדאי שתשיג אחד אם אתה רוצה להתקין VPN ב- Roku שלך. קבלת נתב תואם VPN יחסוך לך הרבה בעיות בטווח הרחוק. לא תרצי בסופו של דבר להגדיר נתבים וירטואליים במחשב ה- Mac או המחשב האישי שלך, נכון? אם כבר מדברים על כך, אנו עומדים לספר לכם הכל על שיטה ערמומית זו להלן.

כיצד להסתיר כתובת IP בשיטת Roku – שיטת נתב וירטואלי

תפוס את ה- Mac או המחשב האישי שלך וקרא בעיון, זה עומד לפרט. שיטה זו מחייבת הגדרת חיבור VPN בשני ה- Mac / PC ובכך להפוך אותם לנתב וירטואלי שאליו אתה מחבר את ה- Roku שלך. בכך, Roku שלך יקבל את חיבור ה- VPN של הנתב הווירטואלי הזה. זה יהיה כמו שיהיה לך VPN בפועל ב- Roku שלך אבל במובן וירטואלי.

כיצד לשתף חיבור VPN ל- Mac עם Roku

 1. במחשב ה- Mac שלך, עבור אל ה- העדפות מערכת ואז לחץ על שיתוף.
 2. בתפריט שיתוף, בחר שיתוף באינטרנט מהלוח השמאלי. אפשרויות שיתוף האינטרנט יופיעו בצד ימין של המסך. קבע את ההגדרות הבאות:
  • שתף את החיבור שלך מ- [חיבור ה- VPN של L2TP שיצרת זה עתה]
  • למחשבים המשתמשים: סמן את התיבה עבור Wi-Fi
 3. בחר אפשרויות Wi-Fi והזן את הפרטים הבאים:
  • שם רשת: [בחר שם רשת]
  • ערוץ: [עזוב כברירת מחדל]
  • אבטחה: WPA2 אישי
  • סיסמה: [בחר סיסמה]
  • תאשר: [הזן מחדש את הסיסמה שלך]
 4. ואז לחץ בסדר.
 5. בתפריט שיתוף, סמן את התיבה שליד שיתוף באינטרנט. תראה הודעה שתבקש ממך להפעיל שיתוף באינטרנט.
 6. לחץ על התחל.
 7. לאחר הפעלת שיתוף אינטרנט, אור ירוק יופיע לצד הטקסט: “שיתוף אינטרנט: פועל”.
 8. כעת, הפעל את אפליקציית Chromecast ופעל לפי ההוראות הבאות כדי להתקין אותה.
 9. כשאתה מגיע למסך בו כתוב “חבר Chromecast ל- Wi-Fi שלך”, בחר בנתב הווירטואלי שהגדרת קודם..
 10. להיכנס ל סיסמה עבור הנתב הווירטואלי שלך, ואז לחץ על הגדר רשת.
 11. מזל טוב! אתה מחובר כעת לנתב הווירטואלי המותאם ל- VPN שלך.

כיצד לשתף חיבור VPN למחשב באמצעות כרום

על מנת להשתמש בשיטה זו, תחילה עליך להפוך את מחשב Windows שלך לנתב או נקודה חמה וירטואלית. לאחר שהשגת את זה, אתה פשוט מגדיר את חיבור ה- VPN במחשב עצמו. לבסוף, עליך לחבר את הרוקו לרשת ה- WiFi שיצרת במחשב במקום לחבר אותו לנתב.

כיצד להסתיר Roku IP – שיטת פרוקסי DNS חכמה

אנו מבינים שאם אתה מוצא את הצעדים האלה מעט מכריעים, וזו הסיבה שאנו נציג בפניך שיטה מהירה וקלה יותר באמצעות DNS חכם. ממש כמו VPN, ניתן להתקין ישירות DNS נתב על הנתב שלך. גם VPN וגם DNS חכם יכולים לעזור לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, אך הם נבדלים זה מזה באופן פעולתם כדי להשיג זאת. מהלך חכם מטעמך יהיה להירשם לספק שירות VPN המציע שירות פרוקסי חכם DNS. דוגמה טובה לספק שירות כזה יכולה להיות ExpressVPN. עבור DNS חכם, תן Unlocator ניסיון. הם אינם ספק שירותי VPN, אך הם דואגים לעסקים מסוימים של חסימת חסימה.

בעוד שרוב הנתבים מאפשרים לך לשנות הגדרות DNS, אחרים אינם עושים זאת. בדרך כלל, Linksys, TP-Link, סיסקו, Asus, D-Link הנתבים תומכים בתצורת DNS ידנית. אם ברשותך מודם שנתמך על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, סביר להניח שלא תוכל לשנות את ה- DNS עליו. במקרה כזה, תוכלו לרכוש נתב משני המאפשר לשנות את ה- DNS. לאחר מכן תוכל לחבר את יציאת ה- WAN של הנתב המשני ליציאת LAN של המודם שלך באמצעות כבל Ethernet. ולשלב האחרון, חבר את הרוקו שלך לנתב המשני כך שהוא יקבל חיבור DNS חכם.

הסתרת כתובת IP ברוקו – מחשבות אחרונות

מה יכול להיות טוב יותר מאשר להשיג את הכסף שלך משירות הזרמת Roku שלך? ברצינות כלום! איפה אתה פשוט הולך לאפשר לכל התוכן הטוב הזה עד כדי גיחוך לבזבז רק בגלל שהיה לך את הרעיון הקלוש ביותר איך אתה יכול להפסיק לחסום את שירותי הסטרימינג והערוצים האלה במקום שאתה נמצא ?! ובכן, אנו שמחים שנחתת בדף שלנו, ואני מקווה שלעולם לא תצטרך להחמיץ שום סדרה, סרט או תוכנית טלוויזיה..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me