כיצד להשיג כתובת IP רוסית מחוץ לרוסיה

אם אתה אזרח רוסי החי או מטייל מחוץ לרוסיה, תתקשה לגשת לתוכן מארץ מולדתך. זה נכון כמעט לכל המדינות, מכיוון שחוקי זכויות היוצרים הבינלאומיים מאלצים מגבלות גיאוגרפיות על הרבה תוכן ומדיה. אתרים חסומים גיאוגרפיים פועלים על ידי חסימת כתובות IP מאזורים ספציפיים. משמעות הדבר היא שגישה לאתרי תוכן מבוססי רוסית אינה אפשרית אם אין לך כתובת IP רוסית. עם זאת, ניתן היה לנהל זאת בקלות. כך תוכלו להשיג IP רוסי מחוץ לרוסיה.


כיצד להשיג כתובת IP רוסית מחוץ לרוסיה

כיצד להשיג כתובת IP רוסית מחוץ לרוסיה

אין IP IP רוסי, אין תוכן רוסי

אם אתה נוסע לחו”ל, ברגע שאתה מתחבר לאינטרנט, ה- IP שלך משתנה להתאים לזה של המדינה בה אתה נמצא עכשיו. עזיבת רוסיה פירושה שתצטרך להשאיר את כל מה שקשור באינטרנט.

לדוגמה, אם נסעת לארה”ב והתחברת לאינטרנט, אתה תפעל באמצעות כתובת IP אמריקאית. זה מונע מכם להשתמש ברוב השירותים המקוונים ברוסיה, כולל כמות המשחקים של Match TV (אתר הסטרימינג הרוסי).

לאחר שתפתח סרטון באתר Match TV, הערוץ יבחן את כתובת ה- IP החדשה שלך ויחסום אותך כמעט מייד בתהליך. תקבל הודעת שגיאה גיאוגרפית שתודיע לך על סיום הפעולה:

“НЕДОСТУПНО ДЛЯ ПРОСМОТРА В ВШЕЙШЕЙ СТРАНЕ.”שגיאה בטלוויזיה בחו

אתה כנראה אקס-טפי רוסי שקורא את זה כרגע, כדי שתדע מה מייצגת השגיאה. עם זאת, אם אתה משתוקק לראות את מה שיש לרוסיה להציע מבחינת התוכן, הודעה זו מתורגמת ל”לא זמינה לצפייה במדינה שלך. ” 

כל זה עומד להשתנות כמו בחלק הבא, תלמד כיצד להשיג כתובת IP רוסית לא משנה היכן אתה נמצא.

כיצד להשיג כתובת IP רוסית באמצעות VPN

קיום IP רוסי יכול לעבוד לטובתך אם אתה מחוץ לרוסיה. אתה יכול להתעדכן בכל ההצגות, הפודקאסטים והסרטים מארץ מולדתך מבלי שתצטרך להזמין כרטיס טיסה הביתה.

על ידי שימוש ב- VPN, אתה יכול לשנות בקלות את כתובת ה- IP שלך לכתובת IP רוסית, ולא תצטרך להיות מאוד בקיאה בטכנולוגיה כדי לעשות זאת. כך תוכלו להשיג IP רוסי באמצעות VPN:

 1. הרשמה עם ספק שירות VPN שיש לו שרת ברוסיה, כמו BulletVPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN המתאימה ביותר למכשיר שלך. לרוב ה- VPNs יהיו יישומים למכשירי Mac, Windows, iOS ו- Android.
 3. הפעל את האפליקציה והיכנס באמצעות חשבונך.
 4. בחר שרת רוסי והתחבר אליו.שרת רוסי BulletVPN
 5. המתן ליצירת החיבור.
 6. תהנה מה ___ שלך כתובת IP רוסית וכל השירותים הרוסיים באשר אתם.התאמה לעבודה בטלוויזיה

המלצנו בעבר על ExpressVPN במאמר זה למשימה. עם זאת, משום מה, ExpressVPN הסירה את השרתים הרוסיים שלה מהרשימה, כלומר לא תוכל להשיג כתובת IP רוסית אצל הספק..

BulletVPN, לעומת זאת, יש שלושה שרתים במדינה. אז יש לך כמה אפשרויות להשיג כתובת IP רוסית. ובהתבסס על התמונה שסיפקנו בתהליך שלב אחר שלב, אתה יודע שהיא עובדת מצוין.

ההצעות הטובות ביותר ל- VPN:

לוגו BulletVPNBulletVPN משדרג את שירותו בקצב מהיר מאוד. יש לה כיום יותר ממאה שרתים ב 50- מדינות, כולל רוסיה. זו תכונה שחסרה ברוב ה- VPN שקיימים שם.

אפילו הגדולים כמו ExpressVPN כבר לא מציעים שרתים כאלה. השגת כתובת IP רוסית לא אמורה להיות היעד היחיד שלך, עליך לקחת בחשבון גם את הביצועים המהירים של הספק.

על פי בדיקות המהירות BulletVPN שלנו, אתה בקושי תרגיש את הירידה במהירות האינטרנט שלך שההצפנה גורמת. לכן, כשאתה ניגש לתכנים המוגבלים ברוסית בחו”ל, אתה תפעל במהירויות מצוינות.

יתרון נוסף בשימוש ב- BulletVPN הוא שהוא מגיע עם מכשיר הורג כדי להגן על הנתונים שלך בכל עת אם תתרחש ירידה פתאומית בחיבור ה- VPN שלך. יתר על כן, BulletVPN מציע גם אחריות להחזר כספי של 30 יום, כך שתוכל לבדוק את השירות בעצמך לפני שתתחייב אליו..

אם אתה משתמש באנדרואיד, אתה יכול להירשם לתקופת ניסיון בחינם ליום אחד או ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות שלהם ולבקש אחד בכל מכשיר..

RankProviderLink
 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אפליקציות לכל המכשירים שלך
 • תמיכה חיה 24/7

בקר ב- BulletVPN

בקר ב- ExpressVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Adblock
  detector