כיצד להשיג כתובת IP פורטוגזית מחוץ לפורטוגל

אזרח פורטוגזי המתגורר מחוץ לפורטוגל יתקשה לגשת לתוכן מהמדינה המקומית שלו. זה נובע בעיקר ממגבלות גיאוגרפיות וכתובת IP ללא תחרות. חיבור לאינטרנט ממדינה אחרת אוסר עליך לעשות שימוש בתוכן פורטוגזי, וזאת מכיוון שאתה לא משתמש ב- IP פורטוגזי. זה לא עניין בלתי אפשרי להפוך שכן קבלת IP פורטוגזית חדשה רק מחייבת ספק שירות VPN. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד ניתן להשיג כתובת IP פורטוגזית באמצעות VPN.


כיצד להשיג כתובת IP פורטוגזית

כיצד להשיג כתובת IP פורטוגזית

כיצד להשיג כתובת IP פורטוגזית באמצעות VPN

זה יתרון להשתמש בכתובת IP פורטוגזית אם אתה גר מחוץ לפורטוגל. איך אתה מצפה לצפות בתוכניות הטלוויזיה המועדפות עליך מהבית או לגשת לשירותים מבוססי פורטוגל ללא אחת מהן? למרבה המזל VPN יכול להעניק לך את כתובת ה- IP שאתה רוצה בהתחברות לאחד מהשרתים הרבים שלה. לא רק ש- VPN מספק לך IP חדש, אלא שהוא גם שומר על חיבור בטוח בזמן שאתה גולש באינטרנט. בדוק כיצד ניתן להשיג IP פורטוגזית באמצעות VPN:

 1. הירשם עם ספק שירות VPN שיש לו שרת VPN בפורטוגל, והכי טוב הוא ExpressVPN.
 2. בשלב הבא הורד והתקן את אפליקציית VPN שלך במחשב האישי שלך, Mac, Android או iOS.
 3. הפעל את היישום והיכנס.
 4. בחר שרת פורטוגזי והתחבר אליו.
 5. המתן מספר שניות עד לחיבור ה- VPN מאובטח.
 6. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא את השינוי.
 7. עכשיו אתה יכול לגלוש באינטרנט עם כתובת ה- IP הפורטוגזית שלך כאילו אתה נמצא בפורטוגל.

ExpressVPN מספק תנועה ללא הגבלה, מהירות חיבור מהירה במיוחד ושירות VPN אמין ויציב כל הזמן. אם האבטחה היא העדיפות העיקרית שלך, וודא שאתה מנוי ל- ExpressVPN. עם ספק שירות זה, תוכל להחליף את כתובת ה- IP שלך לפורטוגל וליהנות משירותים איכותיים בכל מקום בו אתה נמצא. הקפד לבדוק ספקי שירותים אחרים בטבלה שלהלן.

מדוע צריך כתובת IP פורטוגזית

כתובת IP היא סדרת מספרים המייצגת את המיקום הפיזי של כל מכשיר המחובר לאינטרנט. כעת, כשאתה יודע את התפקיד שכתובת IP ממלאת ביחס לגישה לאינטרנט, אתה רואה שיכול מאוד להיות שליטה על ה- IP של עצמו כדי ליהנות מחופש באינטרנט. אז זה מה ש- IP עושה וככה זה משמש לשרת את התוכן שלך. זו הסיבה שאם אתה מצפה לגישה לתוכן פורטוגזי, תצטרך כתובת IP פורטוגזית. אתה יכול להשתמש בכתובת IP פורטוגזית מכמה סיבות:

 1. גישה לתוכן פורטוגזית: אם אתה גולה פורטוגזית המתגורר במדינה שבה אין לך גישה לאפס לתוכניות והסרטים של עיר הולדתך, תמצא את זה הכרחי להשיג כתובת IP פורטוגזית. לאחר שתשיג את ה- IP הפורטוגזי שלך, תוכל לצפות במופעים כמו Último a Sair, Odisseia ו- Conta-me Como Foi.
 2. התמצאו בצנזורה: אתרים מסוימים עשויים להיות בלתי נגישים בגלל מגבלות גיאוגרפיות או חסומות על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך או על ידי הממשלה, מה שמאפשר גישה עם כתובת ה- IP המקומית שלך. עם זאת, שימוש בכתובת IP של מדינה אחרת מאפשרת לך לגשת לאתרים שייחסמו אחרת.
 3. שפר את האבטחה:  קבלת IP שונה – ללא קשר ל- IP – מוסיפה שכבת אבטחה נוספת ומקשה על צדדים שלישיים לאתר אתכם. אם אתם מודאגים מאבטחה, אז כדאי להסתיר את כתובת ה- Ip שלכם. 
 4. למד פורטוגזית: לימוד פורטוגזית נעשה קל באמצעות הגישה הקלה לאתרי למידה, סרטים ותכניות טלוויזיה בפורטוגזית. סרטים מספקים לך תרגול האזנה, הקשר תרבותי והמון מוטיבציה להמשיך ללמוד. אם אתה לומד פורטוגזית, תצטרך כתובת IP פורטוגזית.

קבל כתובת IP פורטוגזית

אם אתה מעוניין לגשת לתוכן פורטוגזי ממדינה אחרת, תצטרך לקבל ספק שירות VPN. כתובת ה- IP הפורטוגזית המסופקת על ידי ה- VPN תאפשר לך לבטל את חסימת כל האתרים, השירותים והערוצים המבוססים בפורטוגל ולגשת אליהם כאילו אתה נמצא שם. הודע לנו באיזה ספק שירות היית בוחר לקבל כתובת IP פורטוגזית. מה זה ה- VPN הטוב ביותר לפורטוגל? קרא מאמר זה כדי לגלות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me