כיצד להשיג כתובת IP יפנית מחוץ ליפן

יש הרבה חובבי אנימה וקוראי מנגה בעולם, ורובם בארצות הברית. אז האמריקאים מוקסמים מתוכן יפני, אין שם שום נזק. הבעיה היחידה היא שהם לא יכולים לגשת לאף אחד ממנו מהמקום בו הם מתגוררים. זה מביא אותנו למה שתצטרך IP IP יפני מלכתחילה. ללא קשר לאיזו IP אתה משנה, קבלת כתובת IP חדשה תעזור לך להתגבר על חסימת אזורים ולהסיר מגבלות גיאוגרפיות על תוכן מדיה. כל זה מתאפשר עם ספק שירות VPN. תהיה הסיבה אשר תהיה מכריחה אותך לקבל IP יפני, לא ניתן לעשות זאת ללא VPN. קרא הכל אודות התהליך במדריך זה להלן:


כיצד להשיג כתובת IP יפנית

כיצד להשיג כתובת IP יפנית

השג כתובת IP יפנית מחוץ ליפן באמצעות VPN

על מנת לגשת לתוכן יפני, עליך לזייף את המיקום ולקבל כתובת IP יפנית. נראה שאתה מתחבר מיפן לעומת המקום בו אתה באמת נמצא כדי לקבל את הפריבילגיה של מקומי יפני. אתה יכול להשיג את כל זה עם ספק שירות VPN. לאחר שתתחבר לאחד, תוכל לגשת לכל התוכן המבוסס על יפנית שאתה רוצה.

VPN היא רשת פרטית המחברת את המכשיר שלך לשרתים איפשהו באינטרנט. זה מאפשר לך לגלוש באינטרנט באמצעות חיבור האינטרנט של השרת. אם שרת זה נמצא במקום אחר, אתה יופיע כאילו אתה נמצא באותה מדינה. כתוצאה מכך, תקבלו את כתובת ה- IP של אותה מדינה. זה יאפשר לך לגשת לתוכן שבדרך כלל אינך יכול במדינה שלך. מה שעליך לעשות כדי להשיג כתובת IP יפנית הוא הבא:

 1. הירשם באמצעות VPN שמספק שרתי VPN ביפן כמו ExpressVPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android או iOS.
 3. הפעל את היישום והיכנס.
 4. בחר שרת יפני והתחבר אליו.
 5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא שבוצע שינוי.
 6. נכון לעכשיו תוכלו לגלוש באינטרנט עם כתובת ה- IP היפנית שלכם כאילו אתם ביפן.

ExpressVPN הוא אחד מאותם VPN הפופולאריים ביותר בשוק מכיוון שהוא מציע חיבורים מהירים, אבטחה מעולה ותוכנה נוחה לשימוש. עם ExpressVPN, אתה מקבל גישה לרשת השרתים האדירה שלהם, המכסה יותר מ 1500 שרתים ב 145 מיקומים ב 94 מדינות שונות, כולל 2 שרתים בשני מיקומים שונים ביפן. כלומר, אתה יכול לקבל כתובת IP מיפן או מכל 93 המדינות האחרות. למידע נוסף על ספקי שירותים אחרים, עיין בטבלה שלהלן.

מדוע צריך כתובת IP יפנית?

מי שאמר לקבל כתובת IP יפנית זה לא קל טועה. עם ספק שירותי VPN, זה כמו הדבר הקל ביותר בעולם. הסיבות לכך שאחת תרצה לקבל IP IP יפני, לעומת זאת, שונות מאדם אחד לשני. בואו נראה מבט, נכון? אתה צריך כתובת IP יפנית כדי

 1. השג אבטחה טובה יותר: אתה יכול להגן על עצמך מפני ניסיונות פריצה והונאות ב- WiFi ציבורי.
 2. התמצאו בצנזורה: אם אתה גר איפשהו עם צנזורה כבדה באינטרנט, השימוש ב- VPN יאפשר לך לעקוף את הצנזורה הזו ולעיין באינטרנט בצורה חופשית ככל שתוכל ביפן..
 3. הגן על פרטיותך: מנע מגורמים שלישיים להתבונן בך או לרשום מידע על מה שאתה עושה באופן מקוון.
 4. הורד בבטחה: הימנע מקנסות ותביעה בעת סיבוב באמצעות VPN.
 5. גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי: בטל את החסימה של תוכן יפני כמו רקוטן ו אנימקס.
 6. קבל זהות אנונימית: קבלת כתובת IP יפנית זה כמו לקבל זהות חדשה לגמרי. זהות כה חשאית, אף אחד לא יכול לגלות מי אתה באמת. לאחר מכן תוכל לגלוש באינטרנט בשקט נפשי. עם שילוב של VPN ומבחר של כלי פרטיות, אפשר להישאר אנונימיים ברשת.

השג כתובת IP יפנית מחוץ ליפן

השימוש ב- VPN הוא ללא ספק הדרך הטובה, הבטוחה והפרטית ביותר להשיג כתובת IP יפנית מחוץ ליפן. תצטרך רק להירשם לספק שירות VPN – כזה שעובד הכי טוב ליפן– ותועבר לשם כמעט. זה פשוט, זה יעיל וזה מהיר! אז קדימה, קבל את כתובת ה- IP היפנית הזו ואז יידע אותנו למה השתמשת בה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me