כיצד להשיג כתובת IP אוסטרלית מחוץ לאוסטרליה

כיצד להשיג כתובת IP אוסטרלית מחוץ לאוסטרליה? יש יתרונות רבים לבעלות כתובת IP אוסטרלית במיוחד אם אתה אוסטרלי המתגורר בבריטניה, ארה”ב, ניו זילנד, קנדה או בכל מקום אחר בחו”ל. ברגע שאתה עוזב את גבולות אוסטרליה אתה מאבד את ה- IP האוסטרלי שלך, שבהחלט תצטרך כשאתה מחוץ לארץ. שמירה על ה- IP של עיר הולדתך מעניקה לך גישה לכל הערוצים, השירותים ואתרי האינטרנט האוסטרלים המועדפים עליך כאילו אתה עדיין נמצא שם.

כיצד להשיג כתובת IP אוסטרלית מחוץ לאוסטרליה

כיצד להשיג כתובת IP אוסטרלית מחוץ לאוסטרליה

למרות שישנן דרכים ושיטות רבות להשיג כתובת IP אוסטרלית, היעיל ביותר צריך להיות באמצעות רשת פרטית וירטואלית. VPN מסוגל להסתיר את כתובת ה- IP שלך כך שאתה לא יכול להיות מזוהה באופן מקוון, ולא ניתן לייחס לך דבר. גלה כיצד תוכל להשיג כתובת IP אוסטרלית מכל מקום בעולם במדריך זה להלן. לאחר שתסיים, תוכלו להזרים ערוצי טלוויזיה אוסטרליים כמו ערוץ 7, ערוץ 9, סטן, ערוץ 10, ABC iView, Optus ו- SBS מכל מקום בעולם..

השג כתובת IP אוסטרלית באמצעות VPN

כל התוכן האוסטרלי מוגבל מבחינה גיאוגרפית מעבר לים, אלא אם כן יש לך IP אוסטרלי, לא תוכל לגשת לאף אחד ממנו בחו”ל. כתובת ה- IP שלך משמשת לקביעת המיקום שלך. כך שכל מבקר המשתמש ב- IP שלא מגיע מאוסטרליה יסתיים. רשת וירטואלית פרטית, או VPN, היא דרך נהדרת להצפין נתונים ולהשיג אבטחה, אך היא גם שימושית מאוד להסרת כתובת ה- IP שלך. ספק השירות שלך מקצה IP לחיבור האינטרנט שלך, ו- IP זה יכול לגלות היכן אתה נמצא. אז כל מה שאתה צריך לעשות זה להיפטר מכתובת ה- IP שעומדת בינך לבין פקסטל עכשיו ונטפליקס אוסטרליה.


  1. הירשם באמצעות VPN, כאשר הטוב ביותר הוא ExpressVPN.
  2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android או iOS.
  3. הפעל את היישום והיכנס.
  4. בחר שרת אוסטרלי והתחבר אליו.
  5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא את השינוי.
  6. נכון לעכשיו תוכלו לגלוש באינטרנט עם כתובת ה- IP האוסטרלית שלכם כאילו אתם נמצאים באוסטרליה.

ExpressVPN הוא שירות VPN מאובטח ומהיר הכולל את כל התכונות הדרושות כדי להישאר בטוחים באינטרנט. באמצעות ExpressVPN, אתה יכול להתחבר לכל אחד ממיקומי השרת שלהם ולעיין ברשת בכל מקום מבלי לוותר על ה- IP שלך. ישנם ספקי שירותים אחרים שיכולים להעניק לך IP אוסטרלי, דאג שתבדוק אותם בטבלה שלהלן. לניתוח מעמיק של VPNs הטובים ביותר עבור אוסטרליה, בדוק סקירה זו.

מדוע צריך IP אוסטרלי?

גש להגבלות גיאוגרפיות

אתה אזרח אוסטרלי המתגורר בארה”ב, בריטניה, צרפת, גרמניה וכו ‘. המעוניין לגשת לאתרים אוסטרלים מהבית. קבלת IP IP אוסטרלי היא הדרך היחידה שתוכל לעשות זאת. עליכם להטעות את האתר אליו אתם מנסים לגשת על ידי הצגתו כי אתם נמצאים כמעט באוסטרליה. VPN יכול לגרום לזה לקרות.

נצל את המחירים הנמוכים יותר

כאשר אתה עושה קניות באינטרנט האתר עוקב אחר כתובת ה- IP של המחשב שלך. המחירים משתנים בהתאם למיקומכם. אם החנות המקוונת מבוססת באוסטרליה ואתה בארה”ב, תחויב בגין יותר ממה ששווה הפריט / מוצר. זה קשור להגבלות גישה טריטוריאליות. עם זאת, אם יש לך כתובת IP אוסטרלית, לא תצטרך לשלם את העמלות ואתה מקבל את הפריט במחיר נמוך יותר ממה שחויבת בו.

ניהול עסקים

נניח שאתה יזם אינטרנטי שרוצה להתמיד בקמפיינים השיווקיים והעסקיים שלו באוסטרליה. אם אתה נמצא מחוץ לאוסטרליה, לא תוכל לגשת לאתר אינטרנט או שירות המבוסס בעיר הולדתך. ללא IP אוסטרלי, תצטרך לשים את הכל בהמתנה עד שתחזור או שתשתמש ב- VPN.

קבל IP אוסטרלי

קבלת כתובת IP מעולם לא הייתה קלה יותר באמצעות VPN. בלחיצה אחת בלבד אתה מתחבר לשרת מכל העולם ומקבל את ה- IP שלו. קבלת כתובת IP שונה מועילה כשאתה עומד בפני המצור או שאתה רוצה להשיג לעצמך עסקה טובה יותר. אוסטרלי ובעצם כל אזרח מכל חלק בעולם יכול לשנות את ה- IP שלהם למטרה גדולה יותר בראש. עם VPN, כמובן, זה אפשרי בהחלט וניתן לניהול. האם יש לך סיבות נוספות לכך שאדם ישנה את ה- IP שלו? תן לנו לדעת מה אתה חושב בסעיף התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me