כיצד להשיג כתובת IP ברזילאית מחוץ לברזיל

איך להשיג כתובת IP ברזילאית בחו”ל? ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר באמריקה הלטינית עם 200 מיליון תושבים עם שלושה מיליון מתושבים אלה המתגוררים בחו”ל. כ -66% מאוכלוסיית ברזיל הגישה לאינטרנט בשנה האחרונה בגלל שימוש רב במדיות חברתיות. 90% מאותם ברזילאים הגישה לאינטרנט מבלים 26 שעות בממוצע. כעת, למי שחי בברזיל אין שום בעיה לגשת לערוצים מקומיים כמו GloboTV או טלנובלות ברזילאיות בזמן שתושבים המתגוררים בחו”ל כן.


ללא כתובת IP ברזילאית, גולים מברזילאים המתגוררים בבריטניה, פורטוגל, ספרד, ארה”ב, מקסיקו, צרפת, גרמניה, איטליה ואוסטרליה אינם יכולים לצפות בערוצים כמו גלובו או PFC. כדי לצפות בערוצים כאלה בחו”ל הם זקוקים לכתובת IP ברזילאית, אותה הם יכולים לקבל באמצעות VPN. VPN יכול לשנות את ה- IP שלו ולאפשר להם לעקוף את כל מיני ההגבלות הגיאוגרפיות. גלה כיצד להשיג גודל גדול מ- IP ברזילאי בברזיל במדריך שלהלן.

כיצד ניתן להשיג IP ברזילאי בחו

כיצד להשיג כתובת IP ברזילאית מחוץ לברזיל

כיצד להשיג IP ברזילאי באמצעות VPN

הדרך הטובה ביותר עבור ברזילאים בחו”ל להשיג כתובת IP היא באמצעות VPN. רשת פרטית וירטואלית מחברת את המכשיר שלך לאחד מהשרתים שלו ויוצרת חיבור מקוון מאובטח. שימוש ב- VPN יאפשר לך לקבל כתובת IP ברזילאית מחוץ לברזיל ולאבטח את כל הנתונים שאתה מעביר דרך האינטרנט או דרך האינטרנט. לאחר שתשיג את אפליקציית VPN, תוכל להתחבר לשרת של מדינה שתבחר. לאחר מכן תקבלו את כתובת ה- IP של אותו שרת ובכך תהיו זכאים לגישה לתוכן של אותה מדינה. קרא עוד אודות ה- VPN הטוב ביותר לברזיל ממש כאן. בפשטות בצע את הצעדים הבאים כדי לקבל כתובת IP ברזילאית בכל מקום בעולם:

  1. הירשם באמצעות VPN, כאשר הטוב ביותר הוא ExpressVPN.
  2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android או iOS.
  3. הפעל את היישום והיכנס.
  4. בחר שרת ברזילאי והתחבר אליו.
  5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא את השינוי.
  6. נכון לעכשיו תוכלו לגלוש באינטרנט עם כתובת ה- IP הברזילאית שלכם כאילו אתם נמצאים בברזיל.

אתה צריך למצוא VPN שיש לו שירותים ברזילאים עם רוחב פס מספיק כדי שתוכל להזרים תוכן ברזילאי ללא כל גמגום או הפרעות. ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לתפקיד. אצל ספק שירות זה, אין התנגשות של שירותי ספק שירותי רשת וספק רוחב הפס אינו מוגבל. אם ברצונך לבחון את ספקי השירות האחרים, הקפד לבדוק את הטבלה שלהלן.

מדוע צריך IP ברזילאי?

אי היכולת להתחבר לתוכן עיר הולדתך יכולה להיות מתסכלת. העובדה שאתה מאבד את כתובת ה- IP של מדינתך עם היציאה מהארץ יש חסרונות, עם זאת, יש דרך להחזיר אותה. כך שאם אתם גרים מחוץ לברזיל, תוכלו להבין את הצורך בכתובת IP היכן אתם נמצאים. עם VPN אתה מתחבר לאינטרנט עם כתובת IP בברזיל ולגשת לאתרים ושירותים ברזילאים בלבד מכל מקום בעולם. זו הסיבה שתצטרך IP ברזילאי:

גישה לתוכן ברזילאי

אם אתה רוצה לצפות בתוכניות טלוויזיה כמו אבנידה ברזיל והמנגנון מחוץ לברזיל, תצטרך לשנות את כתובת ה- IP שלך. הערוץ או האתר שאליו אתה מנסה לגשת חייבים לאתר IP שמגיע מברזיל, אחרת, הגישה שלך לשירותיו תידחה.

מושלם את השפה

הדרך הטובה ביותר עבורכם לשכלל מבטא ברזילאי היא לטבול את עצמכם בתכניות טלוויזיה ברזילאיות 100% (בעיקר המבטא קריוקה וסאו פאולו). כדי שתעשה זאת, תצטרך להיות גישה לתוכן המקומי. ולשם כך, בהחלט תזדקק לכתובת IP ברזילאית.

אנונימיות

שינוי כתובת ה- IP שלך יכול להועיל מאוד לביטחונך. לא תצטרך לדאוג מה אתה עושה באופן מקוון כי אף אחד אף אחד לא יודע שזה אתה. לא ה- IP הברזילאי שלך הוא שאחראי לכך, אם יש לו IP אחר, מלכתחילה, מה שמאפשר את האנונימיות הזו.

לנהל עסק

אם אתה מנהל בית עסק בברזיל, לא תוכל לגשת לאתרים ושירותים מבוססי מקומי. תזדקק ל- VPN כדי להחליף את כתובת ה- IP הנוכחית שלך בברזילאית בכדי לנהל ביעילות את העסקאות העסקיות שלך מחוץ למדינה..

קבל כתובת IP ברזילאית

VPN מציע שירותים המאפשרים לך להחליף את כתובת ה- IP בחו”ל לכתובת הזמינה בברזיל. בעזרת VPN תוכל ליהנות מכל תחנת טלוויזיה ברזילאית הזמינה באינטרנט מבלי שתצטרך להתמודד עם שגיאה כלשהי. הודע לנו איזה ספק שירותי VPN עזר לך לקבל גישה לתוכן ברזילאי בחו”ל בפרק התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me