כיצד להגיע לחו”ל כתובת IP ארגנטינאית

כיצד להשיג כתובת IP ארגנטינאית בחו”ל? סויה לונה, אדהה, אל שולי, זוויות פראיות ואסטוקלו הם דוגמאות לטלוויזיה ארגנטינאית נהדרת שלא ניתן לצפות בה מחוץ לארץ מוצאם. גולים ארגנטינאים המתגוררים בבריטניה, ארה”ב, קנדה, צרפת, גרמניה או אפילו איטליה יתמודדו עם המצור בעת הניסיון לגשת לאתרי העיר, השירותים והערוצים שלהם בעיר הולדתם. הסיבה לכך היא שרוב התוכן בארגנטינה מוגבל גיאוגרפי בגלל הסכמי רישוי ונושאי זכויות יוצרים.


כדאי לציין כי ארגנטינאים החיים מחוץ לארגנטינה עדיין יכולים לגשת לתכנים לאומיים ומקומיים מכל חלק בעולם אם הם יחזירו את ה- IP הארגנטינאי שלהם. הם יכולים לשמור על ה- IP של עיר הולדתם באמצעות VPN ולגרום שזה נראה כאילו הם עדיין ממוקמים בארגנטינה. המשך לקרוא כדי לגלות איך אתה יכול קבל כתובת IP ארגנטינה בכל מקום בעולם במדריך זה להלן.

איך להשיג IP ארגנטינאי בחו

איך להשיג IP ארגנטינאי בחו”ל

כיצד להשיג כתובת IP ארגנטינאית בחו”ל באמצעות VPN

לא קשה להשיג תוכן בינלאומי כמו שהיה פעם עם פיתוח טכנולוגיית ה- VPN. VPN, רשת פרטית וירטואלית, יוצר מנהרה דיגיטלית דרכה המכשיר שלך ניגש לאינטרנט. הוא מחבר את המכשיר שלך לאחד השרתים שלו במדינות בכל רחבי העולם ומאפשר מעבר בטוח לנתונים שלך ברשתות. לאחר מכן, זה מנתב מחדש את החיבור שלך דרך שרת ייעודי בארץ שתבחר. זה יאפשר לך לגשת לכל תוכן השרת של אותה מדינה, גם אם לא היית שם פיזית. הנה איך אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי להשיג כתובת IP ארגנטינאית בחו”ל:

 1. ראשית כל, הירשמו עם ספק שירות VPN שיש לו שרת VPN בארגנטינה, כאשר הטוב ביותר הוא ExpressVPN.
 2. בשלב הבא הורד והתקן את אפליקציית VPN שלך במחשב האישי שלך, Mac, Android או iOS.
 3. הפעל את היישום והיכנס.
 4. לבסוף, בחר שרת ארגנטינאי והתחבר אליו.
 5. המתן מספר שניות עד שה- VPN יתחבר.
 6. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא את השינוי.
 7. נכון לעכשיו תוכלו לגלוש באינטרנט עם כתובת ה- IP הארגנטינאית שלכם כאילו אתם נמצאים בארגנטינה.

ExpressVPN הוא שירות VPN מאובטח הכולל את כל התכונות הדרושות כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולהישאר בטוחים באינטרנט. ספק שירות זה מעריך מאוד את פרטיות המשתמשים & ביטחון. באמצעות ExpressVPN, אתה יכול להתחבר לכל אחד ממיקומי השרת שלהם ולעיין ברשת בכל מקום מבלי לחשוף את ה- IP שלך. ישנם ספקי שירותים אחרים שיכולים להעניק לך IP ארגנטינאי, דאג שתבדוק אותם בטבלה שלהלן. לניתוח מעמיק של VPNs הטובים ביותר לארגנטינה, בדוק את זה סקירה זו.

מדוע צריך IP ארגנטינאי?

שמירה על IP של עיר הולדתך ככל הנראה זה עניין גדול. יתכן שלא הגעת למימוש הזה לולא עזבת את גבולות המדינה שלך מעולם. יש צורך מדהים מעבר לים, במיוחד כשמנסים לגשת לתוכן מהבית.

 • בקר באתרים ותוכן ארגנטינה בלבד: ניתן לגשת לאתרים כמו Netflix ארגנטינה ותכנים מבוססי מקומי אחרים רק מתוך הארץ. במקרה זה, עליכם להשתמש ב- IP ארגנטינאי.
 • התמצאו בצנזורה: אתרים מסוימים עשויים להיחסם על ידי ספק האינטרנט שלך או על ידי הממשלה. זה לא מאפשר לך לגשת אליהם באמצעות כתובת ה- IP הנוכחית שלך. השימוש בכתובת ה- IP של מדינה אחרת מאפשר לך לגשת לאתרים שבדרך כלל חסומים במקום שאתה נמצא.
 • שפר את האבטחה שלך: היתרון בשימוש בכתובת IP זרה הוא בכך שהיא יכולה להגן על פרטיותך באופן שאף צד שלישי לא יכול לדעת שזה אתה. אם אתם מודאגים מאבטחה, שינוי רעיית ה- IP שלכם הוא רעיון טוב.
 • נצל את התמחור הנמוך: בעת רכישת מוצר או פריט מחנות מקוונת, האתר עוקב אחר כתובת ה- IP שהוקצה לך על ידי ספק האינטרנט שלך. מחירו של פריט זה שונה ממיקום אחד למקום אחר. אם החנות המקוונת מבוססת בארגנטינה ואתה בבריטניה, תצטרך לשלם תוספת תשלום בגלל מגבלות הגישה הטריטוריאליות. אתה תהיה פטור מהעמלות הנוספות האלה אם תקבל כתובת IP ארגנטינאית.

קבל IP ארגנטינאי בחו”ל

כתובת ה- IP שלך מחוברת למיקום שלך, היא מגלה היכן אתה נמצא בעולם. אתרים וספקי שירותי אינטרנט זה לא יכול להיות קל יותר לזהות. אם אתה רוצה להסתיר מאיפה אתה משתמש באינטרנט, אתה יכול. אתה יכול אפילו לשנות את ה- IP שלך לחלוטין באמצעות חיבור VPN. רק אז ארגנטינאים יוכלו לגשת לחומרים מארצם. אז אם אתם עומדים להשיג לעצמכם IP ארגנטינאי, יידעו אותנו עם ה- VPN שהחלטתם ללכת איתו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map