כיצד להסתיר כתובת IP ב- iPad

כיצד להסתיר כתובת IP באייפד? מדוע מישהו ירצה להסתיר את כתובת ה- IP שלו באייפד? ובכן, בהתחשב בכל המגבלות, האיסורים באתרים והודעות השגיאה שצצות כשאתה עומד להזרים סדרה באייפד שלך, השאלה ההגיונית היא איך לא מדוע. אתה יכול לחשוב שאתה גולש באינטרנט בחופש בלתי מוגבל כאשר למעשה, החוויה שלך לא יכולה להיות מגבילה יותר.


הסיבה מאחורי פעילות הגלישה באינטרנט הלא כל כך חינמית קשורה לכתובת ה- IP שהוקצה לך על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך. זה כמו תעודת זהות, אבל עבור המחשב שלך. בדיוק כמו שמזהה מכיל מידע אודותיך, כתובת ה- IP חושפת את המיקום הפיזי הנוכחי שלך. ושהחברים שלי, הוא שורש הבעיה. אופיו המגביל של ה- IP אינו נותן לנו ברירה אלא לשנות אותו. תזדקק ל- VPN כדי שזה יקרה. אז כך מסתירים כתובת IP ב- iPad באמצעות VPN.

כיצד להסתיר כתובת IP באייפד

כיצד להסתיר כתובת IP באייפד

כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלי ב- iPad באמצעות VPN

מה שמתאים לך iPhone עובד עבור ה- iPad שלך. כלומר, הסתרת כתובת ה- IP באייפד שלך פועלת לפי אותו נוהל של הסתרתה ב- iPhone. כל לחיצה מנוטרת. כל פעילויות הגלישה שלך מאוחסנות, וכשזה המצב, עדיף שתסתיר. VPN יכול לעזור. הרשת הפרטית הווירטואלית הזו היא הטובה ביותר שלך להסתיר את כתובת ה- IP שלך ולהתרחק מעיניים סקרניות. זה עובד על ידי יצירת מנהרה דיגיטלית בה כל הנתונים שלך עוברים ומתוחפנים פנימה. כך היא מאבטחת מעבר בטוח לנתונים שלך לפני שהם מועברים מרשת לרשת דרך האינטרנט.

כעת, ברגע שתורידו את אפליקציית ה- VPN, תופיע רשימת שרתים על המסך. השרת (ממוקם במדינה) שתבחר להתחבר אליו יעניק לך את כתובת ה- IP שלו (ה- IP של אותה מדינה). כתוצאה מכך תוכל לגשת לכל התוכן של אותה מדינה הודות לשרת שאליו חיברת את המכשיר שלך. חוץ מזה, בעל IP חדש פירושו שהזהות האמיתית שלך מוסתרת. זה הופך אותך לבלתי נראה באופן מקוון ומעניק לך את כל הביטחון שאתה יכול לבקש. זה די פשוט בעצם, אנו נלך אותך בזה.

 1. הירשם עם ספק שירות VPN שמציע למשתמשים שלו אפליקציות VPN לאייפד.
 2. הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN שלך באייפד שלך.
 3. הפעל את היישום והיכנס.
 4. בחר באחד משרתי ה- VPN והתחבר אליו.
 5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא שבוצע שינוי.
 6. הסתרת רשמית את כתובת ה- IP שלך מספקי ספקים ומצדדים שלישיים. כעת תוכלו לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי מכל רחבי העולם.

ה- VPN הטוב ביותר להסתרת כתובת IP ב- iPad

הבחירה שלך ב- VPN תלויה ברמת ההגנה הדרושה לך ובמידת הגישה הדרושה לך. לדוגמה, אנשים שמבצעים עסקים ועניינים פיננסיים באייפד שלהם כשהם מחוברים ל- WiFi ציבורי זקוקים לשיעורי ההגנה הגבוהים ביותר האפשריים. ניתן להבטיח זאת באמצעות ספק שירות VPN אמין כמו ExpressVPN. זה אחד מאותם ספקים יקרים אבל שווה את היכולים לספק ביצועים ושירותים איכותיים יותר. למידע נוסף על ספקי שירותים אחרים הסתכל ב VPN הטוב ביותר שלנו לבדיקת iOS.

מדוע להסתיר כתובת IP ב- iPad?

בתור התחלה, מה דעתך על מודול פרטיות? איש אינו מעריך שמרגלים אותו או מבצעים את הפעילות המקוונת שלו תחת המיקרוסקופ. זו פגיעה מוחלטת בפרטיות! הנתונים והמידע האישי שלך יכולים לנסוע יד ביד ואולי אפילו לשמש נגדך בהמשך. ניתן היה להשגיח עליך, וכדאי לך שתשגיח עליך. תשכח מאבטחה לרגע ושקול את האינסוף אפשרויות שאתה יכול לנצל באופן מקוון כאשר כל האיסור יוסר והגבלות יוסרו. עכשיו זה לא נשמע מפתה? למרות ששמירה על אבטחה חשובה, הסתרת כתובת ה- IP שלך כוללת יתרונות נוספים כמו:

 • גלישה באינטרנט באופן אנונימי: אף אחד לא יוכל להתחקות אחר הפעילויות המקוונות שלך בזמן שאתה משתמש באינטרנט באייפד שלך.
 • אחסן בבטחה מידע פרטי ורגיש במכשירי iOS שלך: השימוש ב- VPN מאפשר לך להוסיף שכבה נוספת של אבטחה והצפנה לאייפד שלך.
 • גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי: אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לבטל חסימה ולצפות באפליקציות חסומות גיאוגרפיות כמו Netflix אמריקאיות, Hulu, BBC iPlayer ו- Amazon Prime Video באייפד שלך. במקרה שאתה מחפש דרך לשנות את אזור App Store, עיין במדריך זה.
 • עקוף כל מצור גישה לאינטרנט על ידי שינוי מיקום כמעט: מדינות כמו סין, איחוד האמירויות הערביות, ערב הסעודית ורוסיה מטילות מגבלות על אתרים ואסור לגשת אליהם. צנזורה מקוונת תחדל להתקיים באמצעות VPN.

הסתר כתובת IP ב- iPad

האינטרנט זוחל עם האקרים ופושעי רשת עם הידיעה כיצד לשדוד את הנתונים שלך. זו הסיבה שאסור להקל ראש באבטחה ברשת, לעולם אינך יודע מתי אתה עשוי להיות הקורבן הבא. מניעה היא המפתח. הסתרת IP נחוצה. אין צורך שאיש יידע מי אתה או מאיפה אתה בא. בצע את העסקאות העסקיות שלך, קנה וגלישה באינטרנט באופן אנונימי בעזרת VPN איכותי. הסתר את כתובת ה- IP שלך באייפד שלך ואל תסתכן בסיכון שלך עם האבטחה והפרטיות שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map