כיצד להסתיר כתובת IP ב- iPhone

כיצד להסתיר כתובת IP באייפון? האם אתה רוצה להיות אנונימי ברשת? האם אתה רוצה להגן על זהותך המקוונת? האם אתה מודאג ממחטפי צד שלישי שתרגלו בפעילות האינטרנט שלך? אז תצטרך להסתיר את ה- IP שלך. בשל העובדה שכתובת ה- IP שלך מתאימה ישירות למיקומך, הסתרתה הופכת נחוצה לשמירה על זהותך ופרטיותך המקוונת. במיוחד בידיעה שספקי שירותי אינטרנט וממשלות עוקבים אחר מה שאנחנו עושים באופן מקוון. הם גם מחליטים מה נגיש לגישה על סמך כתובות ה- IP שהוקצו לנו. ובמקרים רבים, מיקום יכול להוות בעיה. זו אחת הסיבות הרבות לכך שמשתמשים רוצים להסתיר את כתובות ה- IP שלהם במכשירים שלהם. אז אם יש לך אייפון, ואתה מעוניין להסתיר את ה- IP שלך, המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד.


כיצד להסתיר כתובת IP באייפון

כיצד להסתיר כתובת IP באייפון

הסתר את כתובת ה- IP שלך ב- iPhone באמצעות VPN

כל אתר שאתה מבקר או קובץ שאתה מוריד נעשה בידיעת ספק שירותי האינטרנט שלך. אתה משאיר אחריך עקבות של המידע האישי שלך עבור ספקי האינטרנט וצדדים שלישיים כדי לעקוב אחריהם ולאסוף אותם. הפרטיות והביטחון המקוון שלך מונחים על כף המאזניים בעת הגלישה באינטרנט, על אחת כמה וכמה סיבה להשיג VPN. כדי להסתיר את כתובת ה- IP שלך ב- iPhone, תצטרך להצפין את התעבורה המקוונת שלך, וזה נעשה בקלות באמצעות VPN. לכל מחשב יש כתובת IP, דרכה משתמשים ממשלות, אתרי אינטרנט וספקי אינטרנט כדי לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך. אז לא מגניב! כעת כדי לאנומם את זהותכם המקוונת, יהיה עליכם להתקין VPN. רשת פרטית וירטואלית מצפינה את תנועת האינטרנט שלך על ידי שימוש בשיטות הצפנה קשות צבאיות, כך שאיש לא יוכל לשים את זה על ידה. כך תוכלו בקלות הסתר את כתובת ה- IP באייפון שלך בעזרת VPN:

  1. הירשם עם ספק שירות VPN שמציע למשתמשים שלו אפליקציות VPN למכשירי אייפון.
  2. הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN שלך באייפון.
  3. הפעל את היישום והיכנס.
  4. בחר באחד משרתי ה- VPN והתחבר אליו.
  5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא שבוצע שינוי.
  6. הסתרת רשמית את כתובת ה- IP שלך מספקי ספקים ומצדדים שלישיים.

VPN שיהפוך את המיקום האמיתי שלך לבלתי ניתן לעקוב הוא ExpressVPN. זה לא משתפר מ- ExpressVPN. ספק שירות זה יסווה את ה- IP שלך ברגע שתתחבר לאחד מהשרתים הרבים בעולם. ישנם ספקי שירותים אחרים המסוגלים להסתיר את כתובת ה- IP שלך ב- iPhone, והם מוצגים בטבלה שלהלן. אם אתה רוצה להסתיר את כתובת ה- IP שלך ב- iPhone / iPad שלך, ואתה מחפש ספק שירות טוב שיעזור לך לעשות זאת, קרא את המאמר שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר עבור iOS.

מדוע להסתיר כתובת IP ב- iPhone?

בין אם אתה משתמש באייפון או באנדרואיד, הסתרת ה- IP שלך היא דבר שאתה בסופו של דבר צריך לעשות. ברגע שאתה מסתיר את ה- IP שלך ב- iPhone או באחד מהמכשירים שלך, האבטחה הופכת להיות דבר אחד פחות לדאוג לו. יש לך זכות לגלוש באינטרנט מבלי לאובססיביות במי צופה ואיזה מידע נרשם. בעוד שהסיבה העיקרית להסתרת כתובת ה- IP נובעת מסיבות הקשורות לאבטחה, משתמשי האינטרנט מצאו יתרונות אחרים לשינוי ב- IP. תסתכל:

  • אחסן בבטחה מידע סודי במכשירי iOS שלך: השימוש ב- VPN מאפשר לך להוסיף שכבה נוספת של אבטחה והצפנה לאייפון שלך.
  • דפדף באינטרנט באופן אנונימי: איש לא יוכל להתחקות אחר הפעילויות המקוונות שלך בזמן שאתה גולש באינטרנט באייפון שלך.
  • לעקוף את כל חסימות הגישה לאינטרנט על ידי שינוי מיקום כמעט: מדינות כמו סין, איחוד האמירויות הערביות, ערב הסעודית ורוסיה מטילות מגבלות על אתרים ואסור לגשת אליהם. להיפרד מצנזורה מקוונת עם VPN.
  • גש לאתרים ותכנים מוגבלים גיאוגרפיים: אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לבטל חסימה ולצפות באפליקציות חסומות גיאוגרפיות כמו Netflix אמריקאיות, Hulu, BBC iPlayer ו- Amazon Prime Video באייפון שלך. במקרה שאתה מחפש דרך לשנות את אזור App Store, עיין במדריך זה.

הסתר את כתובת ה- IP שלך ב- iPhone

גם אם אין לך מה להסתיר, לעולם אינך יכול להיות בטוח מדי. אתה יכול להיות נתון לגניבת נתונים, הונאת זהות והתקפות זדוניות. אתה עלול לקבל מסגרות עבור פשעי רשת של מישהו אחר, וזו הסיבה שאתה צריך לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים כדי להימנע מלהסתבך בבעיות כאלה. מה שמשתמשי האינטרנט זוכים לבקר, לראות או לעשות באופן מקוון תלוי ב- IP שלהם במקום בו הם נמצאים. אז למה לתת לפולשים את הכוח לחקור את התעבורה והמידע האישי שלך כשיש לך VPN שיכול למנוע את זה? די לומר, הסתרת כתובת IP באייפון היא הדבר הטוב ביותר שמשתמשים יכולים לעשות לפרטיותם ולאבטחתם. אתה לא מסכים? משתמשי אנדרואיד שרוצים להסתיר את כתובות ה- IP שלהם בסמארטפונים שלהם, קראו את זה מאמר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me