כיצד להסתיר את כתובת ה- IP במערכת Windows 10

כיצד להסתיר את כתובת ה- IP בחלון 10? יש אנשים שרוצים לעסוק בעסקים שלהם ללא הפרעה און לא נגיעה ברשת, ויש להם את הזכות לעשות זאת. עם זאת, כל עוד כתובת ה- IP שלהם ניתנת לגילוי באינטרנט, הם רחוקים מלהיות פרטיים. הסתרת ה- IP של האחד היא פעולה הגנתית ועם זאת הכרחית מכיוון שהאינטרנט יכול להיות מקום מפחיד. אם פרטיות אינה בראש סדר העדיפויות שלך, איך נשמע חופש אינטרנט וגישה בלתי מוגבלת? ישנם יתרונות, רבים מהם והסתרת ה- IP שלך ב- Windows 10 הייתה עושה את העבודה. הליך ככזה יכול להתבצע באמצעות VPN. כאשר מערכת Windows 10 תשתלט על מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, יהיה זה חכם להתקין VPN עליה. אנו כאן כדי לספר לך כיצד תוכל להסתיר את כתובת ה- IP שלך ב- Windows 10 באמצעות VPN.


כיצד להסתיר את כתובת ה- IP במערכת Windows 10

כיצד להסתיר את כתובת ה- IP במערכת Windows 10

הסתר כתובת IP במערכת Windows 10 באמצעות VPN

לכל מחשב המחובר לאינטרנט מוקצה כתובת IP. שיטה זו מסייעת לעקוב אחר המחשבים ולהבדיל ביניהם. כלומר, ניתן לזהות בקלות באופן מקוון בגלל כתובת ה- IP שהוקצתה לך. עם זאת, אתה יכול להימנע ממעקב אחריך על ידי הסתרת ה- IP שלך דרך רשת פרטית וירטואלית. VPN עובד דרך רשת פרטית ובסופו של דבר משנה את כתובת ה- IP שלך. במקביל, הוא מגן על התעבורה באינטרנט שלך ברגע שהיא עוברת במנהרה הדיגיטלית. כאשר הנתונים שלך עוזבים את המחשב שלך, הם מנותבים לשרת VPN שם הם נשלחים עם IP שונה. זה שסופקת לו ששייך לשרת (במדינה בה נמצא השרת שאליו התחברת) שלרוב קשה לעקוב אחריו.

 1. הירשם עם ספק שירות VPN.
 2. הורד והתקן את ה- VPN שלך במחשב האישי.
 3. הפעל את היישום והיכנס.
 4. בחר באחד משרתי ה- VPN והתחבר אליו.
 5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא שבוצע שינוי.
 6. הסתרת בהצלחה את כתובת ה- IP שלך.

אם אינך מעוניין ש- ISP שלך, האקרים או אתרים שלך יתמקדו בפעילות האינטרנט שלך, VPN מעניק לך את ההגנה הדרושה לך. לא סתם VPN יכול להגן עליכם מפני התקפות זדוניות ומרגלים משתוללים, אלא ExpressVPN פחית. ספק שירות זה מסתיר את כתובת ה- IP שלך על ידי החלפת ה- IP שלך בכתובת חדשה שהופכת אותך לאנונימי באופן מקוון. זה גם מצפין את הנתונים שלך לפני שהם עוזבים את המחשב שלך, מה שהופך אותם לקריאים עבור צדדים שלישיים. ישנם ספקי שירותים אחרים המסוגלים להסתיר את ה- IP שלך, והם מוצגים עבורך בטבלה שלהלן. לניתוח מעמיק בו VPNs עדיפים להשתמש במחשב Windows, קרא את ה- VPN המלא ביותר שלנו לבדיקת מחשב.

מדוע להסתיר את כתובת ה- IP של Windows PC שלך?

רוב האנשים אולי לא מודעים לכך, אך ניתן לעקוב אחר מעקב אחר כל מה שהם עושים באינטרנט. כל זה נעשה באמצעות כתובת ה- IP שהוקצתה למחשבים שלהם. זה סוג של איך רשתות מודעות יודעות מה חיפשת ומחזות אילו מוצרים או פריטים אתה מתעניין. זה גם איך אתרים יודעים מתי לשלול גישה לתוכן שלהם בגלל מגבלות גיאוגרפיות. בשורה התחתונה, צדדים שלישיים יודעים יותר מדי, הכל בזכות כתובת ה- IP שלך. אז הסתרת זה מה שהכי טוב עבורך וביטחונך הכללי. בדוק את הסיבות העיקריות לכך שהסתרת כתובת IP במערכת Windows 10 חשובה:

 • אחסן בבטחה מידע סודי במחשב האישי שלך.
 • דפדף באינטרנט באופן אנונימי.
 • מנע מצדדים שלישיים להשתמש בכתובת ה- IP שלך נגדך.
 • קבל חופש באינטרנט.
 • עקוף כל מסנני תוכן, איסורים או רשימה שחורה.
 • הימנע מטביעת רגל דיגיטלית.
 • הסתר את הפעילות שלך מספק שירותי האינטרנט שלך.
 • הגן על הנתונים שלך מפני מעקב ממשלתי.
 • עקיפת כל חסימת גישה לאינטרנט על ידי שינוי מיקום כמעט.
 • גש לאתרים ותכנים מוגבלים גיאוגרפיים.
 • הסתר את מיקומך הגיאוגרפי.

הסתר כתובת IP במערכת Windows 10

לא כולם מרגישים צורך להסתיר את כתובת ה- IP שלו, אבל אלה שבדרך כלל רוצים רוח מוחית כשהם במצב מקוון. הם לא רוצים לדאוג מאיומים מקוונים או גניבת נתונים. הם רק רוצים ליהנות מהגלישה באינטרנט. אז אם אתה מודע במקצת לאבטחתך, הסתרת כתובת ה- IP שלך עשויה להיות הדבר הנכון לעשות. ודא שאתה בוחר ספק שירות המשפר את האבטחה שלך ולא מסכן אותה. מה לדעתך ה- VPN הטוב ביותר להסתרת כתובת IP בחלון 10? יידע אותנו בפרק התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me