איך לצפות ב- ITV באוסטרליה ללא טרחה!

האם ניסית לגשת ל- ITV באוסטרליה? אם כן, שמתם לב שלערוץ ישנם כמה חסימות גיאוגרפיות רציניות שעובדות עליו. הסיבה לכך היא ש- ITV זמין רק לבריטניה. כדי לצפות ב- ITV בחו”ל, תצטרך דרך לעקוף את המגבלות האזוריות שלה. להלן שתי דרכים שונות שיאפשרו לכם לצפות ב- ITV באוסטרליה בקלות.


איך לצפות ב- ITV באוסטרליה ללא טרחה!

כיצד לצפות ב- ITV באוסטרליה ללא בעיות!

כיצד לצפות ב- ITV באוסטרליה באמצעות VPN

הדבר הראשון בו תוכלו להשתמש בכדי לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות של ITV הוא VPN.

VPN הוא בעיקר כלי אבטחת סייבר. זה מצפין את הנתונים שלך ומנתב מחדש את התנועה שלך דרך שרת מאובטח ופרטי. העניין המגניב הוא שכשאתה מתחבר לשרת VPN, כתובת ה- IP הציבורית שלך משתנה כך שתתאים למיקום של אותו שרת. במילים אחרות, כל שעליכם לעשות בכדי לצפות ב- ITV באוסטרליה הוא להתחבר לשרת בבריטניה. זה ייתן לך IP בבריטניה, שהוא ה- IP היחיד ש- ITV מאפשר גישה לאתר שלו.

כך תוכלו להשתמש ב- VPN כדי לגשת ל- ITV באוסטרליה:

 1. הירשם עם ספק VPN אמין ואמין. התרחק מ- VPNs בחינם מכיוון שהם לעיתים רחוקות עושים את מה שהם מפרסמים.
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN התואמת את מכשיר הסטרימינג שלך. אתה יכול למצוא יישומי VPN מקוריים עבור Windows, MacOS, iOS, ו אנדרואיד מכשירים.
 3. הפעל את האפליקציה והתחבר לשרת בבריטניה.
 4. המתן ליצירת החיבור. ברגע שזה יקרה, תוכלו לצפות ב- ITV ללא חסימות גיאוגרפיים!

ה- VPN הטוב ביותר עבור ITV

באופן אישי השתמשתי ב- ExpressVPN בפעם האחרונה שהייתי באוסטרליה כדי לבטל את חסימת כל הערוצים שרציתי לצפות בהם, כולל ITV. ExpressVPN ידוע באופן נרחב כשירות ה- VPN הטוב ביותר שיש. אמנם דמי המנוי נחשבים לצד היקר, אך אתה מקבל את כל מה ששילמת עבורו עם ספק זה. אתה יכול אפילו לבדוק את שירותיהם על ידי תועלת מהערבות 30 החזר הכסף שלהם ללא שאלות.

אם ExpressVPN פשוט אינו כוס התה שלך, אתה יכול להשתמש בכל אחד מאותם ספקי VPN מהשורה הראשונה:

כיצד לצפות ב- ITV באוסטרליה באמצעות פרוקסי DNS חכמה

למשתמשים שלא באמת אכפת להם מהיתרונות האבטחיים הנוספים של VPN, יש דרך נוספת לגשת ל- ITV באוסטרליה. אתה צריך לקבל לעצמך מנוי פרוקסי DNS חכם.

כעת, פרוקסי DNS חכמה אינו VPN. משמעות הדבר היא כי המידע והנתונים שלך לא יהיו מאובטחים או פרטיים בעת שימוש ב- DNS חכם. עם זאת, פירוש הדבר גם שחיבור האינטרנט שלך לא יואט בתהליך הניתוב מחדש. עם זאת, דבר אחד שאתה צריך לזכור הוא כי פרוקסי DNS חכמים דורשים הגדרת תצורה מסוימת. ודא שלשירות שאתה מנוי אליו יש מדריכי התקנה שיכולים לעזור לך להוביל אותך בתהליך זה.

נקודה נוספת שברצוני לציין היא ששירות פרוקסי חכם DNS הוא בדיוק זה: שירות. לאחר שתבחר ספק, אתה יכול לגשת רק לערוצים שיש לספק מסוים שמציע. לשירותים שונים יהיו ערוצים שונים, לכן הקפד לבצע את המחקר שלך לפני שאתה בוחר ספק שירות.

באופן אישי, אני מציע להשתמש ב- Unlocator כפרוקסי ה- DNS החכם שלך. ל- Unlocator רשימה מרשימה של ערוצים לא חסומים, מדריכי התקנה קלים להבנה ותקופת ניסיון בחינם למשך 7 ימים. אתה אפילו לא צריך כרטיס אשראי כדי לבדוק את השירות הזה. אם אתה נרשם ל- Unlocator, יש לך תקופת החזר של 14 יום שתוודא שאתה מרוצה לחלוטין ממה שהם מציעים.

יצירת חשבון ITV באוסטרליה

למרות ש- ITV הוא ערוץ סטרימינג בחינם, אתה עדיין צריך להירשם לחשבון כדי לצפות בתוכניות בשידור חי ולהשיג. פשוט בצע את הצעדים הבאים כדי לרשום את חשבון ה- ITV החינמי שלך באוסטרליה.

 1. ראש אל הכפר אתר ITV.
 2. לאחר מכן לחץ על ‘כניסה’ בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 3. בעמוד הבא בחר ‘הירשם עכשיו’.
 4. הזן את הפרטים שלך, כולל הכותרת, השם, כתובת הדוא”ל שלך ותאריך הלידה.
 5. עבור ‘מיקוד’, הזן ‘WC1X 0AA’ ללא הצעות המחיר.
 6. לאחר מכן, סמן את התיבה ‘תנאי התנאי של ITV’.
 7. לבסוף, בחר ‘אני מוכן’.

לאחר מכן תקבל דוא”ל אישור בתיבת הדואר הנכנס שלך. לחץ על הקישור שבתוכו וחשבון ה- ITV החינמי שלך יהיה מוכן לשימוש.

גש ל- ITV באוסטרליה – מחשבות אחרונות

על ידי שימוש ב- VPN או פרוקסי DNS חכם תוכל לגשת ל- ITV באוסטרליה ללא בעיות. זכור, עם זאת, השירותים האלה עושים דבר אחד: עקיפת גיאוגרפים. כל דמי הרשמה, דמי מנוי או דרישה שנקבעו על ידי האתר שאליו ברצונך לגשת יישארו זהים. לא VPN ולא פרוקסי DNS חכם לא יוציאו אותך מלשלם עבור שירות הסטרימינג עצמו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map