כיצד לצפות ב- Lomachenko לעומת קמפבל בשידור חי מקוון

משחק אגרוף עם שלוש חגורות בקו? ובכן, זה חובה לראות אותי. לוק קמפבל אתגר וסיל לומצ’נקו עבור חגורות ה- WBA וה- WBO שלו יחד עם רצועת ה- WBC הפנויה 31 באוגוסט, 2019. הקרב יתקיים בשעה ארנה O2 בלונדון, וזה נחשב לקטטה הגדולה ביותר של הקיץ. הנה איך אתה יכול לראות את לוק קמפבל נגד וסיל לומצ’נקו בשידור חי בכל מקום.


כיצד לצפות בלוק קמפבל נגד ווסיל לומאנקו בשידור חי מקוון

כיצד לצפות בלוק קמפבל נגד ווסיל לומאנקו בשידור חי מקוון

לוק קמפבל נגד וסיל לומצ’נקו – ערוצי סטרימינג

ישנן שתי דרכים בהן תוכלו להזרים את הקטטה בשידור חי – ESPN ו- Sky Sports Box Office. אלה ערוצים ייעודיים לצופים בארה”ב ובריטניה בהתאמה. הבעיה היא שהם נגיש רק במדינות אלה. כל מי שחי בחו”ל לא יוכל להזרים את הקטטה מכיוון שהערוצים הם מוגבלת גיאוגרפית.

הם יחסמו את הגישה שלכם ברגע שתנסו להזרים סרטון. עם זאת, זה לא המקרה כאן. כתבתי את המדריך הזה שיעזור לך צפה במאבק באשר אתה, וזה בדיוק מה שאתה הולך לעשות. תביא איתי, אני אראה לך כיצד לבטל את חסימת הערוצים האלה באזור שלך בהמשך המאמר הזה, אז אל תדאגו. לעת עתה אלה השדרים הרשמיים למאבק בקמפבל נגד לומצ’נקו:

 • ESPN+ (ארה”ב)
 • משרד הסקי קופות (בריטניה)

קמפבל נגד לומצ’נקו בשידור חי בכל מקום?

בהחלט! כשתסיים עם החלק הזה, תוכל הזרם את המאבק האגדי הזה באשר אתם. אתה מבין, כל מה שנדרש הוא פשוט כלי אבטחת סייבר זה בשם VPN. עם זה אתה מגיע לזייף את המיקום המקוון שלך ומופיעים בכל מקום בעולם בהתבסס על מקום בו ל- VPN יש שרתים.

במקרה זה, עומדות בפניך שתי אפשרויות:

אתה מתחבר לשרת אמריקאי או ל בריטניה המבוסס על הערוץ עליו תרצה להזרים את המאבק.

בוא ניקח ESPN+ לדוגמא. אם אתה רוצה לגשת לערוץ בחו”ל, תצטרך להתחבר ל- שרת אמריקאי. לאחר שתעשה זאת תקבל א כתובת IP אמריקאית. אם אינך יודע מה זה אומר, זה המפתח שלך בטל את נעילת הערוץ. עכשיו אתה יכול גישה לתוכן סטרימינג של ESPN + וכמובן, המאבק נגד קמפבל מול לומצ’נקו.

אבל רגע, זה לא הדבר היחיד ש- VPN מסוגל. אתה מבין, רשתות פרטיות וירטואליות עוצבו כך להגן עליך מפני איומים ברשת. הם מגנים על הנתונים שלך הצפנות בדרגה צבאית ו אנונימיים את הגלישה באינטרנט. ככה, אף אחד לא יכול להשיג את המידע שלך או לרגל אחר פעילויות הגלישה שלך.

הצעדים

ובכן, יש לך היכרות נכונה עם מה זה VPN. עכשיו, ניקח את מה שלמדת ונחיל אותו למטה. כך תוכלו להזרים את קמפבל לעומת לומצ’נקו בשידור חי בכל מקום:

 1. לפני שתתחיל, תזדקק ל- VPN אמין המציע שרתים ברחבי העולם. רמז: נסה ExpressVPN.
 2. עכשיו, הירשם עבור השירות שלהם הורד את האפליקציה שלהם היישר מהאתר הרשמי שלהם. אתה יכול גם לעשות זאת דרך App Store המקורי שלך.
 3. לאחר מכן, הפעל את יישום ה- VPN ו- התחברות עם שם המשתמש והסיסמה שלך.
 4. לחץ על רשימת השרתים התחבר לאחד המבוסס על הערוץ שבחרת:
  • שרת ארה”ב עבור ESPN+.
  • שרת בריטניה עבור סקיי ספורט.
 5. הבא, הפעל את אתר הערוץ או את היישום הייעודי שלו אם זמין.
 6. סוף כל סוף, זרם קמפבל מול לומצ’נקו “לחיות” לא משנה היכן אתה גר.

אם אתה רוצה שתהליך זה יעבור בצורה חלקה ככל האפשר, תצטרך להשקיע בספק VPN מכובד. ExpressVPN שולט במצעד VPN כבר לא מעט זמן. יש לזה שרתים מהירים בארה”ב ובבריטניה לצד 92 מדינות אחרות. זה רק חצי מזה. עם VPN זה, הנתונים שלך נשארים פרטיים כתמיד.

הם אל תשמור יומנים של פעילויות הגלישה שלך והציע א מדיניות החזר של 30 יום. אם תשנה את דעתך אי פעם, אין מה להפסיד. עם זאת, ExpressVPN אולי אפשרות טובה, אך זה לא אומר שאין אלטרנטיבות. בדוק אותם למטה.

לוק קמפבל נגד וסיל לומצ’נקו

הקרב עומד להתקיים 31 באוגוסט בזירת ה- O2 המיתולוגית בלונדון. שניים מהשמות הגדולים ביותר בתולדות האגרוף עומדים להתמודד בשלושה כותרים. וסיל לומצ’נקו, האוקראיני בן ה -31 כבר מחזיק ב WBA ו- WBO חגורות. במהלך קטטה זו הוא יחפש להוסיף את הפנוי רצועת WBC לאוסף שלו אם הוא מצליח להביס קמפבל במגרש הביתי שלו.

מצד שני, קמפבל נרגש מאוד לבחון את כישוריו מול הלוחם הטוב בעולם. הצלחתי להיתקל באמרה שאומרת: “לעבור על מוחמד עלי, זה הזמן של לומצ’נקו.” ובכן, זו נעל גדולה למלא אם השמועות היו נכונות. לקמפבל הייתה הזדמנות להפוך לאלופה בספטמבר 2017 כשנסע לאינגלווד בקליפורניה. עם זאת, הוא הפסיד נגד חורחה לינארס באמצעות החלטה מפוצלת. עכשיו, הוא יותר מוכן לקחת על עצמו את לומה בלונדון.

הבעיה עם קמפבל היא שהוא נוטה להשאיר את האגרופים שלו קצת ארוכים. זה ייקח לו קצת זמן להחזיר את הכפפות לסנטרו. לרוע המזל זה הציק אותו כשהתמודד מול חורחה לינארס לפני זמן מה.

יתר על כן, יגי פיורי תילחם באלכסנדר פובטקין בכרטיס התחתון. הוא יקיים את הופעת הבכורה שלו נגד אלופת ה- WBA לשעבר, פובטקין. זכרו, אלכסנדר הוא עדיין אחד מהאגרופים המפחידים ביותר בחטיבה. אז צפיתי באגרופים האלה זעם, במיוחד מכיוון שזה הופעת הבכורה שלך. לא תרצי להתחיל עם הפסד אחרי הכל.

סטטיסטיקות ותגובות

הנה מה לוק קמפבל היה צריך לומר:

“הוא מדורג מספר לירות שטרלינג על הכוכב, אז בשבילי להילחם בבחור כזה רק מעודד אותי להיות הכי טוב שאני יכול להיות, וזה בדיוק הרמה שאני רוצה להיות בה . אני מודע היטב כמה הוא טוב ומה הוא מסוגל לעשות, אבל אני גם מודע היטב למה אני יכול לעשות ומה אני הולך לעשות. אני חושב שאני יכול לדפוק כל מי שפגעתי נכון. אני מאמין שאני אחד מהפונצים הגדולים ביותר בחטיבת המשקל. זה יהיה המאבק הכי קשה בחיי, ואני מתכונן לזה, פיזית ונפשית. זו השנה של לוק קמפבל. זה הזמן שלי.”

ובכן, לומה לא השאירה את זה תלוי והשיבה מיד:

“אני לא רוצה לדבר יותר מדי. אולי זה הקטטה הכי קשה בקריירה שלי עד כה, אולי בגלל שיש לו יתרון וגובה. אולי זה יהיה בשבילי אתגר גדול, אבל אני אף פעם לא חושב על זה. אני פשוט עושה את העבודה שלי, מתאמן קשה ואז אני נכנס לזירה. אני הולך להשאיר מנצח, זה כל מה שאני יודע. “

למען האמת, הפרש הגובה יגרום לבעיות מסוימות אצל לומה. זה אולי המאבק הקשה ביותר בקריירה שלו, כפי שאמר. עם זאת, ללוחם הבכיר יש רקורד מכובד שמפחיד כל מתמודד. נבדוק כיצד שניהם עומדים לפני הקרב?

וסיל לומצ’נקו

 • לאום: אוקראינה
 • גיל: 31
 • חטיבה: משקל כבד
 • עמדה: Southpaw
 • גובה: 5 ס”מ (170 ס”מ)
 • טווח הגעה: 65.5 אינץ ‘(166 ס”מ)
 • התמודדות: 14
 • סיבובי מקצוענים: 119
 • ניצחונות: 13
 • ניצחונות על ידי KO: 10
 • הפסדים: 1
 • תיקו: 0

סטטי לחימה

תחת כרטיס

יש עוד שלושה גפרורים בכרטיס, בדוק אותם למטה.

 • צ’רלי אדוארדס נגד חוליו סזאר מרטינז אגילר
 • יגי פיורי נגד אלכסנדר פובטקין
 • ג’ו קורדינה נגד גאווין גווין

אנחנו נפרדים דרכים עכשיו

ההתנגשות בין שלוש החגורות בתאריך 31 באוגוסט לומצ’נקו ושל אנגליה לוק קמפבל אזל רשמית. אם אינך יכול להשתתף בזירת O2, הזרם אותו באופן מקוון. אתה יכול לעשות זאת עכשיו מכל מקום בעולם. סתם קבל לעצמך VPN, ואתם מוכנים להתנגשות הקיץ. עכשיו, מי לדעתך ינצח? מי יוכתר כאלוף הבלתי מעורער? שתף את התחזיות שלך בהמשך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me