כיצד לבטל את חסימת MédiaKlikk מחוץ להונגריה

התמודדות עם הפרקים האחרונים מערוץ הטלוויזיה המועדף עליך היא אחת ההנאות הפשוטות שכולנו אוהבים להתפנק בהן. זוהי דרך נהדרת להירגע אחרי יום ארוך בעבודה. עם הערוצים הרבים הזמינים למשתמשים המבוססים בכל רחבי העולם, יש מגוון רחב של תכנות לבחירה. הנושא היחיד שמגיע הוא שאולי אתה נוסע מחוץ למדינת מולדתך, וכבר אינך יכול לצפות בערוצים האהובים עליך כמו שהיית בעבר. קח לדוגמה את ערוצי M1 ו- M2 של הונגריה. שני הערוצים הללו מנוהלים על ידי השדרן הארצי. פירוש הדבר שהם מוגבלים ככל הנראה רק לצופים שבסיסם במדינה.


כיצד לבטל את חסימת MédiaKlikk מחוץ להונגריה

כיצד לבטל את חסימת MédiaKlikk מחוץ להונגריה

האם MédiaKlikk זמין מחוץ להונגריה

ערוצי M1 ו- M2 של MédiaKlikk מוסיפים לרשימת הערוצים המוגבלים geo שאליהם אינך יכול לגשת מחו”ל. אתם בטח תוהים, איך הערוץ מסוגל להבין שאני מבוסס מחוץ להונגריה? פשוט. בכל פעם שאתה מחובר, המכשיר שלך מזוהה באמצעות כתובת פרוטוקול אינטרנט ספציפית. כתובת IP זו מכילה פרטים כמו המיקום או הזהות שלך, וזה מה שרוב האתרים והערוצים בודקים כשאתה מבקש לבקר באתר שלהם. הדרך היחידה לעקוף את כל הגוש הגיאוגרפי היא להסתיר את כתובת ה- IP שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות VPN.

באמצעות VPN לצפייה ב MédiaKlikk מחוץ להונגריה

VPN הוא בעצם רשת פרטית וירטואלית המאפשרת לך להתחבר לשרתים שונים הפזורים ברחבי העולם. החיבור שלך לשרתים אלה לרוב מוצפן. ההצפנה מתרחשת מאחר והנתונים שלך מקודדים דרך לקוח ה- VPN שלך. בכך, כמה היבטים הנוגעים לנתונים שלך, כגון המיקום שלך, משתנים או אפילו מוסתרים לחלוטין. כתובת ה- IP שלך משתנה גם בכל פעם שאתה מתחבר לשרת שמתבסס במיקום חדש. לכן, כדי לצפות ב- M1 או M2 מחוץ להונגריה, כל שעליכם לעשות הוא להתחבר לשרת שמבוסס שם.

תפקידו העיקרי של שירות VPN הוא לספק לך אבטחה מקוונת. זה נעשה על ידי הפיכת החיבור שלך לפרטי. בסיום זה אתה מתחבר לאינטרנט מבלי שאף אחד באמת יודע מה אתה עושה. זה נהדר במיוחד אם אתה רוצה לעקוף כל סוג של מצערת שהספק שלך עשוי לזרוק עליך. ספקי שירותי האינטרנט מצמצמים את הקשר שלך במיוחד אם אתה עושה הרבה עבודה אינטנסיבית רוחב פס באופן מקוון, כמו סטרימינג. VPN פועל כדי למנוע ממך סוג של מצערת על ידי הסתרת הקשר שלך. אתה גם מונע מ- ISP לצותת את הקשר שלך.

  1. הירשם עם ספק שירות VPN שיש לו שרתי VPN בהונגריה.
  2. הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. עכשיו, התחבר לשרת VPN הונגרי.
  5. לבסוף, צפו ב M1 או M2 מכל מקום בעולם.

בעל מקור אמין לאבטחה מקוונת מאפשר לך לעשות הרבה יותר דברים ברשת בביטחון רב יותר. אתה יכול לעשות דברים כמו קניות באינטרנט, בנקאות או אפילו להזמין כרטיסים או חדרים במלונות זולים יותר. היכולת להתחבר לגרסאות שונות של אתר מעניקה לך נקודת מבט רחבה יותר ומאפשרת לך לראות היכן תוכל לחסוך יותר כסף באמצעות הנחות ספציפיות לאזור..

VPNs הטובים ביותר להזרים את MédiaKlikk מחוץ להונגריה

השימוש ב- VPN מביא להרבה יתרונות גדולים, אך עליכם לעשות את הבחירה הנכונה כשאתם נרשמים לחשבון כזה. כדי לעזור לך לעשות זאת, ברשותנו רשימת שירותים שאנו מחשיבים את הטובים ביותר בענף. הסתכל למטה:

1. ExpressVPN

דבר ראשון ברשימה שלנו הוא ExpressVPN. זהו ספק אמין שמבוסס מאיי הבתולה הבריטיים וכולל רשת אמינה של עד יותר מ -2000 שרתים. השירות זכה בהרבה פרסים, כך שתוכלו להיות בטוחים שמה שהם מציעים הוא באיכות מעולה. מבחינה אבטחתית, השירות מחיל קידוד AES 256 סיביות ומאפשר עד 3 התקנים המחוברים בו זמנית. השירות מספק גם פרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, PPTP, SSTP ו- L2TP / IPSec לבחירתך.

התכונות המצורפות למנוי ExpressVPN כוללות כלי מנהור מפוצל, המסייע לך להפריד את התנועה הרגילה שלך מהתנועה המוצפנת שלך. יש גם תמיכה מלאה בחיבור ל- Tor over VPN, כמו גם למתג הרג אוטומטי של האינטרנט. ExpressVPN מציע גם סדרה של שרתים ערומים לחיבור לאינטרנט כשאתה נמצא במדינה עוינת של VPN. אתה מקבל להשתמש ב- VPN ללא גילוי. מבחינת שירות לקוחות, ל- ExpressVPN צוות של אנשי מקצוע שניתן ליצור איתם קשר באמצעות דואר אלקטרוני, מדיה חברתית, העברת הודעות חיות או אפילו כרטיסים. המנויים גם משתמשים בשירות DNS בעל ידע אפס שמסתיר את מיקומם ומאפשר גישה לאתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים. עיין בסקירת ExpressVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים.  

2. IPVanish

IPVanish הוא שירות אחר שבטוח לשמור על זהותך מוסתרת. מבוסס בארצות הברית, הספק משתמש במנויו של עד 1500 שרתים. רשת זו משתמשת ביחד בכ- 40,000 כתובות IP להתחברות אליהן. IPVanish גם מקפיד על מדיניות רישום אפס קפדנית. זה תואם את הפיכתו לאחת הספקיות הבטוחות ביותר שכל מי שיחפש לסיקור יכול לפנות אליהם. השירות תומך באופן מלא בטרנינג, ומאפשר גם העברת קבצי P2P ללא הגבלה.

משתמשי IPVanish זוכים גם ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל וממתגי שרת ללא הגבלה. זאת בנוסף לקיבולת של עד 10 חיבורים בו זמנית שהשירות מציע גם. השימוש ב- IPVanish פירושו גם שתחליטו אם להוריד את לקוח ה- VPN שלו או לא. הלקוח תואם לפלטפורמות כמו אנדרואיד, iOS, Linux ו- Windows. אתה יכול גם לבחור לבחור את שרת ה- SOCKS5 המקוון שלה, כך שתוכל להשתמש בו רק כשאתה מקוון. השימוש ב- IPVanish נהדר גם אם אתה רוצה להזרים תוכן, מכיוון שיש לו אחד השרתים המהירים ביותר שאליהם אתה יכול לפנות. למידע נוסף על מה שאפשר לצפות מהשירות, עיין בסקירת ה- IPVanish שלנו.

3. NordVPN

המפרט את הרשימה שלנו הוא NordVPN; שירות שיש בו יותר מ- 4000 שרתים הפזורים בכל רחבי העולם. זה לבד מבדיל אותו מכל ספקים רבים אחרים שתחשיב במקומם. פירושו של רשת כה רחבה פירושו שלעולם לא תהיה לך בעיות בקישוריות. מהבסיס בפנמה מציעה NordVPN רמה סטנדרטית של קידוד AES של 256 סיביות. זה מגובה על ידי פרוטוקול ההצפנה הכפול של VPN שהשירות מציע. בתוכה אתה צריך לנתב את החיבור שלך דרך שרת נוסף, ובכך להוסיף רמת הצפנה.

NordVPN מאפשר גם עד 6 התקנים מרובים ליצירת חיבור. לספק יש מגוון רחב של תכונות מסודרות. יש תמיכה ב- Tor over VPN להגברת האנונימיות, וכן IPs ייעודיים למשתמשים שמעדיפים זאת על פני מעבר קבוע. מערך השרתים הגדול של הספק מאפשר למנויים לבחור איזה סוג של עבודה לעשות, מכיוון שיש שרתים המותאמים במיוחד לפונקציות ספציפיות. ישנם גם שרתים שעוזרים להסוות את חיבור ה- VPN במיוחד במדינות בהן השימוש ב- VPN מוגבל. יש עוד הרבה דברים שיש ל- NordVPN להציע שלא כללנו בסקירה זו. כדי לקבל את התמונה המלאה של ציפיות לאחר ההרשמה, צפו בסקירת NordVPN שלנו.

צפייה ב- M1 ו- M2 מחוץ להונגריה – סיכום

המיקום שלך לעולם לא אמור להיות מכשול שמגיע בינך לבילוי שלך. הירשם באמצעות VPN כדי לוודא שתוכל תמיד לצפות ב M1 ו- M2 מחוץ להונגריה, לא משנה לאן תיסע.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me