כיצד לצפות ב- Mediaset Premium מחוץ לאיטליה

Mediaset Premium היא ללא ספק אחת מפלטפורמות הסטרימינג האיטלקיות הטובות ביותר. השירות פועל מעט שונה מאחרים. זה כולל גם טלוויזיה בתשלום וגם תשלום לפי צפייה בחבילה בנוסף לשירות הווידאו על פי דרישה רגיל. אוהדי הכדורגל חייבים ליהנות משירות התשלום לצפייה מכיוון שהוא שמור בלעדית למשחקי כדורגל. לאחר ההרשמה, הם תמיד יוכלו לעקוב אחר מצבם של הקבוצות המועדפות עליהם.


כיצד לצפות ב- Mediaset Premium מחוץ לאיטליה

כיצד לצפות ב- Mediaset Premium מחוץ לאיטליה

השירות הוקם בשנת 2005, וצמח בהתמדה לקראת מה שהוא כיום. היצע הערוצים שלה התפתח לכלול גם סרטים, סרטים תיעודיים, סרטים מצוירים, סדרות טלוויזיה וכן תכנות ספורט. זה מהווה מבחר די גדול של צפייה ומוסיף מאוד לפופולריות של השירות. 

האם Mediaset Premium זמין מחוץ לאיטליה?

Mediaset Premium הוא אחד מאותם שירותי סטרימינג שקשה לגשת לחו”ל. זהו שירות מוגבל גיאוגרפי שמזהה את המיקום שלך לפני מתן גישה לאתר שלהם. השירות מסוגל לאסוף את המיקום שלך דרך כתובת ה- IP שלך. אם אתה מחפש לגשת ל- Mediaset Premium מחוץ לאיטליה, תצטרך לחפש דרך להסתיר אותה. חיפוש פשוט באינטרנט אמור לחשוף כמה שיטות בהן תוכלו להשתמש. היעיל ביותר הוא השימוש בשירות VPN.

כיצד להזרים מדיה פרמיום מחוץ לאיטליה – באמצעות VPN

שירות VPN הוא אחת הצורות המהימנות ביותר להגנה על הנתונים שלך באופן מקוון. הוא מספק שכבה של הצפנה המשמשת להבטיח שהנתונים שלך מוגנים היטב. ברגע שאתה נרשם לספק, אתה מקבל גישה לרשת השרתים שלו. בהתאם לשרת שאליו אתה מתחבר, תוכל לשנות את כתובת ה- IP שלך כך שתתאים לדרישות האתר שאליו אתה מנסה להשיג גישה. במקרה זה, למשל, אם תרצה להזרים את Mediaset Premium מחוץ לאיטליה, כל מה שאתה צריך לעשות זה להתחבר לשרת VPN איטלקי. נראה כאילו אתה ניגש לשירות מהבית ללא קשר לאשר אתה.

  1. קודם כל, קבל ExpressVPN.
  2. הורד והתקן את היישום ExpressVPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. כעת, התחבר לשרת VPN איטלקי.
  5. גש לחשבון Mediaset Premium שלך ללא קשר למקום מגוריך כרגע.

תוכל לגשת ל- Mediaset יחד עם שורה של שירותים מוגבלים אחרים בגיאוגרפיה באמצעות VPN. דבר נוסף עם VPN הוא שאתה צריך להיות אנונימי בזמן האינטרנט. זה יכול לשמש לטובתך בדרכים רבות ושונות. בעת קניות באינטרנט תוכלו לגשת לגרסאות שונות של אותו אתר בהתאם לאזור שלהם. אתה יכול ליהנות מההבדל בתמחור כתוצאה מכך. זה תקף גם בעת הזמנת כרטיס הטיסה או המלון שלך.

השימוש ב- VPN גם מגן על הפעילות שלך מול ספק האינטרנט שלך. זה חשוב מכיוון שידוע כי ספקי שירותי אינטרנט רבים הם בעלי כובע נתונים שהם מטילים באופן סמוי על המשתמשים שלהם. 

VPNs הטובים ביותר לצפייה במדיום פרימיום בחו”ל

כדי להבטיח שתשתמש רק בצורת ההגנה הטובה ביותר, יש לנו מספר ספקים ברמה העליונה שאנו מציעים לך לפנות אליהם. להלן רשימת מיטבי ה- VPN הטובים ביותר לזרם מ- Mediaset Premium מחוץ לאיטליה

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד משחקני המשחק המהימנים ביותר בתחום בכל הקשור לאבטחה מקוונת. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים ויש לו שליטה על כ -2000 שרתים ברשת שלו. יש גם חבילה יפה של תכונות שתוכלו ליהנות מהן לאחר שתירשמו לספק. הם כוללים שירות DNS בעל אפס ידע, מתג להרוג אוטומטי באינטרנט ותמיכה בעד 3 מכשירים סימולטניים, הכל תחת חשבון אחד.

ExpressVPN מחיל קידוד AES 256 סיביות כדי לשמור על החיבור שלך מאובטח ותומך ב- OpenVPN, PPTP, SSTP ו- L2TP / IPSec כפרוטוקולי VPN שבהם אתה יכול להשתמש. השירות מאפשר גם מנהור מפוצל. זה מאפשר לך לבחור אילו חלקים מהתנועה שלך יש להצפין או לא להצפין. ל- ExpressVPN יש גם לקוח VPN קל מאוד לשימוש. זה הופך את ההיכרות עם לקוח VPN לקלה למדי עבור כל מי שמתערב בפעם הראשונה. בכל מקרה בו יתעוררו בעיות, לשירות יש צוות שירות לקוחות שניתן לגשת אליו ולהתייעץ איתו 24/7. לקבלת פירוט מפורט יותר של מה שאתה עשוי לקבל מהשירות, עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish היא ספקית אמינה נוספת שנמצאת בעסק זמן רב למדי מאשר לרוב. הם ממוקמים בארצות הברית. מכיוון שהאזור ידוע בשיטות המעקב הפולשניות שלו, IPVanish מפעילה מדיניות קפדנית של רישום אפס כדי לשמור על פרטיותם של לקוחותיה. IPVanish מחזיקה במקרה בכל 1500 השרתים שלה. משתמשים לא צריכים להידרש לשום גורמי צד שלישי שמעורבים בניהול האבטחה שלהם.

IPVanish היא גם בין הספקים הבודדים שלא מתפשרים על מהירות כאשר הם מציעים אבטחה. השירות מבטיח את אותו הצפנת AES של 256 סיביות שתקבלו אצל מרבית הספקים. השירות נהדר גם לסיבוב שכן הוא מבטיח אנונימיות עבור כל מי שמקווה להשתמש בשירות, כמו גם אין מגבלות על רוחב הפס או על מספר הפעמים בהן ניתן להחליף שרת. למידע נוסף על הסיבה מדוע IPVanish יש לקחת בחשבון לצפות בתוכניות של Mediaset Premium מחו”ל, עיין בסקירת IPVanish שלנו.

3. NordVPN

NordVPN הוא ספק רציני נוסף שנודע בגישה המעוגלת שלהם באבטחה מקוונת. השירות מבוסס בפנמה. זה מאפשר להם לקיים מדיניות איתנה של רישום אפס שתשמור על פרטיותם של הלקוחות שלהם. השירות מציע מגוון רחב של תכונות וכלים, כאשר אחד הידועים שבהם הוא הצפנת DoubleVPN. זה מאפשר לנתב את התנועה דרך שני שרתים במקום אחד, ומכאן להכפיל את רמת הצפנת AES של 256 סיביות..

ל- NordVPN יש שרתים מתמחים ברשימת למעלה מ -4000 המותאמים לשירותים כמו סיקור, הורדות בכמות גדולה, סטרימינג כמו גם משחקים ברשת. יש גם תמיכה ב- Tor over VPN, ותכונה SmartPlay המאפשרת להסתיר את המיקום שלך כשאתה מתחבר לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. NordVPN עוזר גם להרחיק את חוויית הגלישה שלך ממודעות ותוכנות זדוניות באמצעות תכונת ה- CyberSec שלהם, ותומך גם בשיתוף קבצים ב- P2P למי שרוצה להסתער. כדי לדעת בדיוק למה לצפות ברגע שתירשם לספק, עיין ב NordVPN סקירה שלנו.

מסקנה על ה- VPNs הטובים ביותר לצפייה ב- Mediaset Premium מחוץ לאיטליה

Mediaset Premium הוא אחד משירותי הסטרימינג הטובים ביותר עליהם תוכלו לסמוך על הטוב ביותר בבידור איטלקי. בשל העובדה שהוא חסום גיאוגרפי מחוץ לאיטליה, תזדקק לשירות VPN שקדן כמו VPN Express, IPVanish או NordVPN כדי להזרים מחו”ל. כדי להיות בטוחים במה תיכנסו, וודאו שבדקו את הביקורות האישיות שעשינו על ספקים אלה. זה אמור לתת לך מושג על מה אתה נכנס עוד לפני שאתה מתחיל לשלם עבור המנוי.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me