פרוקסי ה- Netflix הטוב ביותר לשינוי אזור Netflix – DNS או VPN

פרוקסי ה- Netflix הטוב ביותר לשינוי DNS או VPN אזור?


פרוקסי ה- Netflix הטוב ביותר לשינוי DNS או VPN של אזור?

שגיאת פרוקסי של Netflix (netflix.com/proxy). “נראה שאתה משתמש בביטול חסימה או proxy. כבה את אחד מהשירותים האלה ונסה שוב. “

בשנת 2016 נטפליקס החלה להיסגר VPN ו פרוקסי DNS חכמה שירותים המאפשרים למשתמשים בנטפליקס שנה את אזורי Netflix. שגיאת ה- Proxy של Netflix “נראה שאתה משתמש בביטול חסימה או proxy. כבה את אחד מהשירותים האלה ונסה שוב. ” התחילו לצוץ במכשירי הזרימה של משתמשי נטפליקס. אם אתה מאלה שקיבלו את שגיאת ה- Proxy של נטפליקס, לעבור ל- VPN זה עדיין מסוגל עקוף את שגיאת ה- Proxy של Netflix. החל מדצמבר 2019, בחנתי ExpressVPN ויכול לאשר שזה עדיין עובד כשמדובר ביטול החסימה של נטפליקס האמריקאית מחוץ לארה”ב.

כיצד לשנות הוראות אזור של נטפליקס

כך תוכלו להשיג את נטפליקס האמריקאית בבריטניה, קנדה, אוסטרליה, שוודיה, דנמרק, ברזיל, נורבגיה, הודו או בכל מקום אחר מעבר לים. כדי לשנות את אזור Netflix או את ארה”ב לארה”ב, פשוט פעל לפי ההוראות הבאות:

 1. ראשית, הירשם עם ספק VPN.
 2. לאחר מכן הורד והתקן את יישום ה- VPN למחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
 3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 4. עכשיו, התחבר לשרת VPN אמריקאי.
 5. לבסוף גשו לאתר נטפליקס או השיקו את אפליקציית נטפליקס.
 6. צפו בנטפליקס האמריקאית מחוץ לארצות הברית.

ExpressVPN מספקים למשתמשים שלהם גם פרוקסי DNS חכמים שעובדים על PS3, PS4, Xbox, FireTV, Roku, TV Smart ונתבים. למכשירים אלה אין לקוחות VPN. לכן אינך יכול להתקין VPN ישירות עליהם. פרוקסי DNS חכמה מאפשר לך לתקן את הבעיה.

ביטול חסימת אזור נטפליקס – כיצד לשנות את מדינת נטפליקס שלי: כיצד & למה?

בדרך כלל ישנן שתי סיבות שהיית רוצה שנה את אזור נטפליקס שלך. ראשית, אזור נטפליקס הפופולרי ביותר הוא אזור נטפליקס האמריקאי. עם יותר מ -10K מופעים וסרטים, וצומחים במהירות. הוא מארח פי 4 יותר מכל האזורים הקרובים יותר. סיבה נוספת היא שאולי אתה גולה בארה”ב או אחרת ואתה רוצה לצפות במהדורה הביתית שלך של נטפליקס, כמו ספריית נטפליקס מקסיקו או ספריית נטפליקס בבריטניה. השיטות שלהלן יעזרו לכם להשיג זאת. הם גם יאפשרו לך לעשות זאת בטל את חסימת Netflix אם היא לא נתמכת כבר. 

מיקומי נטפליקס נוכחיים: ארה”ב, קנדה, מקסיקו, ברזיל, אירלנד, שוודיה, פינלנד, דנמרק, נורבגיה, צרפת, בלגיה, קולומביה, ארגנטינה, לוקסמבורג, גרמניה, אוסטריה, יפן, איטליה, פורטוגל, ספרד, שוויץ, אוסטרליה, ניו זילנד ובריטניה.

מכשירים נתמכים של נטפליקס: אנדרואיד, iPad, iPhone, iPod, OS X, Kindle Fire, Windows Phone, Windows, Boxee, Chromecast, Apple TV, WD TV, Tivo, Nintendo, Wii, PlayStation 3 4 Vita, Xbox One, Xbox 360, טלוויזיות חכמות, רוקו וטלוויזיה Fire Fire.

שינוי & בטל את חסימת אזור Netflix שלי באמצעות VPN במקום פרוקסי DNS

שירות VPN a.k.a רשת פרטית וירטואלית הוא פיתרון שמעביר את כל התעבורה שלך המוצפנת לשרת הממוקם במדינה לבחירתך. כתוצאה ישירה, הפרטיות שלך מובטחת ונראה שהתנועה שלך מגיעה מהמיקום שאתה בוחר. אז כל שעליכם לעשות הוא את הדברים הבאים:

 1. בדוק את ExpressVPN,
 2. הורד את האפליקציה הקלה לשימוש שלהם (אנדרואיד, iPad, iPhone, PC, FireStick ו- Mac נתמכים כולם)
 3. התחבר לשרת VPN אמריקאי מתוך האפליקציה.
 4. תהנה מה ___ שלך נטפליקס מופעים מכל אזור שתבחר.

ההתקנה קלה. מכיוון שכל התעבורה שלך נשלחת דרך שרת ה- VPN, אתה יכול לצפות בכל האתרים שנמצאים במדינה של שרת ה- VPN. אם אתה מתחבר לשרת VPN בארה”ב, אתה מקבל את כל האתרים בארה”ב כולל Netflix האמריקאית. אם אתה מתחבר לשרת VPN בבריטניה, אתה מקבל את Netflix בבריטניה עם ה- BBC Iplayer וכדומה. עם זאת, מכיוון שאתה שולח כעת את כל התעבורה שלך לבריטניה תקבל מהירות של 10%. חסרון נוסף הוא שאתרי המדינות המקומיות שלך שעושות בדיקת אזורים יפסיקו לעבוד מכיוון שנראה שאתה כעת בא מבריטניה..

להלן רשימה של ספקי VPN, שנבדקו והוערכו על בסיס מהירות, אמינות ואיכות תמיכה. 

באמצעות VPN מאפשר לך ל בטל את חסימת כל אזורי Netflix ולחזור לאזור Netflix המקומי שלך בכל עת שתרצה. עם זאת, לא כל המכשירים נתמכים על ידי VPN “טלוויזיה חכמה, Apple TV הם שני מכשירים פופולריים שאינם תומכים ב- VPN”. אם אתה מנסה לגרום למכשירים האלה לעבוד. ראה להלן.

פרוקסי Netflix – הדרך הטובה ביותר לשנות / לבטל את חסימת אזור Netflix שלי באמצעות DNS חכם

DNS חכם הוא טכנולוגיה מגניבה, כל שעליכם לעשות הוא לשנות את שרת ה- DNS בנתב שלכם וכל המכשירים שלכם יעבדו מייד. לך ל Unlocator, הירשם ותקבל ניסיון בחינם. רק התעבורה הרלוונטית נשלחת אל שרתי ה- DNS החכמים, כל שאר התנועה שלך לא מושפעת כלל. אין עונש מהירות רוחב פס! זה לא הכל. אם אתה לשנות את נטפליקס שלך האזור בתדירות גבוהה, כל שעליכם לעשות הוא לגשת לאזור החבר שלכם ולשנות את האזור נטפליקס מקום. בדרך זו נראה שאתה צופה נטפליקס מפינלנד בעודנו נהנים הולו כאילו אתה בא מארה”ב. הו כן! שכחתי לציין ש- DNS חכם גם חוסם רוב אתרים בארה”ב, אבל זה באמת תלוי בספק שלך. התקנה, באופן כללי, היא משימה ממש קלה – עיין במדריך הווידיאו והתמונות להתקנה כאן.

לא כל שירותי SmartDNS מספקים מחליף אזור Netflix. רובם אינם תומכים בכל המכשירים. אני כן משתמש Unlocator. כל המכשירים והאזורים של Netflix נתמכים. מלבד 214 ערוצים נוספים כולל רשת WWE, HBO Go, Fox, Sky Sports, רק אם נזכיר כמה. חוץ מ תיקוני ההאפלה ל NFL, NHL, NBA, MLS וכו ‘.

Checkout מהירות Unlocator וסקירת ביצועים.

כיצד לבטל חסימה ולצפות בנטפליקס האמריקאית מחוץ לארה”ב – מדריך YouTube

פרוקסי נטפליקס הטובים ביותר

בעוד שהשירות המופיע בהמשך הם ספקי VPN, הם מציעים למשתמשים פרוקסי DNS חכמים שניתן להשתמש בהם כדי לשנות את אזור Netflix שלהם.

1. ExpressVPN – פרוקסי נטפליקס בחינם

כשמדובר בנטפליקס האמריקאית, ExpressVPN הם המומחים. יש להם מיקומי VPN בכל רחבי ארה”ב והם אחד משירותי ה- VPN הבודדים שעדיין מאפשרים לך לשנות את אזור Netflix לאמריקה. למעשה, לאורך כל 2016 ו 2017, ExpressVPN הצליחו ברציפות להתחמק משגיאת ה- Proxy של Netflix. בנוסף, אתה יכול לרוץ שלושה חיבורי VPN סימולטניים. ExpressVPN עוקב אחר א מדיניות ללא יומנים ומציע מהממים תמיכה 24/7 לכל משתמשיה. כחלק מהמינוי שלהם, משתמשי ExpressVPN מקבלים את תכונת ה- Proxy החכם של ה- Smart Smart בחינם. זה מועיל במכשירים שאינם תומכים באופן טבעי ב- VPN כמו Apple TV, Roku, PS4 ו- Xbox One.

מקצוענים

 • 30 יום הכסף בחזרה החזר כספי להבטיח.
 • אפליקציות VPN למחשבים אישיים, Mac, iOS ו- Android.
 • תמיכה בצ’אט חי 24/7.
 • על 136 מיקומי VPN כמעט 90 מדינות.
 • רישום תעבורת רשת אפס.
 • נטפליקס האמריקאית.

2. BulletVPN

למרות ש BulletVPN פחות ידוע משירותי VPN אחרים ברשימה זו, VPN מסוים זה עובד טוב מאוד עם Netflix. אם אתה רוצה לבטל את חסימת Netflix האמריקאית מחוץ לארה”ב, זהו ספק ה- VPN שלך. יש להם גם מדיניות החזר של 30 יום ותוכלו להשתמש במנוי BulletVPN אחד על עד 3 מכשירים שונים בו זמנית. BulletVPN הם גם אחד מספקי שירותי ה- VPN הבודדים המציעים למשתמשים שלהם אפליקציית VPN התואמת ל- Amazon Fire TV ו- FireStick. אכן לא מרופט מדי. בדומה ל- ExpressVPN, BulletVPN מציעים למשתמשים פרוקסי DNS חכמה בחינם המאפשרת להם לצפות בנטפליקס האמריקאית בחו”ל.

מקצוענים

 • 5 מכשירים סימולטניים
 • בטל את חסימת Netflix האמריקאית מחוץ לארה”ב
 • רישום אפס.
 • אפליקציות VPN למחשבים אישיים, Mac, Android, FireStick ו- iOS
 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום

3. StrongVPN – פרוקסי נטפליקס

אם אתה רוצה ספק VPN התומך בביטול חסימת Netflix בארה”ב ובבריטניה בחו”ל, StrongVPN היא ההתאמה המושלמת. אמנם הם לא מציעים תכונות רבות כמו שירותי VPN אחרים ברשימת VPN העליון של Netflix בשנת 2018, הם מפצים על זה בכך שהם מציעים את אחד המנויים הנמוכים ביותר ל- VPN בסביבה.

יתרונות:

 • זול.
 • גישה לנטפליקס האמריקאית ובריטניה מעבר לים.
 • שירות פרוקסי DNS חכם בחינם.

חסרונות:

 • תקופת החזר של 5 ימים.
 • כמה שרתי VPN שבהם איטי מדי או שלא עבד כלל.
 • OpenVPN זמין רק בשרתים שנבחרו.

4. VyprVPN – פרוקסי נטפליקס

לצערי, VyprVPN לא הצליחו לתמוך בביטול חסימת Netflix האמריקאית במשך חלק גדול משנת 2016. עם זאת, לאחרונה ניסינו את שרתי ה- VPN האמריקאים שלהם לנסות שנייה, ולהפתעתנו, הצלחנו צפו שוב בנטפליקס בארה”ב בחו”ל. הם בהחלט יהיו ברשימה הגבוהה ביותר שלנו ארבעת ה- VPN של נטפליקס המובילים בשנת 2018 אלמלא העובדה שלקח להם כל כך הרבה זמן מצא לעקיפת הבעיה שגיאת שרת proxy של Netflix.

יתרונות:

 • שרתי VPN מהירים מאוד.
 • שרתי VPN ב- 36 מדינות.
 • זיקית.

חסרונות:

 • בלי טורנטים.

5. NordVPN – VPN עדיין עובד עם נטפליקס אמריקאית 2018

של NordVPN יישומי VPN עבור iPhone, iPad, Android, PC ו- Mac הם אולי הקלים והידידותיים ביותר בהם השתמשתי. הגדרתם נמשכת מספר דקות. משם והלאה אתה פשוט מפעיל את האפליקציה ומתחבר לשרת VPN לבחירתך. ניתן לומר שהרבה מאמצים יצרו את היישומים האלה. כמו ExpressVPN, NordVPN מציעים א תקופת החזר של 30 יום, יותר ממספיק זמן כדי לבדוק באופן מלא את שרת ה- VPN שלהם.

יתרונות:

 • תקופת החזר של 30 יום.
 • אפליקציות VPN נהדרות.
 • שרתי VPN בסביבות 57 מדינות.
 • VPN כפול.

חסרונות:

 • בעוד שרוב שרתי ה- VPN שניסינו היו מהירים בצורה מרשימה, זוג היה יחסית איטי.

כיצד לשנות את אזור Netflix, VPN או Proxy DNS?

עכשיו שיש לך את המידע הדרוש. תן לאף אחד VPN או פרוקסי DNS חכמים נסה, שנה את אזור Netflix שלך באמצעות פרוקסי DNS או VPN של Netflix ושתף בבקשה את החוויות שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map