כיצד לתקן בקלות שגיאת פרוקסי Netflix-Unpro-USA בארה”ב

נטפליקס ניהלה ‘מלחמה’ בשירותי פרוקסי DNS חכמים, ו- בטל את החסימה של ארה”ב הוא אחד המושפעים. בטל חסימה של ארה”ב יחד עם שירותי פרוקסי DNS חכמים אחרים ניסו לעשות זאת לתקן הידוע לשמצה שגיאת שרת proxy של Netflix, כך שמשתמשים יוכלו לעשות פעילויות מקוונות רגילות שלהם. ספק ה- DNS החכם Unblock-Us חיפש דרכים לעשות זאת לעקוף את איסור ה- Proxy של נטפליקס, עם זאת, המשתמשים שלה עדיין קיבלו הודעת שגיאה בעת ניסיון לגשת ל- Netflix US.


עד לביטול החסימה של ארה”ב למצוא תיקון קבוע, המשתמשים יכולים לעשות זאת לעקוף את שגיאת שרת proxy של Netflix הודעה שוב בזכות הפתרונות שמצאתי. בדקתי שיטות רבות לביטול החסימה של נטפליקס האמריקאית מחוץ לארצות הברית. ExpressVPN ו Unlocator הוכחו כפתרונות האמינים ביותר עבור שינוי אזור נטפליקס לארצות הברית.

בטל חסימה של שגיאת פרוקסי Netflix בארה

בטל חסימה של שגיאת פרוקסי Netflix בארה”ב – כיצד לתקן באמצעות חלופה VPN

שגיאת פרוקסי של Netflix 

פרוקסי ה- VPN וה- DNS החכמים היו זה מכבר השיטות האמינות ביותר עבור עוקף מגבלות אזוריות וביטול חסימה של ערוצים שבדרך כלל חסומים במדינה שלך. הרבה ערוצי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים ניסו זאת כדי לחסום שירותי VPN וגם שירותי DNS חכמים עם שיעורי הצלחה משתנים. בשנת 2016 Netflix הודיעה כי היא הולכת להגביל שימוש ב- Proxy VPN או חכם DNS לשינוי אזורי Netflix, ובה נאמר:

“מי שמשתמש באקססוריז ומבטל חסימה, יוכלו לגשת לשירות רק במדינה בה הם נמצאים.”

תוכל לגשת ולהזרם רק לאזור Netflix המקומי שלך. אם תנסה משהו אחר, תיתקל בדברים הבאים שגיאת שרת proxy של Netflix הודעה:

“נראה שאתה משתמש בביטול חסימה או proxy. כבה את אחד מהשירותים האלה ונסה שוב. ”

שירותי VPN / Smart DNS רבים לא הצליחו עוקף או תיקון השגיאה למשתמשים שלהם בגלל המדיניות החדשה של נטפליקס. אני יכול לאשר את קיומה של שיטה שיכולה בטל חסימה ו הזרם את נטפליקס האמריקאית בכל מקום מחוץ לאמריקה. זה עובד VPN של נטפליקס הוא ExpressVPN.

* נכון ליום 20 במאי, 2019.

שגיאת שרת Proxy של Netflix בארה”ב בטל חסימה – תקן באמצעות VPN

אם Unblock-US או שירותי פרוקסי DNS חכמים אחרים יוכלו למצוא תיקון קבוע לשגיאת ה- Proxy עדיין לא זוהה. נטפליקס רצינית בכל הנוגע לפיצוח הפרוקסי שלה. חסימת VPNs הוא סיפור אחר. ספקי VPN עובדים בצורה שונה בהשוואה לבעלי פרנסיס של DNS חכמים. עם DNS חכם, קשה יותר לנטפליקס לגלות אם אתה משתמש ב- VPN או לא.

 • המדיניות החדשה של ‘נטפליקס’ נגד שלוחות DNS חכמות ושירותי VPN גרמה לי להשתמש ExpressVPN ל בטל את החסימה וצפה בנטפליקס האמריקאית מחוץ לארה”ב.
 • מתחבר לשרת VPN אמריקאי מבטל את חסימת כל הערוצים בארה”ב במקביל. צפו ב- Netflix, HBO GO, Showtime Anytime, Hulu או ABC Go בארה”ב עם תצורת VPN אחת.
 • בנוסף, VPN מאפשר לך עקיפת בלוקים גיאוגרפיים. VPN מופיע גם הצפנת תנועה מלאה, המגן על הפעילויות המקוונות שלך מצותתים פוטנציאליים.
 • VPNs, בניגוד למוקדי DNS חכמים, אינם מושפעים מ חטיפת DNS ו פרוקסי שקוף.

ExpressVPN הצעות תקופת החזר כספי של 30 יום בו תוכלו להחזיר את כספכם למקרה שלא הייתם מרוצים. נכון לעכשיו, אתה לא צריך לרדת בדרך זו, שכן ספקית החברה ממשיכה להשוויץ ביכולות הסרת החסימה של נטפליקס האמריקאיות שלה..

כיצד להשיג נטפליקס אמריקאית בחו”ל עם VPN

להלן השלבים שעליך לבצע כדי לבטל את חסימת Netflix בארה”ב בחו”ל.

 1. הצטרף כמנוי לספק שירותי VPN שתוכל להוריד בכל מכשיר.
 2. לאחר יצירת חשבון VPN, היכנס להפעלת האפליקציה.
 3. חפש שרת VPN אמריקאי.
 4. התחבר לשרת האמריקני הזה.
 5. אתה יכול עכשיו נסה לבקר באתר או באפליקציה של Netflix.
 6. אם מצליח, תוכל להזרים את התוכן האמריקני של נטפליקס.

ה- VPN הטוב ביותר

אם אתה רוצה סיכוי טוב לבטל את חסימת Netflix US, כדאי שתירשם אליו ExpressVPN. עם VPN זה, אתה יודע שתבטיח את ביטול החסימה של נטפליקס האמריקאית בחו”ל. מה שמעניין ב- ExpressVPN הוא שזה מציע למשתמשים פרוקסי DNS חכמים התואמים למספר גדול של מכשירים PS3, PS4, Xbox, FireTV, Roku, טלוויזיה חכמה ונתבים. קבלת אלטרנטיבה כזו חיונית מכיוון שלאף אחד מהמכשירים האלה אין לקוחות VPN, כלומר אינך יכול להתקין עליהם VPN ישירות.

פיתרון שגיאה של Netflix בארה”ב לעקיפת הבעיה – פתרון Proxy DNS חכם

אם יש לך בעיות שגיאת פרוקסי של Netflix ב- Unblock-Us, אתה יכול להשתמש בשירותי DNS חכמים אחרים.

לאחרונה בדקתי הרבה מהם. כרגע אני יכול שנה את אזור נטפליקס לארצות הברית באמצעות Unlocator. אתה יכול להירשם באמצעות Unlocator בחינם. ה תקופת הניסיון היא שבעה ימים, מה שנותן לך מספיק זמן לבדוק את השירות שלהם.

 • פרוקסי DNS חכם הוא תואם לרוב מכשירי הזרימה. עקוף את שגיאת ה- proxy באייפון, אייפד, אנדרואיד, אפל TV, טלוויזיה חכמה, אמזון פייר TV, Chromecast, PC, Mac או Roku.
 • אתה לא חייבים לשנות את הגדרות הרשת בכל פעם שתרצה לצפות בערוץ סטרימינג מאזור אחר.
 • אין קידוד לתעבורת האינטרנט וגם לא שינויים בכתובות IP מעורבים בעת שימוש ב- DNS חכם.

אז תן Unlocator נסה אם אתה רוצה להמשיך ביטול החסימה של נטפליקס האמריקאית מחוץ לארה”ב. תהליך ההרשמה הזה אינו זקוק לכרטיס אשראי.

כיצד לתקן שגיאת פרוקסי של Netflix עבור ביטול החסימה של ארה”ב – השתמש בחלופת VPN

ביטול החסימה של ארה”ב עשוי בסופו של דבר למצוא א פתרון קבוע עבור שגיאת ה- Proxy של Netflix. בינתיים תוכלו לעבור ל- a VPN או פרוקסי DNS חכמה ל שנה את אזור Netflix שלך ו שנה אותו כך שיתאים לזה של ארה”ב.

לאחר קריאת זה באיזה פיתרון אתה רואה את עצמך משתמש? עכשיו, למקרה שניסית מישהו מהם, שתף בקטע התגובות למטה עד כמה השיטה – בה השתמשת – הייתה מועילה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map