כיצד לבטל חסימה של Omegle באמצעות VPN או פרוקסי

איך ל בטל את החסימה של צ’אט Omegle בבית הספר, בעבודה, במכללה או בכל מקום אחר? Omegle הוא צ’אט צ’ט כיף שמחבר אותך לאנשים אקראיים מכל העולם. זה אחד האתרים אליהם נכנסת כשיש לך כמה דקות פנויות בין היום שלך. אם שמעת על כך והמשיך לנסות את זה ללא הצלחה, זה כנראה בגלל שהתנועה מהאזור שלך חסומה מסיבה זו או אחרת. בסקירה זו אנו נבחן מעט יותר את ההיסטוריה של האתר, ומה תוכלו לעשות כדי לקבל גישה לשירות.


כיצד לבטל חסימה של Omegle באמצעות VPN או פרוקסי

כיצד לבטל חסימה של Omegle באמצעות VPN או פרוקסי

אומגל הסביר

הרעיון שמאחורי Omegle היה לספק מרחב צ’אט אנונימי בו משתמשים יכולים לפתוח בשיחה עם משתמשים אחרים שנבחרו באופן אקראי מכל רחבי העולם. זה היה פרי המוח של לייף ק-ברוקס, שהיה בן 18 כשהוא בא והקים את השירות.

אין צורך ברישום ברגע שתיכנס לאתר; כל מה שאתה צריך לעשות זה ללחוץ על כפתור, ויהיה לך מישהו אחר לשוחח איתו בקצה השני של הקו. בהתחלה, המשתמשים יכלו לדבר זה עם זה רק באמצעות טקסט, אך עם הזמן האתר הציג יכולות צ’אט בווידיאו, כך שבאמת ממש היית מתמודד פנים אל פנים עם זר אקראי.

עם הזמן השירות נעשה כה פופולרי מכיוון שכל כך הרבה אנשים התלהבו מהרעיון לדבר עם אנשים אקראיים כל הזמן. זה הוביל להכנסת אפליקציית Omegle שמאפשרת לאנשים לשוחח בצ’אט גם כשהם בתנועה.

איך זה עובד

בתנאי שאתה מעל 13 שנים, שירות Omegle פתוח עבורך ללא קשר למקום שממנו אתה בא. משתמשים מתחת לגיל 13 עשויים להזדקק להשגחת מבוגרים, אבל זה כל מה שיש. לאחר שתתחבר, אתה אפילו לא צריך לספק את שמך למסוף הצ’אט. יש רק ‘אתה’ ו’זר ‘. אתה רשאי גם לסיים את הפגישה בצ’אט מתי שתרצה.

כלול שאתה רוצה זר שיהיו לך כמה דברים משותפים אליו, מותר לך לציין כמה נושאים שמשתמשים אחרים עשויים להיות מעוניינים בהם. השירות יחפש אחר משתמש שיש לו כמעט את אותם תחומי עניין ויקשר אותך שניים יחד. אם לא מתחשק לך לשוחח בצ’אט, אתה יכול לבחור במצב ‘מרגל’ שבו אתה מעלה נושא מסוים וצפה בו הוא נדון מבלי שתוכל להצטרף לשיחה..

מדוע ניתן לאסור על אומגה

למרות הכוונות הכנות של מייסדו, אנשים רבים הפכו את השירות לפלטפורמת שיתוף מפורשת בה ניתן להשתמש בכל מיני תוכן מגונה. בעלי האתרים טוענים לפקח ולמתן את הצ’אטים, אך גם הם אינם מסוגלים לחלוטין לשמור על ניקיון הכל. זו הסיבה שמספר ספקי שירותי האינטרנט בוחרים להחזיק את האתר ברשימה השחורה שלהם, כך שאיש ברשת שלהם לא יוכל לקבל גישה לאתר..

אם אתה משתמש תכוף באתר ואתה נקלע להתנהגות לא טובה, אתה נחסם באופן זמני לפרק זמן שלא נחשף. זה עשוי לנוע בין מספר ימים למספר שבועות. אם זה אולי היה קורה לך ותוהה כיצד לחזור למשחק, יש לנו פיתרון שמובטח לסדר אותך.

מתנתק מה- Omegle

Omegle מסתמך על כתובות IP כדי להגביל את השימוש בהן. אם ספק שירותי האינטרנט שלך חוסם את הגישה שלך, תוכל באותה מידה לקבל כתובת אחרת אם ברצונך להתחבר לאתר.

עבודה סביב איסור על Omegle מחייבת הרשמה לשירות VPN אמין בלבד. VPN מאפשר לך לשמור על כתובת ה- IP שלך פרטית על ידי הכוונת תעבורת האינטרנט שלך דרך שרת רשת מרוחק. בדרך זו נראה כי החיבור שלך התחיל מכל מקום בו השרת המרוחק מבוסס. תקבל גם כתובת IP חדשה ששייכת לשרת מרוחק ספציפי; הכתובת שלך בפועל נשארת מוסתרת. ה- IP החדש מסתיר את המסמך האמיתי שלך, וכך תוכל לחזור ולהשתמש שוב ב- Omegle.

מלבד שינוי הכתובת שלך, שימוש ב- VPN מעניק לך גם אבטחה מלאה ואנונימיות בכל פעם שאתה מחובר. פירוש הדבר שאתה מקבל גישה לאתרים וערוצים ספציפיים לאזור, ותוכל גם לבצע פעולות אנונימיות. בין הספקים הרבים בשוק ה- VPN, ExpressVPN ידועה בזכות הצפנת האבטחה בדרגה הצבאית שמרחיקה את המידע האישי שלך מכל אנשים זדוניים. השירות גם לא שומר יומני היסטוריית הגלישה שלך, כך שאתה יכול לבקר בכל האתרים שאתה רוצה בלי לחשוש שמישהו יחטוף את השימוש שלך באינטרנט..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map