כיצד לשנות את אזור חשבון הרוקו שלך

אחד ממכשירי הסטרימינג המפורסמים ביותר בשוק הוא Roku. באמצעות Roku, אתה יכול לקבל גישה ליותר מ- 4000 ערוצים, בתשלום וגם בחינם, מנקודת גישה יחידה. עם זאת, כפי שיודעים משתמשי Roku, אזור חשבון Roku שלך הוא מה שמכתיב לאילו ערוצים אתה מקבל גישה.


כיצד לשנות את אזור חשבון הרוקו שלך

כיצד לשנות את אזור חשבון הרוקו שלך

במילים אחרות, כדי לגשת לנטפליקס האמריקאית, יהיה עליך להיות בעל חשבון רוקו אמריקאי. בעת כניסה ל- BBC iPlayer נדרש חשבון רוקו בריטי. כך תוכלו לשנות את אזור הרוקו ולגשת לערוצים אזוריים ללא קשר למיקומכם.

כיצד לשנות את אזור חשבון הרוקו שלך

תן לי להתחיל להיות ברור מאוד בנושא: הערוצים אליהם יש לך גישה קשורים לאזור חשבון Roku שלך. אינך יכול לגשת לערוץ בריטי שנחסם אזורית מחוץ לבריטניה באמצעות חשבון רוקו שאינו בריטי. זה לא קשור ל- IP שלך. כדי לשנות את אזור חשבון Roku שלך, אתה פשוט צריך ליצור חשבון Roku חדש עם האזור שבחרת..

אני אחזור על כך פעם נוספת עבור הקהל מאחור: אם אתה רוצה אזור אחר בחשבון Roku שלך, תצטרך ליצור חשבון Roku חדש עם האזור שבחרת. האזור של חשבון Roku שלך הוא זה שמכתיב לאילו ערוצים יש לך גישה. עם זאת, אזור החשבון עצמו לא ייתן לך גישה לתוכן שאתה רוצה. הגישה לתוכן לאחר שיש לך גישה לערוצים היא המקום שבו ה- IP שלך נכנס.

בואו, לשם דוגמה, נניח שאתה גר בבריטניה. יש לך חשבון Roku בבריטניה, מה שאומר שיש לך גישה ל- BBC iPlayer, אך ברצונך לגשת לערוצים אמריקניים ברוקו שלך במקום זאת. עקוב אחר השלבים שלהלן כדי להחליף את מדינת הרוקו שלך לארה”ב:

 1. ראשית, הגדרה VPN או DNS חכם במחשב האישי שלך / Mac. זהו צעד מכריע. בלעדיו, רוקו יסמן את חשבונך כלא-ארה”ב.
 2. כעת, עבור אל https://my.roku.com/index ובחר ‘צור חשבון’.
 3. לאחר מכן מלא את המידע הדרוש ולחץ על ‘המשך’..
 4. לאחר מכן בחר סיכה ולחץ על ‘המשך’..
 5. בדף הבא עליכם אפשרויות תשלום: Paypal או כרטיס אשראי.
 6. אם כבר יש לך חשבון Paypal, השתמש באפשרות התשלום Paypal. מדינת Paypal שלך אינה משפיעה על חשבון Roku שלך.
  • השתמש בכתובת ארה”ב חוקית כדי ליצור את חשבון הרוקו האמריקאי שלך. אתה יכול להשתמש בקליפורניה כמדינתך ו- 90210 כמיקוד שלך.
 7. אם תבחר בכרטיס אשראי כאפשרות התשלום שלך, עליך להשתמש בכתובת הרחוב שלך המשויכת לכרטיס האשראי שלך.
  • לאחר מכן, עליך להמיר את המיקוד למיקוד תקף.
  • שימו לב לעיר המשויכת למיקוד החדש שכן היא נדרשת להתקנת חשבון Roku.
  • ליצירת מיקוד תקף, קח את הספרות ממיקודך. מיקוד M1Z4L3 הופך ל 143. הוסף אפסים בסוף אם יש לך פחות מ- 5 ספרות במיקוד שלך. אז ה- 143 הופך להיות מיקוד 14300.
 8. כעת לאחר שסיימתם את חשבון ה- Roku שלכם, אפסו את מכשיר הזרימה של Roku להגדרות היצרן. לאחר מכן, השתמש בחשבון Roku האמריקאי החדש שנוצר במכשיר ה- Roku שלך.

עכשיו כשיש לך חשבון רוקו אמריקאי, אתה אמור לקבל גישה לערוצים האמריקאים שאתה רוצה. עם זאת, מכיוון שאתה גר בבריטניה, יש לך כתובת IP בבריטניה. אז יש לך גישה לנטפליקס האמריקאית כערוץ במכשיר ה- Roku שלך, אך אין לך גישה לתוכן בערוץ. אל תדאג, ישנן שתי דרכים לגשת לתוכן של חשבון Roku החדש שלך מבלי שתצטרך לקנות כרטיס טיסה.

כיצד לגשת לתוכן באזור חשבון ה- Roku החדש שלך באמצעות VPN

השיטה הראשונה בה אתה יכול להשתמש כדי לשנות את כתובת ה- IP שלך ואת התוכן האזורי החדש של חשבון Roku שלך היא באמצעות VPN. VPN יחבר אותך לשרת ונתב מחדש את התנועה שלך דרך אותו שרת, וישנה את כתובת ה- IP שלך בתהליך. אם אתה מחובר לשרת אמריקאי, כתובת ה- IP שלך משתנה לכתובת IP אמריקאית. בדוגמה שמסרתי לעיל, כך תוכל לגשת לנטפליקס האמריקאית בחשבון הרוקו האמריקאי שלך מבריטניה..

הנה הבעיה בהתקנת VPN במכשיר ה- Roku שלך: אין שום אפליקציה עבורו. פירוש הדבר שתצטרך להגדיר את ה- VPN שלך באופן ידני.

ישנן שתי דרכים בהן אתה יכול להגדיר את ה- VPN שלך במכשיר Roku שלך:

 • הגדר את ה- VPN שלך בנתב שלך
 • הגדר את ה- VPN שלך בנתב וירטואלי

אתה יכול לקרוא מאמר זה כדי לקבל הסבר צעד אחר צעד כיצד לעבוד VPN על מכשיר ה- Roku שלך.

expressVPN היא ההצעה שלי ל- VPN שעליך להשתמש בו עם Roku קרא את הסקירה שלנו על ה- VPN הטוב ביותר עבור Roku לשנת 2018 כאן כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי היתרונות של שירות זה למכשירי Roku..

כיצד לגשת לתוכן באזור חשבון הרוקו החדש שלך באמצעות DNS חכם

אם VPN נראה מעט מסובך עבור Roku, אתה יכול להשתמש ב- DNS חכם. אתה יכול להגדיר באופן ישיר DNS DNS חכם בנתב שלך, מה שמקל על התהליך. הייתי מציע להשתמש ב- Unlocator כ- DNS החכם שלך. אתה יכול אפילו לבדוק את המדריך הנחמד שלהם כיצד להתקין את Unlocator על הנתב שלך כדי להקל עליך עוד יותר.

עם זאת, עלי לציין כי נתבים מסוימים לא יאפשרו לך לשנות את הגדרות ה- DNS. אם יש לך נתב תומך ב- Linksys, TP-Link, Cisco, Asus, D-Link או Linux, הנתב שלך תומך בתצורת DNS ידנית. באופן כללי, בעלות על מודם הנתמך על ידי ספק האינטרנט שלך פירושה שסביר להניח שלא תוכל לשנות עליו DNS. במקרה זה, תצטרך לרכוש נתב משני, לחבר את יציאת ה- WAN של הנתב המשני ליציאת LAN הראשית שלך ואז לחבר את Roku לנתב המשני שלך..

כיצד לשנות את אזור חשבון הרוקו שלך – מחשבות אחרונות

לא טוב לוותר על מכשירי הסטרימינג שלך כשאתה מעביר מדינות, או להעביר את התוכן שמספק למדינות אחרות פשוט בגלל המיקום הגאוגרפי שלך. אם תעקוב אחר הצעדים שלמעלה, תוכל לגשת בקלות ולזרם לתוכן החסימה הגיאוגרפית השונה של Roku.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me