כיצד לצפות בטלוויזיה בבריטניה בחו”ל בשידור חי מקוון

זה חבל ש הערוצים והשירותים בבריטניה חסומים מחוץ לגבולות בריטניה. במילים אחרות, אף אחד מחוץ לבריטניה לא יכול לגשת לערוצים או שירותים אלה בגלל מגבלות גיאוגרפיות.

חלק מהתכנים הטובים ביותר בטלוויזיה משודרים בשירותי סטרימינג מבוססי בריטניה, ואני לא רוצה לפספס תוכן משעשע, במיוחד כשיש לי שני כלים זה יכול לעזור לי לתקן את המצב העומד לרשותך. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד להשתמש ב- VPN ו- DNS חכם לטובת הסטרימינג שלך.

כיצד לצפות בטלוויזיה בבריטניה בחו

כיצד לצפות בטלוויזיה בבריטניה בחו”ל בשידור חי מקוון

הזרם טלוויזיה בריטניה בחו”ל עם VPN

כך עובדים ספקי תוכן. הם בוחנים את כתובת ה- IP שלך ומגלים מאיפה אתה מתחבר לאינטרנט. אם אתה נמצא בכל מקום מחוץ למדינה בה מבוסס התוכן שאתה רוצה, ניסיון הגישה שלך יסתיים.


אז, כל ערוץ מבוסס בריטניה אינו נגיש למשתמשים המתחברים מחוץ לבריטניה. עם זאת, אם הם לשנות את כתובת ה- IP שלהם לבריטניה, הם יוכלו לגשת לחומר בריטי. טכניקה זו כוללת VPN התגנבות שלא רק מנתב מחדש את התנועה שלך דרך השרת לבחירתך (במדינה שאתה רוצה) אך גם הגן על הנתונים שלך בזמן שאתה מקוון. עם VPN אתה מגיע הסתר את כתובת ה- IP המקורית שלך ולהחליף באחד שמגלה מיקום גיאוגרפי אחר. להלן הצעדים שעליך לבצע קבל טלוויזיה בבריטניה בכל מקום שאתה נמצא בו:

 1. השלב הראשון כולל אותך קבלת מנוי VPN. הימנע מאותם VPN חינמיים כמו הולה.
 2. הגדרת חשבון VPN.
 3. זה הזמן ל הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN מהאתר.
 4. עכשיו אתה הפעל את האפליקציה וחפש שרת בבריטניה.
 5. התחבר לשרת הבריטי ההוא ולהשיג א כתובת IP בריטית.
 6. זו גישה שתאפשר לכם לעשות זאת בטל את החסימה של כל מיני ערוצים בבריטניה מעבר לים.

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה בבריטניה

אני לא יודע מה איתך, אבל אני מקבל לעצמי ExpressVPN מנוי. הגעתי לגילוי שזה ה- VPN הכי טוב שיכולתי להחזיק. אני זוכר שניסיתי את זה בפעם הראשונה; הציעו לי 30 יום לחשוב על התחייבות זו. אלמלא אהבתי את זה הייתי יכול ביקש החזר ללא שאלות. זה כן יכולות הזרמה טובות להפליא. עכשיו, אני יודע ש- ExpressVPN הוא ה- VPN הכי טוב שאתה יכול להיות בבעלותך, אבל במקרה וזה לא במסגרת התקציב, בדוק את ה- VPN האחרים שאתה יכול להירשם אליהם.

השג טלוויזיה מקוונת בחו”ל באמצעות פרוקסי DNS חכמים

טכנולוגיה זו שונה במקצת מ- VPN ביחס לאבטחה שכן היא לא מאבטחת את החיבור המקוון שלך. שלא כמו VPN, אינך מקבל כתובת IP חדשה. שלכם תישאר זהה ותישאר גלויה לעין הציבורית.

לאחר שתגדיר את ה- DNS החכם במכשיר הזרימה שלך, תוכל לעקוף בקלות מגבלות גיאוגרפיות שהוטל על התוכן שאליו ברצונך לגשת. הנתונים והתנועה שלך ינותבו מחדש דרך אחד מהשרתים הייעודיים שלה, ויגרום לך להיראות בכמה מקומות בו זמנית. אך זכור כי אינך יכול לבטל את חסימת הכל באמצעות SmartDNS אלא אם כן אתה משתמש תומך בביטול חסימת כזה.

כעת, אם מצאת ש- DNS חכם הוא יותר כלי מתאים לביטול החסימה, בצע את השלבים שלהלן.

 1. השג לעצמך מנוי ל- Unlocator ו הירשם לניסיון הניסיון בן 7 הימים בחינם.
 2. אתה חייב קבע את התצורה של ה- DNS החכם במכשיר שלך. סרטוני וידאו / הדרכה להגנה אלה יכולים לעזור לך.
 3. קבל גישה מלאה לערוצים בבריטניה שתומך ב- Unlocator.

הדבר הטוב ביותר ב- Unlocator הוא שאתה לא צריך כרטיס אשראי להירשם עם זה. ה- DNS החכם שלה תומך בביטול חסימת ה- BBC iPlayer, ITV, Channel 4, TVPlayer, Now TV ו- Sky Go. זה כל מה שיכולתי לבקש בשעה כזו מחירים סבירים. החברה הדנית הזו יודעת מה הלקוחות רוצים ומספקת בהתאם. אתה יכול לבטל את החסימה של יותר מ- 220 ערוצים במהלך ניסיון של 7 ימים. במקרה שלא אהבת את זה, אתה תמיד יכול לבטל את המנוי.

ערוצי הטלוויזיה הטובים ביותר בבריטניה שצפו בחו”ל

שימוש במוצרי VPN או ב- DNS חכמים מאפשרים לך לגשת לערוצים הבאים ללא קשר למקום מגוריך כרגע.

 • BBC iPlayer
 • רכזת ITV
 • ערוץ 4 (4oD)
 • ערוץ 5 (my5)
 • סקיי גו
 • סקיי ספורט
 • עכשיו טלוויזיה
 • שחקן טלוויזיה
 • בריטניה ראש ממשלת אמזון
 • נטפליקס בריטניה

כיצד לצפות בטלוויזיה בבריטניה בחו”ל בחינם באינטרנט

עקב שונות הסכמי רישוי, לא סביר מאוד שערוצי הטלוויזיה בבריטניה כמו BBC ו- ITV יתאפשרו זמינות מעבר לים בזמן הקרוב. זו הסיבה שחשוב להשתמש בשירותים כמו ExpressVPN וספקי VPN מובילים אחרים בבריטניה בכדי להשיג את התיקון הטלוויזיוני הבריטי היומי שלך.

האם השתמשת בשירותים כאלה בארה”ב, קנדה, אוסטרליה או במקום אחר בחו”ל כדי להזרים טלוויזיה בבריטניה? שתף את החוויה או השאלות שלך בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me