כיצד לגשת לאתרים חסומים על ידי ספק האינטרנט שלך

יש אמת אוניברסלית אחת שכל משתמש אינטרנט צריך להיות מודע לה: כל ספקי האינטרנט חוסמים אתרים מסוימים. לפעמים איסורי האתר מובנים ולגיטימיים לחלוטין. הכרח לאיסור אתרים המקדמים פשע, פורנוגרפיה של קטינים, סחר בבני אדם ופעילויות לא חוקיות.


עם זאת, יותר ויותר ספקי שירותי אינטרנט חוסמים אתרים שאינם נכללים באף אחת מהקטגוריות שלעיל. צנזורה באינטרנט מסוג זה צומחת בקצב אימתני ולא כל האתרים שעוברים חסימות ספק שירותי אינטרנט ראויים לכך. בבלוג זה אדון בכמה מהדרכים בהן ניתן לבטל את חסימת איסורי שירותי האינטרנט מפני הנוחות של הבית שלך **.

כיצד לעקוף איסור ספק שירותי אינטרנט באמצעות VPN

כיצד לגשת לאתרים חסומים על ידי ספק האינטרנט שלך

מדוע ספק שירותי האינטרנט שלך חוסם אתרים מסוימים

בימים הטובים הטובים, צנזורה באינטרנט לא הייתה גדולה כל כך כמו עכשיו. אולם הרבה השתנו מאז, ויותר ויותר מדינות אוכפות איסורי ספק שירותי אינטרנט ברשימה ארוכה של אתרים. עם נייטרליות נטו שכעת אינה יעילה יותר במדינות, קל יותר לספקיות האינטרנט לחסום אתרים ללא סיבה אחרת מלבד שינוי במחירי השירותים או העדפת תוכן ספציפי על פני האחר.

אולם באופן כללי, ספקיות האינטרנט אוסרות אתרים שנחשבים פסולים על ידי ממשלות. במדינות מסוימות, כמו בריטניה, יש איסורי ברירת מחדל עבור כל ספקי שירותי האינטרנט. ההנמקה העומדת מאחורי זה יכולה להשתנות, החל מאתרי תוכן לא מתאימים ועד אתרי סיקור ושיתוף קבצים. רשימת האתרים האסורים שונה על פי המדינה וספק שירותי האינטרנט.

בדרך כלל ספק שירותי האינטרנט שלך יחסום אתר מהסיבות הבאות:

 • זה מפר את חוקי זכויות האדם.
 • זה נופל למגבלות שמציבה ממשלת המדינה בה ספקית האינטרנט נמצאת.
 • במדינה בה ספק שירותי האינטרנט פועל יש חוקים בנושא צנזורה באינטרנט.
 • ספק שירותי אינטרנט נהנה מחוקי נייטרליות נטו ומעוניין לשנות את תוכניות התמחור שלו.
 • האתר מפר את חוקי זכויות היוצרים (לדוגמה, אתרי התלהבות).

כיצד לבטל חסימה של אתרי אינטרנט אסורים על ספקי אינטרנט

ישנם כמה טריקים וטיפים שתוכלו לנסות לקבל גישה לאתרי האינטרנט האסורים על ספק שירותי האינטרנט במדינתכם. שים לב שלא כל השיטות הללו יפעלו עבור כולם, שכן ספקי האינטרנט משתמשים בשיטות שונות בכדי לאכוף את האיסורים הללו מלכתחילה. אם אתה נמצא במדינה שבה צנזורה באינטרנט גבוהה במיוחד, כמו סין, עדיף לשכוח את השיטות האחרות שנדונו בהמשך ולהיצמד לשימוש ב- VPN שידוע בביטול חסימת חומת האש הגדולה של סין.

גש לאתרי אינטרנט חסומים של ספקי רשת עם VPN

הדרך המהירה והקלה ביותר לבטל חסימה של אתר שנאסר על ידי ספק האינטרנט שלך היא להשתמש ב- VPN. VPN, שהוא קיצור של רשת פרטית וירטואלית, מבקש ממך להתחבר לאחד מהשרתים שלו ואז לנתב מחדש את התנועה שלך דרך רשת מאובטחת ופרטית. זה משנה את כתובת ה- IP הציבורית שלך כך שתתאים למיקום השרת שאליו התחברת ומוודא שהתנועה שלך היא מנהרה ובלתי נגישה לצדדים שלישיים. VPNs גם מצפינים את כל הנתונים שלך, כך שאתה גם לא צריך לדאוג לגניבת נתונים.

במילים אחרות, כשאתה משתמש ב- VPN אתה מסתיר את כל פרטי התנועה שלך ואת הנתונים שלך מהספק שלך. ספק שירותי האינטרנט שלך לא יודע לאיזה אתר ניגשת, והאסור שנכפה על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך כבר לא יעבוד עליך.

כיצד להוריד ולהתקין VPN

קבלת VPN זה לא כל כך קשה, התהליך שלב אחר שלב הוא פשוט מאוד:

 1. בחר ספק כגון ExpressVPN והירשם לשירותיהם.
 2. הורד את אפליקציית VPN שעובדת במכשיר שלך. לרוב ה- VPNs יהיו מכשירים מקוריים למכשירי Mac, Windows, iOS ו- Android.
 3. הפעל את ה- VPN והיכנס לחשבונך.
 4. התחבר לשרת שאינו ממוקם במדינת מגוריך. המתן מספר שניות עד שהחיבור יוקם.

זהו זה! לאחר שתתחבר לשרת אחר, כתובת ה- IP הציבורית שלך תשתנה כך שתתאים למיקום של השרת. לאחר מכן תנותב מחדש את התנועה שלך על ידי ה- VPN דרך חיבור מאובטח, המכונה מנהור. כשזה יקרה, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל לראות לאילו אתרים אתה ניגש, וכתובת ה- IP הציבורית שלך תאפשר לך לבטל את חסימת האתרים האסורים שאתה רוצה..

הנה טיפ עבורך: אם אתה רוצה לכסות את כל המכשירים, כולל מכשירי IoT שלך, אתה יכול להתקין את ה- VPN שלך בנתב שלך. בדרך זו, כל מכשיר מחובר יוכל לגשת בקלות לאתרים החסומים.

ה- VPN הטוב ביותר לביטול חסימת אתרים אסורים על ידי ספקי שירותי אינטרנט

אני מציע להשתמש ב- ExpressVPN כדי לעקוף את איסורי האתר של ספק האינטרנט שלך. ExpressVPN משתמש בפרוטוקולי VPN האחרונים ובהצפנות בדרגה צבאית כדי לוודא שאתה מקבל את החיבור הפרטי והמאובטח ביותר האפשרי. עם 2000+ שרתי ב 94- מדינות, ExpressVPN מעניק לך כיסוי שרתים עולמי. במילים אחרות, קל לשנות את ה- IP שלך, לבטל את החסימה של אתרים מוגבלים אזורית ואתרי האינטרנט המוגבלים על ידי ספקי האינטרנט, וזה פרטי לחלוטין ואנונימי. למרות של- ExpressVPN אין אפשרות בחינם לתקופת ניסיון לבדוק את השירות, אתה עדיין יכול לנסות אותם לפני שתתחייב. יש להם ערבות להחזר כספי של 30 יום שאתה יכול לסמוך עליהם, ללא מדיניות כלשהי שנשאלת לאתחל.

אם ExpressVPN לא נראה כמו הספק בשבילך, נסה את אחד מסוגי ה- VPN העליונים האלה. לכולם יש מדיניות החזר כספי לבדיקה, ועושים עבודה נפלאה לגשת לאתרי אינטרנט חסומים של ספקי שירותי אינטרנט:

בטל חסימה של אתרים אסורים על ידי ספק שירותי אינטרנט עם שרת DNS

לפני שאני מנסה להשתמש בשרת DNS כדי לבטל את חסימת האיסור של ספק שירותי האינטרנט, אני כן רוצה להבהיר שלשיטה זו יש את הסיכוי הנמוך ביותר לעבוד. האמת, ספקיות האינטרנט התחילו להיות יצירתיות יותר עם האיסורים, ולא כולן יפעילו איסור DNS פשוט. כך או כך, שיטה זו עדיין שווה צילום, זוהי דרך פשוטה יחסית לביטול חסימת האיסור.

כיצד ספק שירותי אינטרנט משתמש בשרתי DNS כדי לחסום אתר

כדי ליישם איסור אתרים באמצעות שרת DNS, ספק שירותי האינטרנט ישנה את שרת ה- DNS שלהם כדי להפנות בקשות לאתר שהם רוצים לאסור לאתר אחר לגמרי. בדרך זו, ה- IP שאתה מבקש לא יתאים ל- IP שיגיע מהאתר השונה, ולא תקבל גישה לאתר שאתה רוצה..

כיצד לבטל את חסימת חסימת ה- DNS של ספק שירותי האינטרנט

כל שעליכם לעשות כדי לבטל את החסימה של איסור מסוג זה הוא להגדיר שרת DNS מותאם אישית במכשיר שלכם. כשאתה עושה את זה, אתה בסופו של דבר עוקף את שרת ה- DNS של ספקית האינטרנט, ובכך למעשה מסיר את האיסור באתר שאתה מנסה לגשת אליו..

אם ברצונך להגדיר שרת DNS מותאם אישית לכל המכשירים המחוברים לנתב שלך, אתה יכול לעבור לממשק האינטרנט של הנתב ולשנות את שרת ה- DNS מהכרטיסייה WAN בכרטיסיות הגדרות מתקדמות..

כדי לשנות את שרת ה- DNS שלך ב- Windows, בצע את הצעדים הבאים:

 1. חלונית בקרהl > רשת ואינטרנט > מרכז רשת ושיתוף > שינוי הגדרות מתאם
 2. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על החיבור שברצונך להגדיר ולחץ על נכסים כרטיסייה.
 3. לך ל עבודה ברשת ובחר בפרוטוקול האינטרנט שברצונך לשנות (באפשרותך לשנות פרוטוקולי IPv4 או IPv6). לחץ על נכסים.
 4. בחר השתמש בכתובות שרת ה- DNS הבאות והזן את הכתובות של שרת ה- DNS שאתה רוצה.
 5. חזור ללוח הבקרה וחפש את השירות “לקוח DNS”. הפעל מחדש את השירות (כדי לשטוף את מטמון ה- DNS שלך).

כדי לשנות את שרת ה- DNS שלך ב- Mac, בצע את הצעדים הבאים:

 1. לך ל העדפות מערכת > רשת ולחץ על החיבור עליו תרצה לעבוד.
 2. הקלק על ה מתקדם לחץ על הכרטיסייה ואז לחץ על DNS כרטיסייה.
 3. לחץ על “+” כפתור בתחתית והוסף את כתובת שרת ה- DNS לרשימה.
 4. נקה את מטמון ה- DNS שלך כדי לוודא שה- Mac משתמש בשרת ה- DNS החדש.

גש לאתרי אינטרנט חסומים של ספק שירותי אינטרנט באמצעות פרוקסי

אתה יכול להשתמש בפרוקסי רגיל כדי לעקוף את האיסורים שנכפים על ידי ספק האינטרנט שלך. פרוקסי עובד קצת כמו VPN אך אינו מציע את הכיסוי המלא ש- VPN עושה. אם אתה מחפש תיקון מהיר לביטול חסימת אתר, תוכל להשתמש בפרוקסי מבוסס דפדפן כדי לגשת לאתר. בדפדפנים מסוימים, כמו פיירפוקס, יש אפילו הרחבת פרוקסי בה תוכלו להשתמש.

עם זאת, זכור כי ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לחסום גם פרוקסי. במקרה כזה, שיטה זו לא תעבוד עבורך.

גש לאתרי אינטרנט חסומים של ספקי האינטרנט – מחשבות סופיות

יש לך את זה, 3 שיטות שונות לביטול החסימה של אתרים אסורים על ספקי אינטרנט. אני כן רוצה לציין כי לא כל ספקי האינטרנט ישתמשו באותן שיטות כדי לחסום אתרים מלכתחילה, כך שחלק מהשיטות שלעיל עשויות לא לעבוד עבורך. הפיתרון הפשוט ביותר יהיה להשתמש ב- VPN, שכן התעבורה המנותבת מחדש מבטיחה ש- ISP לא יכול לראות מה אתה עושה באינטרנט. אם השתמשת באחת מהשיטות הללו בעבר, הודע לי כיצד התרחש בתגובות למטה.

** גורו ה- VPN אינו תומך בשום דרך בשימוש בשיטות אלה לנהלים לא חוקיים. אלה טיפים לביטול חסימת אתרים שאינם מפרים כל חוקים לאומיים או בינלאומיים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me