כיצד לעקוף את נני

הקצב בו מאמצים טכנולוגיות על ידי ילדים בגיל צעיר מאוד הוא גבוה מאוד בימינו. לעתים קרובות יותר מאשר לא, אנו עשויים למצוא צעירים המבקרים זמן במכשירים הניידים החכמים שלהם. הם יכולים להיות עסוקים במשחקים, במדיה חברתית, בהזרמת סרטונים או בסתם גלישה באינטרנט. הרשת מציגה מעיין ידע כמעט בלתי מוגבל, בו הם יכולים להכיר את כל מה שהם רוצים באמצעות חיפוש פשוט.


כיצד לעקוף את נני

כיצד לעקוף את נני

הצורך בהגבלות באינטרנט

קלות הגישה לתוכן מגיעה גם עם חלק משלה בבעיות. חלקים מסוימים באינטרנט נותרים בצורה הטובה ביותר לקהל בוגר יותר, מכיוון שהם מכילים תוכן שאינו הולם לילדים. כיוון שכך, יש צורך בצנזורה כלשהי כדי שילדים יתרחקו מתוכן שעלול להזיק. צורת הפיקוח ההורית הפופולרית ביותר עליה נודע רוב האפוטרופוסים היא כלי סינון המכונה נט נני.

מה זה נט נני?

Net Nanny קיימת כבר למעלה מעשרים שנה, וזה היה כלי סינון התוכן המועדף על כל כך הרבה אנשים ברחבי העולם. האפליקציה מאפשרת למנהלי מערכת לשלוט בסוג התוכן שניתן לצפות במכשיר. נני נט אומצה גם על ידי בתי ספר וחברות ככלי המסייע בשיפור התפוקה. במקרים אלה, התוכנה משמשת לחסימת אתרים אשר עשויים לשמש כהפרעה לפעילותכם.

זה כולל אתרי משחק, אתרי הימורים, אתרי צ’אט או אפילו פורנוגרפיה. הנושא היחיד שהדבר עשוי להוות במיוחד במקום העבודה או בבית הספר הוא שלעתים התוכנה חוסמת את הגישה לאתרים שתזדקק להם למחקר או לימודים. פנייה למנהל המערכת עשויה לארוך זמן רב יותר ממה שרצית. זו לא אפשרות שתרצה לחקור, ונשאר לך לחפש דרכים לעקוף את אפקטים הסינון של התוכנה..

כיצד לעקוף את נני נטו – שימוש ב- VPN

הדרך היעילה ביותר לעקוף את רשת נני היא באמצעות VPN. VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. זהו פיתרון המאפשר לך להתחבר לשרתים מרוחקים ברחבי העולם שמסתירים את כתובת ה- IP שלך ומצפינים את החיבור שלך. לאחר יצירת חיבור, התנועה שלך כבר לא משתמשת במסלול המקובל כדי לגשת לאינטרנט. התנועה שלך מוצפנת וזה מסתיר את הנתונים המועברים על ידי החיבור שלך. פירוש הדבר שנט נני לא תוכל לקרוא את התנועה שלך ולכן היא לא תוכל לסנן תוכן כלשהו. לאחר מכן תהיו חופשיים לגשת לתוכן שתרצו. בצע את הצעדים הבאים כדי לעקוף את נט נני בעזרת VPN:

  1. הירשם עם ספק VPN כמו ExpressVPN.
  2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iPhone או iPad.
  3. הפעל את אפליקציית VPN והתחבר לשרת VPN מבפנים.
  4. לבסוף, דפדף באינטרנט בחופשיות ובאנונימיות.

הגישה שלך לאינטרנט לא מסתתרת רק מתוכנת Net Nanny. תוכל גם למנוע מהספק שלך לדעת מה אתה מקוון. זה ימנע מהם לצותת ולמצוא כל מה שאתה מבלה את רוב זמנך בעשייה. למרות העובדה ששימוש ב- VPN פירושו שהאטת החיבור שלך מעט, בחירת הספק המתאימה מאפשרת לך להפחית את האפקט הנגדי הזה למינימום הקטן ביותר. 

VPNs הטובים ביותר לעקוף את נני

המספר העצום של שירותי VPN הזמינים באמצעות חיפוש פשוט עשוי להקשות על בחירת הספק המתאים. זו הסיבה שהצגנו רשימה של שירותים שאנחנו בטוחים שישאירו את התנועה שלכם מוסתרת ואת המהירויות שלכם גבוהות. להלן רשימת מיטבי ה- VPN הטובים ביותר שעוקפים את נני:

1. ExpressVPN

ExpressVPN מחזיק מעמד בצורה די טובה כאחד משירותי ה- VPN האמינים ביותר שתוכלו לפנות אליהם לצורך האבטחה המקוונת שלכם. לשירות רשת שרתים חזקה ומעלה של 2000, כולם מפוזרים בכ- 94 מדינות. מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN מקפידה על מדיניות רישום אפס מחמירה ומעסיקה הצפנת AES של 256 ביט כדי לשמור על הגלישה הפרטית והבטוחה של המשתמש. השירות מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית, והכל תחת חשבון אחד. ניתן להגדיל זאת עוד יותר אם תבחר להוריד את הלקוח של ExpressVPN ישירות אל הנתב שלך.

כשירות עטור פרסים, אחד ההיבטים של ספק זה הגורמים לו להתבלט הוא שירות הלקוחות שלו. ניתן ליצור קשר עם צוותו המאומן היטב 24/7 דרך מדיה חברתית, מיילים או אפילו העברת הודעות חיות. השירות כולל גם תכונות מיוחדות כמו מנהור מפוצל המאפשר למשתמשים לבחור באיזו תנועה מוצפן. יש גם מתג להרוג אוטומטי באינטרנט הבועט בכל פעם שחיבור ה- VPN שלך נפגע. Tor over VPN עובד גם מצוין עם השירות ומאפשר לך לשפר את האנונימיות שלך. אלה לצד שורה של שירותים אחרים יסייעו להבטיח שתוכלו לעבוד סביב כל מסנני Net Nanny. עיין בסקירת ExpressVPN שלנו לקבלת תובנה נוספת.

2. IPVanish

IPVanish לא משאיר רמזים מה זה יעזור לך לעשות ברגע שתירשם. אתה צריך לקבל את ה- IPVanish שלך, וזה בזכות מגוון של תכונות שיש לספק לספק. ראשית, השירות מציע עד 1500 שרתים שאפשר להתחבר אליהם. באופן קולקטיבי, הם משיגים יותר מ- 40,000 IPs שונים. אלה די והותר כדי למנוע עומס ברשת וכדי להבטיח תמיד שללקוחות יש שרת לקישור אליו. IPVanish לא מבטיחה מגבלות ברוחב הפס שלהם, כמו גם אין מגבלות במיתוג שרת.

הרשמה ל- IPVanish פירושה שתוכל לחבר עד 10 מכשירים בו זמנית, וזה נהדר במיוחד עבור עסק קטן. האבטחה מהשורה הראשונה גם בהצפנת AES של 256 ביט. IPVanish תומך גם במלואם למשתמשים שרוצים להסתובב. הם מאפשרים העברת קבצי P2P ללא הגבלה, וכן סיקור אנונימי. השירות נהדר גם למי שרוצה להזרים תוכן ב- HD בזכות מהירויות סופר מהירות. אם תבחר לא להוריד את לקוח ה- VPN שלהם, אתה תמיד יכול להשתמש בפרוקסי האינטרנט SOCKS5 שלהם. זוהי פלטפורמה מקוונת בה תוכלו להשתמש כדי להסתיר את המיקום שלכם ולעבור דרך בלוקים מגבילים גיאוגרפיים. למידע נוסף על מה IPVanish יכול לעשות למענכם, עיין בסקירת IPVanish שלנו.

3. NordVPN

הרשימה שלנו לא תהיה שלמה אם לא נצליח לכלול את NordVPN. ספק מבוסס פנמה זה מעסיק גם קידוד AES של 256 ביט, אך יש לו מספר תכונות שמוסיפות עוד יותר לרמת האבטחה. הראשון הוא שירות הצפנת ה- VPN הכפול. זה עובד על ידי ניתוב תנועת משתמשים דרך שני שרתים במקום אחד, ובכך מכפיל את רמת ההצפנה. בזכות הרשת הגדולה של 4000+ שרתים, NordVPN מאפשרת למשתמשים גם לבחור שרתים שאליהם הם צריכים להתחבר. זה נעשה על סמך סוג העבודה שהם מקוונים. ישנם שרתים משופרים לדברים כמו הזרמת HD, סיקור, הורדות בכמות גדולה או משחקים.

NordVPN מציעה גם את סוג התוכנה שעוזרת לשמור על הגלישה שלך מאובטחת. יש תוכנת Cybersec שמונעת מפני תוכנות זדוניות ומפרסומות, כמו גם SmartPlay לגישה לאתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים. עם ספק זה תוכל לקבל עד 6 חיבורים בו זמנית ותמיכה 24/7 מצוות שירות הלקוחות. השירות מציע OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ו- SSTP כפרוטוקולי VPN, ומציע גם שירותי IP ייעודיים למי שירצה להירשם. למידע נוסף על NordVPN ולמה לצפות, הסתכל בסקירת NordVPN שלנו.

סיכום כיצד לעקוף את נני נט

הסקירה הקצרה שלנו על ה- VPN הטובים ביותר שעוקפים את נני נט מגיעה לסיומה, לאחר שבחנתנו את שלושת ה- VPN הטובים ביותר בענף שתוכלו להירשם אליהם. במקרה שיש לך שאלות או הערות, אל תהסס להשאיר אותן בקטע התגובות למטה, ונשמח לענות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me