כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית בטייוואן

אם אתם מחפשים ספק איכותי של תוכן כולל תכניות טלוויזיה וסרטים שכנראה שמעתם עליהם נטפליקס, ובמיוחד את גרסה אמריקאית לזה. נטפליקס מוצע ב ארה”ב יש ארסנל גדול יותר של תוכן שניתן יהיה לצפות בו בשיעור הקבוע בו נטפליקס הצעות. אם אתה גר טייוואן, עם זאת, לא תוכל שעון כל תוכן באתר נטפליקס האמריקאית. מה שתצטרך לעשות זה לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות על ידי שימוש ב VPN או פרוקסי DNS חכמים כדי לקבל גישה. אם אתה משתמש באחד מהשירותים האלה כדי בטל את חסימת התוכן ב- Netflix האמריקאית תקבל את כל התוכן שיש לו להציע בזמן שאתה נמצא טייוואן. תוכן ב- נטפליקס ניתן לזרום על רבים מכשירים כולל שלך מק, אנדרואיד, מחשב, מכשירי iOS, Roku, Amazon Fire ו- Chromecast.


צפו בנטפליקס האמריקאית בטייוואן כיצד לבטל חסימה באמצעות פרוקסי DNS חכמים של VPN

צפו בנטפליקס האמריקאית בטייוואן כיצד לבטל חסימה באמצעות פרוקסי DNS חכמים של VPN

צפו בנטפליקס האמריקאית בטייוואן באמצעות VPN

ל בטל את חסימת Netflix האמריקאית בטייוואן אתה יכול להשתמש VPN, השירות הזה ממש קל ליישום ויחסוך לך זמן רב. VPN בהחלט יכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על ידי נטפליקס ומאפשרים לך להזרים תוכן ללא רבב. VPN פשוט צריך לשנות את כתובת ה- IP של המכשיר ל אמריקאי אחד כך שהשרתים חושבים שאתה נמצא אמריקאי ולכן מסכים לשלוח לך את התוכן שאתה מבקש. VPN יכול לשמש למטרות אחרות, כולל זרימה באתרים אחרים כגון Showtime, HBO Go, ABC Go ו- BBC iPlayer.

  • VPN ישפיע על מהירות האינטרנט שלך ולא יעניק לך את המהירות המרבית של החיבור שלך מכיוון שכל התנועה שלך הולכת ומוצפנת.
  • בשל הצפנה זו, המכשיר שלך ומידעיו נעשים מאובטחים ופרטיים יותר בכל גלישה או סטרימינג.
  • VPN מגיע עם אפליקציה שצריך להתקין על כל אחד התקן אתה רוצה לזרום הלאה. VPN תומכים רבים מכשירים כולל שלך התקני PC, Mac, Android ו- iOS.
  • VPN גם לא יאפשר לך ספק שירותי אינטרנט או כל תוכנת מעקב שתשיג את כל המידע שלך שעשוי לשמש באינטרנט.

אם אתה מחפש א VPN שירות ל בטל חסימה נטפליקס האמריקאית בטייוואן, אתה יכול להשתמש ExpressVPN. ExpressVPN הוא אמין VPN זה מגיע עם חודש שלם בו תוכלו להחזיר את השירות ולקבל את כספכם בחזרה. אם ExpressVPN זה לא כוס התה שלך, יש עדיין הרבה אחרים VPN זמין בעלויות נוחות מאוד שיכולות גם לעקוף מגבלות גיאוגרפיות של נטפליקס האמריקאית.

כיצד לבטל את חסימת Netflix האמריקאית בטייוואן באמצעות פרוקסי DNS חכמה

אם אינך רוצה להשתמש VPN יש לך אפשרות שנייה, וזה להשתמש פרוקסי DNS חכמה. שיטה זו מאתגרת יותר להתקנה ותדרוש ממך להיות שימושי שלך מכשירים הגדרות רשת. פרוקסי DNS חכמה יש עבודה יותר פשוטה מ VPN, וזה להפנות מחדש את התנועה שמגיעה אליך התקן לאחר IP – an אמריקאי אחד. פרוקסי DNS חכמה צריך להיות מסוגל גם לבטל את חסימת התוכן ב- נטפליקס האמריקאית תזרום בטייוואן.

  • פרוקסי DNS חכמה לא ישפיע על מהירות האינטרנט שלך ותקבל את רוחב הפס המרבי שהוקצה לך על ידיך ספק שירותי אינטרנט.
  • כעת ייתכן שהמידע או החיבור שלך אינם בטוחים כמו השתמשת VPN, ושלך ספק שירותי אינטרנט יכול לחטוף את החיבור שלך ולהשתמש באקססוריז שקופים כדי למנוע את הזרמתך.
  • פרוקסי DNS חכמה ניתן ליישם בכמה מכשירים כולל שלך מכשירי Mac, PC, Android ו- iOS.
  • עוד דבר נהדר ב פרוקסי DNS חכמה הוא שלא תצטרך לשנות את הגדרות הרשת שלך כדי לשנות את המיקום הווירטואלי שלך בכל פעם שאתה רוצה להזרים בפלטפורמה אחרת.

Unlocator הוא פרוקסי DNS חכמה שירות שיכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על ידי נטפליקס האמריקאית בתוך טייוואן. Unlocator יש ניסיון שבוע שלם, כך שיש לך מספיק זמן לבדוק את השירות מבלי לשלם אגורה. השירות מגיע עם מדריכים וסרטונים מלמד אותך כיצד להגדיר את כל זה מכשירים.

VPN או פרוקסי DNS חכמים לביטול החסימה של נטפליקס האמריקאית בטייוואן?

כעת הגיע הזמן לבצע את השיחה הסופית, זו בה כל פעולה עתידית תלויה. בחר VPN אם אתה רוצה חיבור מאובטח יותר, או בחר פרוקסי DNS חכמה אם אתה רוצה חיבור מהיר יותר. ידוע ששני השירותים עובדים בסדר גמור, לכן אתה אמור להיות בקשר עם שניהם, כלומר לא ממש משנה עם מה אתה הולך כאן. נסה למצוא את השירות המתאים לך ביותר ובחר בו.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me