כיצד לבטל את חסימת הטוויטר בבית הספר

סטודנטים המשתמשים בפלטפורמות המדיה החברתית אינם דבר חדש. עם זאת, השימוש בכיתה באתרים כמו טוויטר מציף את מצחו. בית הספר אמור להיות מקום בו התלמידים באים ללמוד שלא להתעסק באינטרנט. זו הסיבה שבתי ספר רבים אסרו על טוויטר בקמפוס, אך יש דרך בה ניתן להפוך את האיסור. למד כיצד לבטל את החסימה של טוויטר בבית הספר במאמר הבא.


כיצד לבטל את חסימת הטוויטר בבית הספר

כיצד לבטל את חסימת הטוויטר בבית הספר

מדוע אסור לטוויטר בבית הספר?

להגנת בית הספר התלמידים בקושי מתמקדים בשיעור ללא הסחות דעת. עם הטוויטר העומד לרשותם הם יאבדו את הפוקוס. למעשה, הם לא יתרכזו בכלל. ככל הנראה, טוויטר הוא הסחת דעת משמעותית שמאפשרת לתלמידים לעקוב אחר הדרך ומורידה את הביצועים הכוללים שלהם בבית הספר. טוויטר יחד עם הרבה מאוד פלטפורמות מדיה חברתית אחרות הן טכנולוגיות בידור שטיפות מוח לסטודנטים. פלטפורמות אלה אינן הופכות את התלמידים לחכמים יותר. יש להם תרומה אפסית להתפתחותם החינוכית. בנוסף, הם מיותרים להתפתחות חברתית בריאה. טוויטר אינו אלא סוג ממכר של בידור מסך.

בעוד התלמידים עסוקים מדי בקריאה ושליחה של ציוצים, הרצאות המורים נופלות על אוזניים חירשות. בנוסף, על ידי שיחת הטלפון שלהם כל הזמן, התלמידים בורחים מהעולם האמיתי בו הם נמצאים. הם נוטים לאבד את הצורך להתאמץ ליזום שיחות בחיים האמיתיים, תוך שהם כל כך טובים בזה מאחורי המסך. המדיה החברתית מחליפה את לימוד ה”עבודה “החברתית הקשה של התמודדות פנים אל פנים עם בני גילם, וזו מיומנות הדרושה להם בכדי לנהל חיים מצליחים. ישנן סיבות רבות לכך שבתי ספר אוסרים על טוויטר, אולם כעת המיקוד שלנו עובר לעקוף את החסימה הזו ולהסרת האיסור.

כיצד לבטל את חסימת הטוויטר בבית הספר באמצעות VPN?

טוויטר הוא הבית של חדשות, בידור, ספורט, פוליטיקה ומחשבות יומיומיות של אנשים. אנו מבינים מדוע התלמידים היו מוטרדים מאיסור הטוויטר בבית הספר. למרות שלניהול בית הספר יש טיעון תקף מדוע עליה לחסום את טוויטר, תלמידים רבים משתמשים בו למטרות שונות. טוויטר יכול להועיל בתחומים שונים, שנחשוף בהמשך המאמר. סטודנטים רוצים לדעת מה קורה בעולם ועל מה אנשים מדברים, והם לא יכולים לעשות זאת אם טוויטר ייאסר. עד שהם יחזרו הביתה, החדשות יהיו מיושנות.

VPN, הרשת הפרטית הווירטואלית היא שירות המאפשר לך לגשת לאינטרנט בבטחה ובפרטיות על ידי ניתוב החיבור שלך דרך אחד השרתים שלה. ה- VPN מחבר את המכשיר שלך לאחד מהשרתים שלו וכך נוצר רשת פרטית מאובטחת בין שני מארחים. ה- VPN יוצר מנהרה דיגיטלית דרכה המכשיר שלך ניגש לאינטרנט. המקום בו הנתונים שלך מועברים ומוצפנים דרך השרת במדינה שבחרת. יתר על כן, VPN מסווה את כתובת ה- IP שלך כדי למנוע מגורמים שלישיים להשיג את המיקום הפיזי שלך ולזהות את ספק האינטרנט שלך. לא רק ש- VPN מוסיף שכבה נוספת של אבטחה ופרטיות בחיבור האינטרנט שלך, אלא שהוא גם גורם לך להיות אנונימי באופן מקוון.

כיצד לבטל חסימה של טוויטר בבית הספר באמצעות VPN – שלבים 

עקוב אחר הצעדים שקבענו להלן כדי שתוכל ללמוד כיצד לבטל את חסימת הטוויטר בבית הספר באמצעות ספק שירות VPN הגון.

 1. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להירשם עם ספק שירות VPN.
 2. שנית, הורד והתקן את יישום ה- VPN במכשיר בו אתה משתמש בבית הספר.
 3. כעת קדימה, פתח את היישום VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 4. התחבר לשרת בו קיים Twitter.
 5. תקבל את כתובת ה- IP של השרת הממוקם במדינה בה ניתן לגשת לטוויטר.
 6. כעת תוכלו לגשת ולהשתמש בטוויטר בבית הספר כרצונכם.

ללא ספק, ExpressVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שקיימים כיום. ספק זה קל לשימוש, תואם לרוב כל המכשירים ומעריך את האבטחה המקוונת שלך. יתר על כן, ExpressVPN מאפשר סחרור וביטול חסימה של תכנים ברחבי העולם בצורה חלקה. למידע נוסף על ספקי שירותי VPN אחרים, הקפד לבדוק את הטבלה שלהלן.

הסיבות להשתמש בטוויטר בכיתה

בעוד שמינהל בתי הספר עשוי לטעון נגד השימוש בכיתה בטוויטר ודומיו, יש לנו סיבה להאמין ששילוב טוויטר בתוכנית השיעור יכול להיות מועיל ותלמידים לתלמידים ולמורים כאחד. בדוק כמה מהסיבות לכך שאנחנו חושבים שאסור לאסור על טוויטר בבית הספר.

שילוב בריא

לא רק שילוב טכנולוגיה ומדיה חברתית בתוכנית הלימודים מאפשר למורים להפוך לרלוונטיים יותר. בנוסף, זה מגביר את מעורבות התלמידים בכיתה. רשתות מדיה חברתית תורמות לפיתוח התלמידים של מיומנויות שיתופיות הנחוצות בחברה העולמית ההיי-טק העולמית של ימינו.

כלי מחקר

יש הרבה מה ללמוד באינטרנט, במיוחד בטוויטר. התלמידים מודעים לאופן שבו מתפקדת טוויטר, מה שמקל להתייחס אליו ככלי מחקר. טוויטר הוא אחד המקומות הטובים ביותר להיות בו לדעת מה קורה ברגע זה בעולם. הפלטפורמה הענקית משמשת כמקור בו מספר עצום של משתמשים פעילים מקבלים מידע ממקור ראשון.

עודדו תקשורת

טוויטר משמש גם כאמצעי תקשורת בין משתמשים מקוונים במתכונת ציבורית. כמו כן, זה מאפשר לך לקבל משוב ישיר ממספר גורמים. כשהטוויטר פתוח לכל אחד, הפלטפורמה מעודדת פתיחות ואחריות לאורך תקשורת.

כיצד לבטל את חסימת הטוויטר בבית הספר – מילים אחרונות

בעזרת מדריך זה, תבטל את חסימת הטוויטר בבית הספר תוך זמן קצר. לאחר מכן, תוכלו לראות אילו נושאים ו hashtags הם מגמות, לגלות ולחיות רגעים, סיפורים אוצרים המציגים את מיטב האירועים הגדולים של ימינו, להידבק בכותרות ובסרטוני חדשות, לחוות מחדש את הדגשים הספורטיביים האחרונים, לקבל לדעת הכל על תרבות הפופ והבידור, ולראות אילו סיפורים מהנים הופכים לוויראלים בטוויטר בבית הספר. שתף אותנו בחוויותיך בקטע התגובות למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map