איך לצפות בפוקס ספורט הולך בקנדה

כולם אוהבים ספורט, ואיזו דרך טובה יותר לצפות בספורט מאשר להזרים את Fox Sports Go? לאחר סריקת ערוצי ספורט מרובים, גיליתי ש- Fox Sports Go זה בדיוק מה שאני צריך כרגע. להיות בקנדה זה דבר מגניב והכול, אבל לא כשאתה לא יכול לגשת לאתרים וערוצים שאתה רוצה. עם זאת יתכן מאוד שכל מי שאוהב בקנדה יכול להשיג את הערוץ הזה מחוץ לארה”ב על ידי שימוש ב- VPN או ב- DNS חכם. בדוק את התהליכים שלהלן.


איך לצפות בפוקס ספורט הולך בקנדה

איך לצפות בפוקס ספורט הולך בקנדה

כיצד לצפות בפוקס ספורט הולך בקנדה באמצעות VPN

Fox Sports Go הוא הבית שלך לזרמת ספורט חי ללא קשר למיקומך. קנדים יכולים ליהנות משירות זה אם הם משתמשים ברשת פרטית וירטואלית. VPN מאבטח את המעבר שלך לאינטרנט כך שאתה יכול גש לכל מה שתרצה בזמן שאתה מחובר. הנה מה שהיא עושה. ראשית, זה מצפין את הנתונים העוברים במנהרה זה יוצר. מנהרה זו בלעדית ל- VPN, ואף גורם שלישי אינו יכול לחדור לתוכה.

אף אחד לא יכול לעקוב אחרך מטה. ממש אף אחד. הרשת הפרטית הוירטואלית מעסיקה מנהרה זו כך שתוכלו שלח את הנתונים בעילום שם ובבטיחות ברחבי העולם. מנהרה ספציפית זו היא המקום שבו הנתונים שלך מועברים דרך שרת שאתה בוחר. זה גורם לך מופיעים במקום אחר בזכות תהליך ניתוב זה. ה- IP שלך מוחלף על ידי זה שניתן לשרת VPN במדינה שאליה בחרת להתחבר. עם ה- IP החדש הזה אתה מגיע גישה לכל ערוץ מבוסס בכל מדינה, גם אם אתה לא באמת נמצא בה.

קבל פוקס ספורט גו בקנדה בצעדים אלה

הנה מה שאתה צריך לעקוב אחריו בכדי שתזרימי כמה זרמי ספורט איכותיים בביתך הקנדי:

  1. לך על זה בחר ואז רכש VPN (עבור עם ExpressVPN).
  2. שני, הורד ואז התקן את ה- VPN יישום במחשב האישי, Mac, iPhone, iPad או Android.
  3. דפדף בין השרתים לאחד אמריקאי.
  4. התחבר לשרת אמריקאי כך שנראה שאתה בארה”ב.
  5. היכנס לרשת באמצעות כתובת IP אמריקאית.
  6. לבסוף, הזרמי את התוכן של פוקס ספורט בקנדה.

ה- VPN הטוב ביותר של פוקס ספורט גו

ExpressVPN הצעות שירותים חסרי תקדים מגובה עם כמה תכונות אבטחה באיכות גבוהה. זהו ספק שאתה יכול לסמוך עליו מבחינת אבטחה מקוונת כמו גם ביטול חסימת תוכן. מגבלות גיאוגרפיות אינן מהוות בעיה ל- ExpressVPN שכן היא עוקפת אותן שנים על גבי שנים. קבל הזדמנות להזרים את Fox Sports Go בקנדה מבלי לחשוב על גבולות רוחב הפס או שיעורי המהירות. כעת, אם אתם עדיין לא בטוחים לגבי ExpressVPN, תוכלו לבדוק את ספקי ה- VPN המומלצים האחרים בטבלה שלהלן.

כיצד לצפות בפוקס ספורט הולך בקנדה באמצעות פרוקסי DNS חכמה

למרות שאתה עשוי לחשוב ש- VPN הוא הדרך היחידה ללכת עם תוכן לביטול חסימה, DNS חכם טוב באותה מידה מבחינה זו. אתה יכול בטל את חסימת פוקס ספורט גו בקנדה עם DNS חכם אך עם רמות אבטחה נמוכות. למה נמוך? מכיוון ש- DNS חכם אינו מצפין את נתוני המשתמשים, הוא לא משנה את כתובת ה- IP של המשתמשים, וזה בטח לא מפריע לחיבור האינטרנט שלך. התוצאה היא שאתה מקבל חיבור מהיר יותר, מהיר יותר מ- VPN.

בעוד ש- VPN עסוק בהצפנת נתוני משתמשים, DNS חכם מייד מנתב מחדש את נתוני המשתמשים שקובעים את המיקום הגיאוגרפי שלהם דרך שרת אחר. לכן, אם אתם מחפשים דרך מהירה לעקוף את המגבלות שהוטלו ב- Fox Sports Go, אז DNS חכם הוא הדבר הטוב ביותר שלך בכך שזה יקרה. תקרא ותלמד.

  1. אוקיי, אז מה שאתה צריך לעשות קודם המשך אל Unlocator.
  2. קטעי וידאו / הדרכות הגדרה אלה יכולים לעזור לך קבע את התצורה של ה- DNS החכם שלך במכשיר אתה רוצה להזרים את פוקס ספורט הלאה.
  3. כעת התצורה הזו הושלמה, בקר באתר או באפליקציה של Fox Sports Go.
  4. זרם פוקס ספורט גוהתוכן כמעט בכל מקום בעולם.

כמו שצייננו בשלב הראשון, ה- DNS החכם הטוב ביותר עבורך Unlocator. למוצר זה יש הרבה מה להציע ביטול החסימה של 200 ערוצים כדי לאפשר ניסיון חינם למשך 7 ימים. עם ספק זה אתה מגיע ל מופיעים במקום אחר וכך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות המוטל על כל ערוץ שתיתקל בו.

צפו בפוקס ספורט גו בקנדה

עם VPN לצידך, לא תצטרך להחמיץ אף אירוע ספורט לא משנה היכן אתה נמצא. קבל סטרימינג של פוקס ספורט גו בקנדה בתנאים שלך עם ה- VPN הטוב ביותר עבור פוקס ספורט גו, ואז שתף איתנו את הבחירות שלך בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me