כיצד לצפות בטלוויזיה נתיך מחוץ לארה”ב

נאבק לעמוד בקצב של כל מה שהמוזיקאי או האמן האהוב עליך. אולי תרצה לשקול כוונון ל- Fuse TV. זהו ערוץ דיגיטלי / כבלים אמריקני המכוון למבוגרים צעירים, במטרה לשמור עליהם על בילויים ומודעות על כל הנעשה עם מוזיקאי הסלבריטאים המובילים שלהם. הערוץ, שהוקם בשנת 1994, מכסה מגוון רחב של ז’אנרים מוזיקליים, ומסוגל בקלות לספק לאוהדי פופ, אורבני, פאנק וכבד מטאל. הוא מציע גם מספר תכניות ריאליטי שזכו לעקוב לא קטן מצד מעריציה. הערוץ מכוון לקהל מבוגרים צעיר יחסית, עם תוכן שנראה שאוצר לצופים שבין הגילאים 18 עד 35.


כיצד לצפות בטלוויזיה נתיך מחוץ לארה

כיצד לצפות בטלוויזיה נתיך מחוץ לארה”ב

האם נתיך טלוויזיה זמין מחוץ לארה”ב?

הערוץ מוצע גם על ידי מגוון מגוון של פלטפורמות סטרימינג פופולריות כמו Hulu, iTunes, Roku ואמזון, אם כי ככל הנראה תזדקק למנוי כדי להזרים אותו באמצעות שירותים אלה. לרוב הצופים הנאמנים בערוץ לא אמורה להיות בעיה עם זה. מה שהם עשויים למצוא כמטרידים זו העובדה שאינך יכול לגשת לערוץ אם אתה נמצא מחוץ לארה”ב. כך תוכלו להשתמש ב- VPN כדי לצפות ב- Fuse TV בקנדה, אוסטרליה, בריטניה או בכל מקום אחר מחוץ לארצות הברית:

 1. הירשם לספק שירות VPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN.
 3. התחבר לשרת קנדי; זה יאפשר לך לגלוש באינטרנט באמצעות כתובת IP אמריקאית.
 4. צפו ב Reelz Now, או בכל ערוץ אמריקאי אחר, מכל מקום בעולם.

טלוויזיה נתיך מיישמת הגבלות גאוגרפיות על מנת להבטיח שהצופים היחידים שיכולים ליהנות מתכניה מבוססים בארצות הברית. פירוש הדבר שאם תקבלו משימת עבודה המחייבת לנסוע מחוץ לאמריקה, תוכלו לחכות עד שתטוסו חזרה לארץ כדי לתפוס את ההצגות האהובות עליכם. הפלטפורמות משתמשות בכתובת ה- IP שלך כדי להבין אם אתה בארה”ב ובין אם לא. אם הם יגלו שאתה לא, הגישה שלך לערוץ נשללת.

הזרמת טלוויזיה נתיך מחוץ לארה”ב

עבודה סביב המגבלות אפשרית, אך רק אם אתה משתמש ב- VPN. קיצור של רשת פרטית וירטואלית, VPN מאפשר לך להסוות את החיבור שלך, וגם לשנות בכל מקום אליו אתה גולש. היכולת לשנות את המיקום שלך מאפשרת לך ‘לשטות’ באתר שאתה עובד עליו ולחשוב שאתה נמצא במדינות, גם אם אתה במקרה באירופה, אסיה, סין או חלק אחר של העולם. בדרך זו אתה לא רק יכול לגשת ל- Fuse TV מחוץ לארה”ב, אלא תוכל גם לפתוח מגוון גדול של ערוצים מוגבלים אחרים בגיאוגרפי..

מלבד היכולת לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפיה, השימוש ב- VPN מבטיח גם שכל פעילויותיך ברשת יישארו מוגנות ומאובטחות. זה חשוב מכיוון שהוא שומר על עצמך מפני אנשים זדוניים שינסו ליירט את הקשר שלך ולגנוב את המידע שלך. יש הרבה פעילויות עברייניות באינטרנט, והרשמה ל- VPN מבטיחה שנתונים כמו פרטי כרטיס האשראי שלך כשאתה קונה באינטרנט יישארו מאובטחים..

VPNs הטובים ביותר להזרמת טלוויזיה נתיכים מחוץ לארה”ב

אם אתה מחפש VPN לצפייה ב- Fuse TV מחוץ לארה”ב, סביר להניח שאתה הולך לזרום הרבה. לכן, אתה זקוק לספק שמבטיח שהגלישה שלך תישאר ללא הפרעה. זהו אחד שיש בו שרתים מהירים במיוחד, ערבות לזמן פעולה ורשימת שרתים מספיק גדולה שתוכל להתחבר אליהם. כאשר הדרישות הללו מתקיימות, אתה תהיה מוגדר לזרם תוכן רב ככל שאתה רוצה. כדי להבטיח שתבחר ספק אמין, ברשותנו רשימה של כשלושה שאנחנו יודעים לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר וממליצים לך לנסות.

1. ExpressVPN

ExpressVPN אמור להיות בראש הרשימה שלך אם אתה מחפש שירות באיכות מעולה. היושב באיי הבתולה הבריטיים, הספק מבטיח ללקוחותיו כי הנתונים שלהם לנצח יישארו חסויים בזכות מדיניות רישום האפס המתוחכמת שלהם. הספק הוא גם רציני באבטחה, וככזה, הוא מיישם מדיניות הצפנה של 256 סיביות AES כדי להבטיח שכל נתוני המנויים שלו יישארו מאובטחים. הספק מסתמך גם על OpenVPN, אך עדיין מציע L2TP / IPSec, PPTP ו- SSTP כאופציות למי שרוצה לבחור בהתבסס על העדפתו.

ExpressVPN מציע למשתמשים אפשרות לחבר עד 3 מכשירים בו זמנית ומספק גישה לרשת המונה 2000 שרתי לכל המשתמשים ללא משוא פנים. עם כ -28 שרתים בארה”ב, זהו ספק שאתה יכול לסמוך עליו כדי להזרים טלוויזיה Fuse ללא קשר למיקומך בפועל. מנוי ExpressVPN פותח בפניכם גם תכונות כמו מנהור מפוצל, שם תוכלו להחליט מה מקבל הגנה מפני VPN ומה לא. לספק אין מגבלות על החלפת שרת או רוחב פס והוא מבטיח למשתמשים שיעור Uptime של 99.99%. האפליקציה פועלת בכל הפלטפורמות העיקריות, אך במקרה שתיתקל בבעיות במהלך ההתקנה, אתה חופשי לפנות לצוות הטיפול בלקוחות באמצעות צ’אט חי או דוא”ל בכל שעה של לילה או יום. עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו למידע נוסף על השירות.

2. BulletVPN

זה יהיה עוול שלא לכלול את BulletVPN ברשימה זו מכיוון שאנו שוללים את אחד משירותי ה- VPN המהימנים במיוחד אם ברצונך להזרים תוכן. BulletVPN מבוסס באסטוניה, שם אין זו דרישה לאחסן מידע כלשהו על הגלישה של לקוחותיה כפי שהיא נמצאת באזורים אחרים של “14 עיניים”. השירות מנוי למדיניות קפדנית בכניסה לאפס ומאפשר להוסיף 3 מכשירים נוספים לחיבור בו זמנית.

ל- BulletVPN השרתים שלה בכ -22 מדינות, עם כ -8 בארה”ב. זה נהדר במיוחד להפצה אפילו של תנועה, כלומר לעולם אסור לחוות גרירה כלשהי בחיבור גם כאשר כל כך הרבה משתמשים מקוונים בו זמנית. לשירות יש גם שירות DNS חכם שתוכלו לסמוך עליו אם הדאגה הגדולה ביותר שלכם היא לעבור לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. לאפליקציית BulletVPN יש גם פריסה רזה מאוד, בה תוכלו לראות את כל מה שצריך כדי לגשת או לצבוט. האפליקציה תואמת למגוון רחב של פלטפורמות שמריצות חלונות, iOS או אנדרואיד, ויש גם גרסה של האפליקציה שתוכלו להוריד ישירות לנתב שלכם. למידע נוסף על מה לספק זה יכול להציע, עיין בביקורת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

לסיכום המדריך שלנו הוא ספק מבוסס פנמה, שנאמר על התקדמותו בהגנה מקוונת, ועל שלל התכונות המיועדות לשמור על אבטחת המידע שלך. ל- NordVPN יש יותר מ -4000 שרתים בהיקפו, כאשר בערך 1765 בארצות הברית בלבד. זוהי ללא ספק האוסף הגדול ביותר שראינו שמופעל על ידי שירות אמין, ועם חלקם מותאמים במיוחד כדי להציע את השירות הטוב ביותר על סמך מה שעומד לרשותך, תוכל לבחור לאיזה שרת התחבר לסטרימינג, הורדות גדולות, סיקור או משחק מקוון.

NordVPN גדול גם בתחום האבטחה ומציע הגנת AES 256 סיביות להצפנת תעבורת משתמשים. פרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, L2TP / IPSec ו- PPTP זמינים למשתמשים לבחירה, אם כי OpenVPN מומלץ כאבטחה ביותר לשימוש. לשירות יש גם תכונה DoubleVPN שמצפינה את החיבור שלך פעמיים על ידי ניתוב התנועה שלך דרך שני שרתים, כמו גם תוכנת Cybersec כדי להבטיח שהגלישה שלך לא תיפרע על ידי מודעות או תוכנות זדוניות. עבור משתמשים המעוניינים לגשת ליישומים מוגבלים גיאוגרפיים, NordVPN מציעה SmartPlay כשירות פרוקסי ה- DNS החכם המשלים שלה ויש לה קבוצה של שרתים מעורפלים שנועדו להתחמק מהזיהוי במדינות שיש בהן צנזורה ברמה גבוהה. חושבים להירשם ל- NordVPN? בדוק את סקירת NordVPN שלנו כדי לדעת בדיוק למה אתה מכניס את עצמך.

נסכם כיצד לצפות בטלוויזיה נתיך מחוץ לארה”ב

עם VPN, אינך צריך לחכות עד שתחזור לארה”ב כדי לצפות בתוכניות הטלוויזיה שלך ב- Fuse. כל עוד נרשמת לשירות אמין, אתה אמור להיות מסוגל להזרים תוכן מכל מקום שאתה נמצא, בלי שתצטרך לדאוג למגבלות גיאוגרפיות כלשהן.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map