איך לצפות בסטרימינג בשידור חי בכיר בארה”ב?

ארה”ב בכירה פתוחה היא אחת מחמש האליפויות הגדולות בגולף הבכיר. זה הושק לראשונה לפני 38 שנה בשנת 1980. הזוכים לשעבר כוללים את קני פרי, אלן דויל ומילר בארבר. השנה, ברנהרד לנגר, ג’רי קלי, ופרד זוגות הם כולם מועדפים חמים לטורניר הגולף הבכיר בארצות הברית הפתוחה 2018. התחרות אמורה לצאת לדרך ביום חמישי, 28 ביוני בברודמור בקולורדו. ואם אתה נרגש כמוני, אתה תרצה לדעת אילו ערוצים יסקרו את האירוע כדי שלא תחמיץ אותו. עם זאת, יתכן ותצטרך לעשות זאת אם אינך תושב אמריקני מכיוון שכל השדרים כן חסום גיאוגרפי בחו”ל.


איך לצפות בסטרימינג בשידור חי בכיר בארה

כיצד לצפות בסטרימינג בשידור חי בכיר בארה”ב?

במדריך שלהלן, אני אראה לך כיצד לבטל את חסימת כל ערוץ באמצעות VPN או א DNS חכם וצפו באליפות הבוגרים בארה”ב 2018 מחשבים אישיים, אנדרואיד, Apple TV, Roku, FireStick, iOS, PS4 או Xbox One.

אליפות בכירים בארה”ב 2018 ערוצי הזרמה

אתה יכול להזרים את ה- US Senior Open 2018 בכל אחד מהערוצים הבאים אם אתה מתגורר בארצות הברית.

 • FuboTV 
 • פוקס ספורט GO
 • קלע טלוויזיה
 • DirecTV עכשיו

אבל קחו בחשבון את זה גישה לשירותי הסטרימינג הללו מחו”ל הוא מחוץ לתחום בגלל בעיות זכויות יוצרים. כתוצאה, כל מה שתראה הוא א הודעת שגיאה גיאוגרפית על המסך שלך אומר לך שאתה לא יכול לצפות בטורניר. זה בגלל שלך כתובת ה- IP חושפת את המיקום שלך לאינטרנט והדרך היחידה להסתיר זאת באמצעות VPN.

כיצד לצפות ב- US Senior Open 2018 בשידור חי עם VPN?

במקרה שאתה מתגורר כעת בארה”ב, אתה יכול לצפות בכל הפעולות בגולף בשידור חי ברשת בפוקס ספורט גו. פוקס הקדישה את FS1 כדי לשדר את ה- US Senior Open השנה. ניתן להתקין את אפליקציית Fox Sports Go על PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Xbox One, Apple TV, Amazon Fire TV ו- Roku מכשירי סטרימינג. לאחר שתפעיל את האפליקציה, תצטרך להיכנס באמצעות המנוי של ספק הכבלים שלך.

לרוע המזל עבור יוצאי ארה”ב המתגוררים בחו”ל, פוקס ספורט חסום גיאוגרפי מחוץ לשטחי ארצות הברית. זה אומר שערוצי הזרמה בארה”ב כמו פוקס ספורט גו, FuboTV ו- Sling TV אינם נגישים אם אתה חי מעבר לים. זה די לא הוגן אם אתה חובב גולף גדול כמוני, אבל זה גם לא סוף העולם.

מה שאתה צריך לעשות זה לזייף את המיקום הגאוגרפי שלך ולגרום לזה להראות כאילו אתה בארצות הברית.

רשת פרטית וירטואלית (VPN) תעזור לך לעשות זאת על ידי כיוון מחדש את חיבור האינטרנט שלך דרך שרת אחר לבחירתך. זה גם ייתן לך כתובת IP מהאזור שבחרת. זה יאפשר לך לעשות זאת לעקוף תוכן חסום גיאוגרפי לא משנה איפה אתה.

 • לאחר שתתחבר לשרת אמריקאי, כל ערוץ מוגבל בארה”ב יהפוך לזמין מכל מקום. זה כולל פוקס ספורט, DirecTV Now, HBO Go, WatchESPN, Hulu, Amazon Prime, ואחרים.
 • VPNs גם להצפין התנועה שלך ולמנוע מאף אחד לראות את זה. ככה, אף אחד לא יכול לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך, אפילו לא ספק שירותי האינטרנט שלך.
 • התקנת VPN היא תהליך פשוט מאוד. לכל השירותים אפליקציות ייעודיות שתוכל להוריד מחנות האפליקציות שלך או מאתר המותג. הם גם תואמים למספר מכשירים ומערכות, כולל Android, iPhone, iPad, PC ו- Mac.

ה- VPN הטוב ביותר לביטול חסימת הערוצים

כשאתה מחשיב את כל היתרונות ואת הערוצים שאתה יכול לבטל את החסימה, מנוי ל- VPN לא יישמע יותר מדי. למעשה, זה שווה לחלוטין את הממוצע 6 עד 9 דולר אתה תשלם.

ולא, אינך יכול להשתמש ב- VPNs בחינם מכיוון שהם מאוד לא אמין לחלוטין לא בטוחים. הם מציעים פרוטוקולי הצפנה חלשים ומוכרים את התעבורה באינטרנט שלך לצדדים שלישיים.

לכן, הקפידו על שירותים בתשלום כמו ExpressVPN ותיהנו מאבטחה נוספת ופרטיות מוחלטת. לחברה יש גם שרתים מהירים מאוד הפרוסים על פני כל 94 מדינות, משתמש בכיתה צבאית הצפנת AES 256 סיביות, ועוקב אחר שקוף מדיניות ללא יומנים. 

יתר על כן, הוא מציע א מדיניות החזר של 30 יום ושירות תמיכה מעולה ללקוחות הזמין 24/7.

הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לצפות ב- US Senior Open מחו”ל:

 1. עבור אל ExpressVPN אתר ו צור חשבון.
 2. הורד והתקן את האפליקציה ישירות מהאתר שלהם או מחנות האפליקציות שלך. אתה יכול להתקין את ExpressVPN ב- אנדרואיד, iOS, PC, Mac, Linux, ומכשירים אחרים.
 3. פתח את ה- VPN, היכנס ו- התחבר לשרת שנמצא בארצות הברית.
 4. לאחר שתתחבר, עבור אל פוקס ספורט גו או כל ערוץ אחר המשדר את האירוע.
 5. הודעת השגיאה הגיאוגרפית אינה עוד, ואתה חופשי לעשות זאת הזרם את אליפות ארצות הברית הבכירה מכל מקום.

כיצד להזרים אליפות בכירים בארה”ב 2018 עם פרוקסי DNS חכמים?

אתה יכול גם להשתמש בפרוקסי DNS חכם ל עקיפת בלוקים גיאוגרפיים וצפו ב- US US Open 2018 מחוץ לארה”ב. שלא כמו VPNs, כלים אלה אינם מאטים את חיבור האינטרנט שלך מכיוון שהם אל תצפין את התנועה שלך, וזה גם טוב וגם רע, תלוי איך אתה מסתכל על זה.

פרוקסי אל תסתיר את כתובת ה- IP שלך, אך עדיין יכול לזייף את המיקום שלך על ידי ניתוב מחדש רק של חלק המיקום בחיבור שלך. אך זכור כי הם לא יתפקדו כמו שצריך, לפעמים בכלל לא, אם ספק שירותי האינטרנט שלך משתמש בפרוקסי שקוף או חטיפת DNS..

כך תוכל להגדיר התקן במכשיר שלך:

 1. הצטרף כמנוי לשירות DNS חכם טוב כמו Unlocator. 
 2. ודא שלשירות יש רשימה ארוכה של ערוצים נתמכים. Unlocator יכול לבטל את החסימה 200 ערוצים, כולל BBC iPlayer, ESPN, Fox Sports Go, HBO Go ו- Hulu.
 3. עקוב אחר אלה קטעי וידאו ומדריכי הגדרה להתקנת Unlocator בהתקן שלך. אתה יכול להגדיר את זה על שלך אייפון, אייפד, אנדרואיד, PC, Mac, PS3, PS4, Xbox, Apple TV, Amazon Fire TV, Roku ו- Chromecast.
 4. תוכלו לצפות בטורניר ה- Senior Senior בארה”ב 2018 לא משנה היכן אתה נמצא.

יתרה מזאת, Unlocator נותנת לך את ההזדמנות לנסות את שירותיה במשך שבוע לפני שתמציא את דעתך בזכות א תקופת ניסיון בחינם למשך 7 ימים.

לוח הזמנים המלא של ארה”ב 2018 פתוח

יום חמישי, 28 ביוני

 • סיקור מקוון: 12-2 בערב.
 • קבוצות נבחרות: 4-9 בלילה.
 • שידור פוקס ספורט 1 (FS1): 4-9 בלילה.

יום שישי, 29 ביוני

 • סיקור מקוון: 11:30 – 13:30.
 • קבוצות נבחרות: 3: 30-8: 30 בלילה.
 • שידור פוקס ספורט 1 (FS1): 3: 30-8: 30 בלילה.

שבת, 30 ביוני

 • קבוצות נבחרות: 4-9 בלילה.
 • שידור פוקס ספורט 1 (FS1): 4-9 בלילה.

ראשון, 1 ביולי

 • קבוצות נבחרות: 4-9 בלילה.
 • שידור פוקס ספורט 1 (FS1): 4-9 בלילה.

ארה”ב פתוחה בכירה 2018 – העטוף

כאחת מחמש האליפויות הגדולות בגולף הבכיר, אליפות הבכירים בארצות הברית זכתה להמשך ענק במהלך השנים. הודות ל פרוקסי VPN ו- DNS חכמים, אינך צריך להחמיץ אף אחת מפעולות הגולף, גם אם אתה גר מחוץ לארה”ב.

איזה כלי ביטול חסימה העדפת? VPNs או פרוקסי DNS חכמים? אנא שתף ​​אותנו במחשבות שלך בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me