איך לצפות בסאנדנס עכשיו מחוץ לארה”ב

Sundance Now מביא לך את מיטב הסרטים התיעודיים, הסרטים עטורי הפרסים וסדרות הטלוויזיה הזויות, וקשה למצוא קלאסיקות. הו, הם קשה למצוא, בסדר! זה נכון במיוחד למי שלא נמצא בארה”ב כמו סאנדנס אינו זמין להם שם.


 להבנתי, ספקי סאנדנס להטיל מגבלות שמונעים ממשתמשים אחרים לגשת לתוכן שלו. עם זאת, זו לא צריכה להיות בעיה עבור אלה שכן לעשות שימוש ב- VPN וב- proxy DNS חכם. שתי השיטות יכולות לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולהעניק למשתמשים גישה לתכנים ברחבי העולם, כולל סאנדנס עכשיו. בדוק כיצד הדבר נעשה במאמר שלהלן. 

כיצד לצפות בסאנדנס עכשיו מחוץ לארה

כיצד לצפות בסאנדנס עכשיו מחוץ לארה”ב

השג עכשיו את סאנדנס מחוץ לארה”ב – VPN

כשאתה מנסה לגשת לסאנדנס עכשיו לחו”ל, תוכל למצוא הודעה שעליה כתוב: “Sundance Now עדיין לא זמין באזור שלך. אנו עובדים על הרחבת הספרייה שלנו של סרטים שובי לב ושובבים, מסמכים וסדרות טלוויזיה בקרוב למסך הקרוב. ” הייאוש שלא, שכן יש דרך לצפות בסאנדנס גם אם אינך באמריקה. אם אתה משתמש ב- VPN, כל ערוץ, אתר או שירות יכולים להיות זמינים עבורך.

VPN, שמיועד רשת וירטואלית פרטית יש פונקציות רבות, ואחת מהן היא הצפנת נתוני משתמשים. יש סיבה מאחורי השם שלה. ה- VPN יוצר רשת פרטית וירטואלית דרכה עוברים נתונים על נתונים ומוצפנים פנימה. המכשיר שאתה משתמש בו מתחבר לשרת שממוקם במדינה שאתה בוחר. אם תבחר להתחבר לשרת בארה”ב – שם התוכן שאליו אתה רוצה לגשת – הכל שלך נתונים יעברו דרך השרת האמריקאי. כתוצאה מכך אתה מרוויח כתובת IP אמריקאית וההרשאה לגישה לתוכן מבוסס ארה”ב.

צעדים

זה מה שתצטרך לעשות כדי לראות את סאנדנס מחוץ לארה”ב:

 1. קבל את ספק שירותי ה- VPN לבחירתך.
 2. הגדר חשבון VPN.
 3. הורד ואז התקן את ה- VPN במכשיר הסטרימינג שלך.
 4. הפעל את היישום ולחפש שרת אמריקאי.
 5. התחבר לשרת בארה”ב ולחכות לחיבור להקים.
 6. עכשיו יהיה לך כתובת IP אמריקאית זה גורם לך נראה בארצות הברית.
 7. גש לסאונדנס עכשיו מכל מדינה בעולם.

בזמן ExpressVPN יכול להיות יקר יותר מאשר VPNs אחרים, שלה רשת שרת מהירה ומותאמת יחד עם תכונות אחרות שמפצות על מחירו. אתה תתנסה סטרימינג חלק ומהירויות חיבור גבוהות עם ספק זה, מה שהופך אותו ל- VPN הנכון לשימוש עם Sundance.

להבטיח לך קבל גישה לסאנדנס עכשיו מכל חלק בעולם, אני ממליץ לכם להירשם ל- ExpressVPN. במקרה שתבחר שלא לעשות כן, ישנם VPNים אחרים שבהם תוכל להשתמש בשירות הסטרימינג הזה. בדוק אותם בטבלה שלהלן.

זרם סאנדנס עכשיו בחו”ל – DNS חכם

DNS חכם מאפשר לך גישה לביטול החסימה של סאנדנסמקוריות, סרטים חדשים, סרטים תיעודיים וסדרות טלוויזיה על ידי שינוי ה- DNS של מכשיר הסטרימינג שלך. זו טכנולוגיה שיכולה לגרום לך מגבלות גיאוגרפיות בעבר מכל העולם. מה שעליך להיות מודע אליו הוא ש- DNS חכם אינו מאובטח כמו VPN. בעוד ש- DNS החכם עוקף מגבלות גיאוגרפיות מרחבי העולם, שלך הנתונים נותרים ללא מגע, לא מוגנים. כתובת ה- IP שבבעלותך תישאר זהה ונראית לציבור.

 1. הירשם ל- Unlocator ו הירשם לניסיון הניסיון בן 7 הימים בחינם.
 2. עברו על סרטוני וידאו / הדרכות הגדרה ל קבע את התצורה של DNS חכם במכשיר שלך.
 3. פתח את אתר / אפליקציית Sundance Now.
 4. הזרם את כל התכנים של סאנדנס עכשיו מכל מקום מחוץ לארה”ב.

אם אתה רוצה לגלות אם Unlocator הוא ספק טוב, אתה יכול נסה זאת בחינם במשך שבעה ימים. אתה תמצא שזה נוח בהתחשב ב- Unlocator מאוד תואם לרוב המכשירים. אם אתה עוקב אחר פרוקסי DNS חכם אמין, אני מציע לך להשתמש ב- Unlocator. אף DNS אחר חכם אינו יכול בטל חסימת מעל 200 ערוצים. אתה יכול באותה מידה לתת לזה זריקה.

סאנדנס בחו”ל – מסקנה

גלה את הסרט האהוב הבא שלך באחד האוספים שנבחרו בעבודת יד, ואצרו על ידי יוצרי קולנוע ואייקוני תרבות בכל אזור בעולם. עם VPN וגם DNS חכם, תוכלו לגלות סרטים וסדרות עצמאיות, מעוררות השראה ומשפיעות על סאנדנס עכשיו ללא קשר למיקומכם הפיזי. אשמח לקרוא את הבחירות שלך בקטע התגובות למטה. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map