כיצד לצפות בערוץ דיסני מחוץ לארה”ב

כיצד לצפות בערוץ דיסני מחוץ לארה”ב? דיסני הוא המרכיב הסודי למתכון ההתבגרות. אב או אם בטח הפעילו את ערוץ דיסני בשלב כלשהו לאורך קריירת ההורות שלהם כדי לנטרל את ההתפרצויות של הילדה שלהם או כדי לעשות ריצה מהירה למכולת. יש קסם שאי אפשר להכחיש לתכני דיסני, שהביא לכל ילד בחוץ להתחנן לעוד. DisneyNOW החליף את דיסני ג’וניור, דיסני XD וערוץ דיסני, והביא לך את מופעי דיסני האהובים עליך והכל במקום אחד.


כיצד לצפות בערוץ דיסני מחוץ לארה

כיצד לצפות בערוץ דיסני מחוץ לארה”ב

DisneyNow מאפשר לילדים לבחור מבין מגוון רחב של תכניות טלוויזיה וסרטים כדי ליהנות מהם תוך כדי תנועה. יש מופעים ישנים רבים כמו גם כל המועדפים החדשים, וההצעות משתנות עם הזמן. עם זאת, התוכן של וולט דיסני הופך לזמין רק בארה”ב ולכן כפוף למגבלות גיאוגרפיות נוספות. אז מה עושים מעריצי דיסני כנים באוסטרליה, קנדה, בריטניה ומדינות אחרות בכל רחבי העולם? קל, הם מקבלים VPN או פרוקסי DNS חכמים. רק אז הם יוכלו להזרים מופעים כמו הבית של רייבן, מועדון מיקי מאוס, וכל האירועים של רדיו דיסני באייפון, אייפד, אנדרואיד, PC, Mac, Apple TV, Kindle Fire, Roku.

כיצד לצפות בערוץ דיסני מחוץ לארה”ב באמצעות VPN

דיסני מועדפים על ילדים ככל שדורשים הורים. זה משחרר אותם מתפקידיהם הבידוריים ומשמש כאמצעי הסחה נהדר. לא תתפלאו לדעת שההורים הם אלה שמאוששים לבטל את חסימת דיסניאו מחוץ לארה”ב. אז לכל ההורים הנאבקים עם חוסר בשיטות בידור, הדרכה זו מיועדת לכם:

 1. הירשם עם ספק VPN (רצוי ExpressVPN).
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר שברצונך להזרים בו את דיסני עכשיו.
 3. הפעל את היישום.
 4. התחבר לשרת אמריקאי כדי לקבל כתובת IP אמריקאית.
 5. פתח את הנעילה של תינוקות החבובות, מסכות PJ, וכל ימי שישי המופלאים לילדכם לצפייה.

זכור שאתה עדיין זקוק למנוי כבלים אמריקני בכניסה. לפני שתתחיל לגלוש באינטרנט בלי סוף עבור ספקי שירותים טובים, אנו יכולים להמליץ ​​בגאווה על אחד שבוודאי יועיל לך בכל הרמות. ExpressVPNהשרת בארה”ב מחליף את כתובת ה- IP שלך בארה”ב כך שתוכל לבטל את החסימה של דיסני עכשיו או כל ערוץ או אתר אמריקאי אחר. אם אתה רוצה רעיון טוב יותר לגבי ספקי שירותי ה- VPN האחרים שם בחוץ, עיין בטבלה שלהלן.

כיצד עובד VPN?

VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית, וכשם שהשם מרמז, מדובר בטכנולוגיה המספקת פרטיות באינטרנט. אפליקציית ה- VPN שאתה מוריד מחברת את המכשיר שלך (מחשב נייד, מחשב נייד או סמארטפון) לשרת המופעל על ידי ספק ה- VPN. כל הנתונים המועברים דרך אותה רשת פרטית מוצפנים אפילו לפני שהם מגיעים לרשת הציבורית. עם VPN, אין סיכוי שאף גורם שלישי יוכל לגשת לנתונים שלך או לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך. מה שאתה עושה באופן מקוון זה לעיניך בלבד. עכשיו, מה זה קשור לביטול החסימה של DisneyNow? אינך יכול לגשת ל- Disney Now בגלל כתובת ה- IP שלך. כתובת זו שלך חושפת את המיקום האמיתי שלך ואת העובדה שאתה כאן קורא את זה פירוש הדבר שאתה כנראה לא בארה”ב. VPN יכול לשנות מציאות זו, ולגרום לה להיראות כאילו אתה נמצא בארה”ב. זה עושה זאת פשוט על ידי החלפת כתובת ה- IP האמיתית שלך בכתובת אמריקאית כך שתוכלו לגשת לכל מיני תוכן אמריקני, כולל דיסני עכשיו. לא כל כך מגניב או מה?

כיצד לבטל את חסימת ערוץ דיסני מחוץ לארה”ב באמצעות פרוקסי DNS חכמה

אז תקשיב להורים, VPN יכול להביא לך את DisneyNow באשר אתה, אבל זה לא הדרך היחידה. פרוקסי DNS חכמה יכול לעשות את אותו הדבר עם הבדל קל בגישה. מה שעושה פרוקסי DNS חכמה זה שהוא מפנה מחדש את התנועה הדרושה לקביעת המיקום הגיאוגרפי שלך באופן חלקי דרך שרתי ה- DNS שלו ובכך מאפשר לך לעקוף מגבלות אזוריות ולבטל את חסימת הערוצים שאינם זמינים במדינה שלך. אז זה אומר שלא תקבל כתובת IP חדשה והתנועה שלך לא תהיה מוצפנת במלואה. קרא את ההוראות שלהלן כדי לגלות כיצד ניתן להשתמש בפרוקסי DNS חכם כדי לבטל את חסימת DisneyNow מחוץ לארה”ב.

 1. ראשית, ראש אל Unlocator ולהירשם למשפט הניסיון בן 7 הימים החינמי שלו.
 2. עקוב אחר סרטי הווידיאו / הגדרה אלה כדי לקבוע את תצורת ה- DNS החכם במכשיר הזרימה שלך.
 3. בקר ב- DisenyNow או הפעל את האפליקציה במכשיר שלך.
 4. הזרם את התוכן המשעשע בצורה מגוחכת של DisneyNow בכל עת ובכל מקום.

למרות ש Unlocator אינו ספק שירותי VPN, הוא מבצע את אותן פונקציות. זה יכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות כולל אלה של DisneyNow ומספק מהירויות מהירות בעת הזרמת תוכן אודיו ווידיאו באופן מקוון. בנוסף, זה רק 4.94 לחודש, וזה פחות יקר מאשר ספקי שירותי VPN רבים.

מופעי דיסניאו

צפו בתוכניות דיסני המועדפות עליכם כולל:

 • אנדי מאק
 • ביזארדווק
 • באנק’ד
 • אלנה מאבלור
 • משתלת דיסני ג’וניור חרוזים
 • דוק מקסטופינס
 • DuckTales
 • K.C. הסמוי
 • מיקי ורוכבי הדרודסטר
 • מועדון מיקי מאוס
 • מסכות PJ
 • חברים לכלבלבים
 • הבית של רייבן
 • כוכב מול כוחות הרשע
 • מורדי מלחמת הכוכבים
 • תקוע באמצע
 • סבוך: הסדרה
 • משמר האריות
 • Vampirina

צפו בדיסניאו מחוץ לארה”ב

בסופו של דבר, ההצלחה של ביטול החסימה של DisneyNow תתאים ככל הנראה לתחושות שלך לגבי תכנות ערוץ דיסני מלכתחילה. אם אתה רוצה לספק לילדים שלך חוויית סטרימינג ידידותית, קבל את DisneyNow עם VPN או Proxy בהקדם האפשרי. אתה יכול לעזור לילדיך לגשת למועדפים שלהם על ידי הגדרת הפרופיל שלהם ויצירת רשימת תוכניות משלהם שאתה מאשר. ולנוחות רבה יותר, תוכלו להוריד את אפליקציית דיסני עכשיו ולצפות בפרקים מהמרוץ רודסטר, DuckTales, אנדי מאק ועוד, לאורך כל היום.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me