מה זה נטפליקס? איך זה עובד?

מה זה נטפליקס? נטפליקס היא גלובלית וידאו מקוון לפי דרישה שירות סטרימינג. זה בעצם אומר שאתה יכול להירשם ל- Netflix כדי צפה בסרטים וסדרות טלוויזיה ברשת. זה הפך לערוץ המקוון עבור רבים חותכי חוטים. הכותרות הזמינות לזרם תלויות בעיקר שלך אזור נטפליקס. לכל אזור נטפליקס יש ספרייה שונה. נטפליקס מוסיפה ומסירה מדי חודש סרטים ותכניות טלוויזיה לכל אזור נטפליקס. יתרון אחד במדיניות זו הוא שתמיד יש תוכן טרי. החיסרון הוא שסדרה שאתה צופה בה פתאום לא תהיה זמינה. לאחר ההרשמה ל- Netflix, אתה חופשי להזרים את כל הסרטים ותוכניות הטלוויזיה הזמינים ללא עלות נוספת.

מה זה נטפליקס? איך זה עובד?

מה זה נטפליקס? איך זה עובד?

כמה עולה מנוי נטפליקס?

יש שלוש תוכניות מנוי נטפליקס עיקריות בהן תוכלו לבחור:

  • 7.99 $ לחודש: צפו בנטפליקס ב SD (הגדרה סטנדרטית) במסך אחד. זה אומר שאתה יכול לצפות רק בנטפליקס מכשיר אחד בכל זמן נתון.
  • 9.99 לחודש: צפו בנטפליקס ב HD (בחדות גבוהה) בשני מסכים בו זמנית, כלומר אתה ובני משפחה יכולים לצפות בנטפליקס שני מכשירי סטרימינג שונים באותו הזמן.
  • 11.99 לחודש: צפו בנטפליקס ב HD ו אולטרה HD ב ארבעה מכשירי סטרימינג שונים בו זמנית. תוכנית זו מתאימה יותר למשפחות גדולות.

אתה יכול להירשם ל- ניסיון חינם של Netflix למשך 30 יום. אם אתה לא מבטל את המנוי במהלך החודש הראשון, המינוי שלך ל- Netflix ימשיך אוטומטית. ניתן לבטל בכל עת ולא כלולים דמי ביטול.


כיצד אוכל להירשם כמנוי לנטפליקס – מה זה נטפליקס?

כדי להירשם כמנוי ל- Netflix, עבור אל ה- אתר נטפליקס. בעיקרון אתה זקוק לכרטיס אשראי וכתובת. כאמור, החודש הראשון הוא בחינם אז אין הרבה מה להפסיד אם תרצו לנסות את זה.

באילו מכשירים אוכל להזרים את נטפליקס?

אחת הסיבות שנטפליקס הפכה כל כך פופולרית היא שהיא זמינה כמעט בכל מכשיר סטרימינג שאפשר לחשוב עליו. PC, Mac, Android, iPhone, iPad, טלוויזיה חכמה, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Chromecast, PS4, PS3, Xbox, ו Wii כולם תומכים בנטפליקס.

איפה אוכל להזרים את נטפליקס – מה זה נטפליקס?

נטפליקס זמינה בכל רחבי העולם למעט צפון קוריאה, סין וסוריה. זכור שלכל אזור נטפליקס יש תוכן שונה, כלומר סרטים ותכניות טלוויזיה הזמינים ב- נטפליקס ארה”ב יתכן שלא יהיה זמין באזורים אחרים. זה נובע בעיקר מהפצת זכויות יוצרים עוסקת בשלטי נטפליקס עם בעלי זכויות יוצרים. נטפליקס האמריקאית הוא הפופולרי ביותר מכיוון שיש לו הכי הרבה כותרות. אתה יכול להשתמש VPN ל שנה את המיקום המקוון שלך מקוון ו צפו בנטפליקס האמריקנית במקום Netflix המקומי שלך.

כיצד אוכל לבטל את חסימת Netflix האמריקאית מחוץ לארה”ב?

אם אתה גר מחוץ לארה”ב, אתה עדיין יכול לקבל גישה ל- ספריית Netflix האמריקאית. זכור שאתה יכול להשתמש בחשבון Netflix הקיים שלך, כלומר אין צורך להירשם מחדש. נטפליקס בעיקרון משתמש שלך כתובת ה – IP לקבוע את מקום ולהעניק לך גישה לאזור נטפליקס המקומי שלך בהתאם. באמצעות שירות VPN כמו ExpressVPN, אתה מגיע ל שנה את כתובת ה- IP שלך ולקבל כתובת IP אמריקאית במקום זאת. בזמן שאתה מחובר ל- שרת VPN אמריקאי, תהיה לך גישה ל – אזור נטפליקס האמריקאי.

מהן חלופות נטפליקס?

למרות שנטפליקס הוא אחד מערוצי הסטרימינג הפופולאריים ביותר בעולם, ישנם שירותי סטרימינג אחרים שמציעים תוכן שווה, אם לא טוב יותר. הולו, HBO Go, ABC Go, Crackle, ו וודו כולם ערוצי סטרימינג מרשימים לא פחות. הערוצים הטובים ביותר מבוססים בארה”ב והם חסום גיאוגרפי מחוץ לארץ. שקול להשתמש VPN כדי לבטל את חסימת הערוצים האלה אם אתה גר בריטניה, קנדה, גרמניה, צרפת או מקסיקו.

מה צופה בזלילה?

צופה בזלילה הוא מונח שאתה בטח שומע הרבה מאנשים שצופים בנטפליקס. זה אומר למעשה לצפות בפרקים מרובים של סדרת טלוויזיה ברצף.

מה זה נטפליקס? האם עלי להירשם?

ובכן, מנוי נטפליקס שווה את הכסף שלך אם אתה גר בארה”ב. באזור אחר, סרטים ותכניות טלוויזיה, הן מבחינת הכמות והן מבחינת האיכות, משאירים הרבה לרצוי. זו הסיבה שמשתמשי נטפליקס רבים כל כך מסתמכים עליהם VPN ל בטל חסימה וצפייה בנטפליקס האמריקאית מחוץ לארה”ב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me