איך לצפות בהיו בארצות הברית?

האם אתה מעריץ של תצוגת האופנה הסודית של ויקטוריה’ס וסדרת הריאליטי האמריקאית? אז אתה צריך לדעת על הייו. זהו שירות הזרמת וידאו מבוסס מנויים הזמין רק בבריטניה, אירלנד, אוסטרליה, דנמרק, שוודיה, נורווגיה ופינלנד. במילים אחרות, הוא אינו זמין בשום מקום אחר. לכן, אם ברצונך להזרים שירות זה בארה”ב, תצטרך להשתמש בספק שירותי VPN. VPN עוקף את המגבלות המוטלות על אותו ערוץ ומאפשר לך לגשת לתוכן שלו מארה”ב. כך תוכלו לצפות ב- HayuTV בארה”ב באמצעות VPN בכל מחשב, Mac, Android, iPhone, iPad, Apple TV, Amazon Fire TV ורוקו.


איך לצפות בחיו בארה

איך לצפות בחיו בארה”ב

האם הטלוויזיה של Hayu זמינה בארה”ב?

טלוויזיה של הייו היא ביתם של כמה מתוכניות הריאליטי הטובות ביותר שקיימות שם. זה למעשה מוקדש לטלוויזיה בריאליטי. הייו מציע יותר מ -3,000 פרקים של מופעים כמו Keeping Up with the Kardashians, Don’t Tell the Bride, תוצרת צ’לסי, עקרות הבית האמיתיות ומירוץ הדראג של RuPaul. נכון לעכשיו, נראה כי ל- NBC אין שום תוכניות להשיק את הייו בארצות הברית. “סליחה, תוכן זה אינו זמין במיקומך.” היא שגיאת המיקום הגיאוגרפי שאתה מקבל במקום זאת. אם אתה בארה”ב, ואתה רוצה להזרים את התוכן של שירות זה, תצטרך לעשות שימוש ב- VPN.

כיצד לצפות בחיו בארה”ב באמצעות VPN

VPN (רשת פרטית וירטואלית) שומר על זהותך המקוונת ומעניק לך גישה לתוכן חסום מכל מקום בעולם. כלומר, אתה צריך להסתתר מהאקרים המקוונים ומצדדים שלישיים. כל מה שמושג באמצעות שיטות הצפנה ופרוטוקולי מנהור. VPN יוצר מנהרה דרכה המכשיר שלך ניגש לאינטרנט. כל הנתונים שלך מועברים למנהרה זו ומוצפנים בה. כתוצאה מכך ה- VPN מעניק לך כתובת IP חדשה; כזה שיאפשר לך לגשת לתוכן מהארץ שבחרת. כך תבטל את החסימה של הייו בארה”ב:

 1. הירשם עם ספק VPN (רצוי ExpressVPN).
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר עליו ברצונך להזרים את הייו.
 3. הפעל את היישום.
 4. התחבר לשרת VPN בבריטניה / אוסטרליה כדי לקבל בריטי או כתובת IP אוסטרלית.
 5. צפו בכל המופעים הזמינים בערוץ הייו בכל עת ובכל מקום.

ExpressVPNהשירותים הם מהשורה הראשונה ואינם ניתנים להשגה. ספק שירות זה מחליף את כתובת ה- IP שלך כזו המאפשרת לך גישה לתוכן מוגבל. זה מבטיח רמות אבטחה גבוהות כאשר הוא מצפין את התנועה שלך וחוסם הפרעות מצד שלישי. ExpressVPN מציע מהירויות מהירות, שהופכות מושלמות לזרם. לכן, אם ברצונך לבטל את חסימת הייו בארה”ב, וודא שאתה מנוי ל- ExpressVPN. תוכל גם לבדוק את ספקי השירות האחרים בטבלה שלהלן.

יתרונות VPN

ביטול חסימה של תכנים ועקיפה של מגבלות גיאוגרפיות הם הפונקציות הבסיסיות ביותר של ספק שירותי VPN. זה לא אומר שהם הדברים היחידים ש- VPN יכול להשיג. VPN יכול לעשות הרבה יותר מאשר רק להעניק לך גישה לתוכן חסום. השימוש ב- VPN לצידך מביא לך ביטחון ובטיחות מקוונת. הגלישה באינטרנט ללא סכנה דוהה אט אט, ו- VPN הוא הכלי היחיד שיכול לשחזר את הבטיחות המקוונת. המשך לקרוא כדי ללמוד על היתרונות של שימוש ב- VPN.

 • עקוף כל מסנני תוכן, איסורים או רשימה שחורה.
 • מגן על הנתונים שלך מפני מעקב וריגול.
 • מאפשר לך לגשת לאתרים ותכנים מוגבלים גיאוגרפיים.
 • מסתיר את מיקומך הגאוגרפי.
 • מונע התנגשות רוחב פס.
 • חוסך לך כסף ברכישות הקשורות לגבול.
 • עוזר לך לעקוף בלוקים וצורות צנזורה אחרות.
 • מאפשר להוריד, לשתף קבצים ולטריף בבטחה.
 • מאבטח את הקשרים הגלויים לעין באמצעות פרוטוקולי מנהרה.
 • מאבטח את הנתונים שלך תוך שימוש בנקודות Wi-Fi ציבוריות בהן אתה רגיש ביותר להתקפות מקוונות.
 • מגן עליך מפני גניבות זהות.
 • חוסם תנועה זדונית נכנסת שעלולה להגיע למכשירים שלך ולהזיק להם.

צפו בהיו בארצות הברית

חווה כמה מהפעמים המהנות של נשות הבית האמיתי מבברלי הילס שהייתה העונה, תמשיכו עם הקרדשיאן ותגלו מי הדראג הבא של RuPaul על ידי ביטול החסימה של הייו. כל מה שתזדקק לו הוא VPN, ו- HayuTV יעמוד לשירותך. אזרחים אמריקאים ללא מנוי כבלים בוודאי יעריכו שירות סטרימינג כמו הייו. עם זאת נאמר, יידע אותנו מה התוכניות שאתה רוצה לראות לאחר ביטול החסימה של HayuTV בארה”ב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me