כיצד לצפות בערוצי טלוויזיה בריטניה ביוון תוך דקות

גולים בריטים יקרים, האם עברת ליוון רק כדי לגלות כי שלך הערוצים המועדפים חסומים? האם אתה מתגעגע לגישה שלך לערוץ 5 או ל- BBC? אל תדאג, יש שניים כלים שבהם תוכלו להשתמש כדי לבטל חסימת ערוצים בבריטניה ביוון תוך דקות, ואני הולך לספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת עליהם.


כיצד לצפות בערוצי בריטניה ביוון תוך דקות

כיצד לצפות בערוצי בריטניה ביוון תוך דקות

גישה לערוצי בריטניה ביוון?

לא, רוב ערוצי בריטניה זמינים בבריטניה. המשמעות היא אלא אם אתה גר בבריטניה, לא תהיה לך גישה לערוצים שלה. חוקי זכויות יוצרים הם הסיבה שמאחורי ההגבלות. לערוץ עצמו אין קשר לביטול החסימה. כדי לעמוד בחוקי זכויות היוצרים הבינלאומיים, ספקי תוכן, למשל, להטיל איסור IP על IP שאינם בריטניה.

החדשות הטובות הן שיש לנו שניים כלים שיכולים לעקוף מגבלות אלה מכל מקום בעולם, אפילו יוון!

ערוצי בריטניה הפופולריים ביותר

הנה רשימת הערוצים גולים ותיירים בריטים המבלים זמן מעבר לים רוצים להזרים הכי הרבה ברשת:

 • BBC iPlayer
 • רכזת ITV
 • ערוץ 5 (my5)
 • ערוץ 4 (כולם 4)
 • שחקן טלוויזיה
 • Sky GO
 • עכשיו טלוויזיה

צפו בערוצי בריטניה ביוון – VPN

הראשון כלי מקוון אתה יכול להשתמש ב- גישה לערוצי בריטניה ביוון היא VPN, רשת וירטואלית פרטית.

א VPN הוא שירות אבטחת סייבר מקוון ש:

 • מצפין ומגן על הנתונים שלך מפני צדדים שלישיים והתקפות.
 • מנתב מחדש את התנועה המקוונת שלך דרך השרתים המאובטחים ביותר שלה.

במילים פשוטות, VPN מאבטח את הנתונים שלך ומבטיח זאת החיבור שלך נשאר פרטי. עם זאת, הדבר המגניב ב- VPN הוא שהם בסופו של דבר שינוי כתובת ה- IP הציבורית שלך גם כן. כשה … שלך תנועה מקוונת עוברת דרך שרת זה במדינה אחרת, שלך שינויי IP ציבוריים כדי להתאים למיקום של השרת המחובר שלך. בדרך זו, גם VPNs לפעול ככלי זיוף IP חזקים לחוטי חוטים ברחבי העולם.

בטל חסימת ערוצי בריטניה – צעדים

כך תוכלו השתמש ב- VPN כדי לצפות בערוצים בבריטניה ביוון:

 1. השג לעצמך ספק VPN מהימן.
 2. הורד ואז התקן את יישום ה- VPN זה תואם למכשיר הסטרימינג שלך. באופן כללי, תוכלו למצוא אפליקציות עבור Windows, iOS, macOS ואנדרואיד. עם VPNs עם דמעה ראשונה, תוכל גם למצוא יישומים עבורם טלוויזיות חכמות, קודי, רוקו, PS4, Xbox One, ו אחרים.
 3. הפעל את האפליקציה והתחבר לשרת בבריטניה.
 4. עבור לערוץ שאתה רוצה לצפות בו ותיהנה מהתוכניות שלך!

כעת נותר רק להבין איזה ספק עליכם לבחור. יש לנו גם את הגב הזה:

ה- VPN הטוב ביותר ליוון

מומחה אבטחה, צ’ארלס ביצע את המחקר והצליח להמציא א רשימת VPNs שעובדים בצורה מושלמת עבור יוון. הבחירה העליונה שלו הלכה ל- ExpressVPN בשל כך שירות איכותי, תמיכת לקוחות מעולה ורשת שרתים רחבה.

זה קורה גם שיש פנטסטי מדיניות החזר של 30 יום. בדרך זו תוכלו לנסות את השירות למשך חודש שלם לפני שתתחייבו. כן, הערבות היא “אין שאלות. למקרה שאתה לא חובב ExpressVPN, אתה יכול לבדוק ספקי VPN אלה במקום זאת:

צפו בערוצי בריטניה ביוון עם DNS חכם

יש אנשים שלא אכפת להם מתכונות האבטחה הנוספות של VPN. זה עוד יותר נכון במדינות עם חיבורים איטיים בדרך כלל, מכיוון ש- VPNs מאטים קצת את האינטרנט שלך. אם אתה אחד מאותם אנשים, אתה יכול השתמש במקום זאת ב- proxy DNS חכם. פרוקסי DNS חכמה הוא שירות מקוון המעניק לך גישה לרשימה ספציפית של ערוצים חסומים. כך נבדל VPN מפרוקסי DNS חכמים:

 • פרוקסי DNS חכמים זקוקים לתצורה. עם זאת, אין יישומים שתוכל להוריד, להפעלתם. למרבה המזל, לרוב יש להם מדריכים שיכולים לעזור לכל מתחיל להרכיב את הכל.
 • הם אינם משתמשים בהצפנות, מה שאומר ש- DNS חכם אינו מאובטח כמו VPN.
 • מכיוון שהם אינם מנתבים מחדש את התנועה שלך, פרוקסי DNS חכמים אינם מאטים את החיבור שלך.
 • DNS חכם לא יתפקד אם ספק האינטרנט שלך משתמש בו פרוקסי שקוף או חטיפת DNS.
 • ה- IP שלך לא ישתנה בעת שימוש ב- DNS חכם. זה לא מזויף את כתובת ה- IP הציבורית שלך.

ה- DNS החכם הטוב ביותר עבור יוון

אני מציע שתשתמש Unlocator כספק ה- DNS החכם שלך במהלך שהותך ביוון. יש ענק רשימת הערוצים הבלתי חסומים עם תוכן בריטי – שהוא יכול להעניק לך גישה אליו. אם אני לא טועה, Unlocator יכול בטל את חסימת יותר מ- 200 ערוצים.

החברה הדנית מציעה גם מדריכים פשוטים כדי לעזור למתחילים בתהליך התצורה. אתה יכול גם ליהנות מתקופת ניסיון ללא תשלום של 7 ימים מבלי לפנות לכרטיס אשראי כדי להפעיל אותו מחדש. אתה יכול לעשות שימוש ב- תקופת החזר של 14 יום לאחר המשפט, מה שאומר שאתה מבטיח ש- Unlocator יפעל עבורך לפני שתתחייב להתחייב.

צפו בערוצי בריטניה ביוון – מחשבות אחרונות

כך, גבירותיי ורבותיי, איך אתם יכולים בטל את חסימת הערוצים בבריטניה ביוון. זכור, השתמש באחד משני VPN או DNS חכם לא יעזור לך לדלג על כל דמי הרשמה הנדרשים על ידי הערוץ שאתה בוחר. כל הכלים האלה הסר את הבלוקים הגיאוגרפיים ו להעניק לך גישה לערוצים בבריטניה שאתה רוצה.

האם יש לך דרכים אחרות שאתה יכול צפו בערוצי בריטניה ביוון? שתף את ההצעות שלך בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me