כיצד לצפות בקיץ הרקטות בשידור חי מקוון

האם אתה נהנה ממופעי מלחמה קרה, ריגול ושירות חשאי מסוג? אם כן, ה- BBC יש בדיוק את הדבר בשבילך. קיץ הרקטות הוקרן בבכורה ב- BBC Two ב 22 במאי, ובכוכבים קיילי הוז, טובי סטיפנס, לינוס רואש וטימוני ספאל. העלילה נקבעה בשנת 1958 בעיצומה של המלחמה הקרה והמתחים הגוברים ברחבי אירופה. שני הפרקים הראשונים כבר שודרו ותוכלו לצפות בהם ב- BBC iPlayer. ואני מציע לך לעשות זאת במהירות לפני הקרנת הפרק השלישי ביום רביעי. עם זאת, אם אתה גר מחוץ לבריטניה, לא תהיה לך גישה לערוץ מכיוון שהוא חסום גיאוגרפי.


צפו בקיץ הרקטות בכל מקום

איך לצפות בקיץ הרקטות בכל מקום

אבל במדריך זה, נלמד אותך כיצד לעקוף מגבלות מקוונות באמצעות VPN או פרוקסי DNS חכמים, כך שלא תחמיץ את התוכניות המועדפות עליך..

איפה ה- BBC iPlayer זמין?

בשל הסכמי זכויות יוצרים, BBC iPlayer זמין רק לצופים המתגוררים בבריטניה. אז אם ברצונך להזרים את קיץ הרקטות מחו”ל, הודעת שגיאת המיקום הבאה תופיע במסך שלך: “תוכן זה אינו זמין במיקומך.”

איך? מכיוון שהערוץ יכול לאתר אותך דרך כתובת ה- IP שלך. ואם נכתב שאתה נמצא מחוץ לאזור הכיסוי שלו, הוא לא יאפשר לך לצפות באף אחת מהתוכניות שלו.

לכן, דרך הפעולה הבאה שלך צריכה להיות ברורה: שנה את המיקום הגאוגרפי שלך. וכדי לעשות זאת, תצטרך להשיג VPN או פרוקסי DNS חכמים.

כיצד לצפות בקיץ הרקטות ברשת באמצעות VPN

אם עוד לא שמעת על VPN, אתה מחמיץ מכשיר מקוון חשוב מאוד. כלי זה יכול להחליף את המיקום הגלובלי שלך כמעט לכל מקום. זה מפנה את התעבורה באינטרנט לרשת אחרת לבחירתך, גם אם בחו”ל. לאחר מכן הוא מסתיר את כתובת ה- IP שלך ומחליף אותה בכתובת אחרת מאזור השרת שבחרת.

כתוצאה מכך אתרים יחשבו שאתם נמצאים באזור השידור שלהם, מה שאומר שתוכלו לגשת לחומר שלהם.

המשמעות היא שלמרות שאתה בחו”ל, VPN מאפשר לך להתחבר לשרת מבריטניה. ואחרי שתקבל את כתובת ה- IP החדשה שלך בבריטניה, ה- BBC iPlayer וכל ערוץ בריטי אחר יהפכו לזמינים.

לכן, אם אתה רוצה לראות את קיץ הרקטות, הנה מה שאתה צריך לעשות:

 1. בחר מותג VPN ידוע והירשם כמנוי. אנו ממליצים להשתמש ב- ExpressVPN (תקבל הנחה של 49% אם תירשם דרך אתר האינטרנט שלנו).
 2. הורד והתקן את האפליקציה במכשיר בו ברצונך להשתמש (סמארטפון, טאבלט, PC, Mac …). אתה יכול אפילו להתקין VPNs על קונסולות משחקים, נתבים וטלוויזיות חכמות
 3. היכנס וחבר לכל שרת מבריטניה.
 4. עבור אל WhatIsMyIP.network כדי לבדוק אם כתובת ה- IP שלך השתנתה.
 5. הפעל את אתר ה- iPlayer או האפליקציה של ה- BBC. תבחין שהודעת שגיאת המיקום אינה עוד.
 6. ליהנות מהדרמה החדשה של המלחמה הקרה של BBC.

הירשם ל- ExpressVPN

רשתות פרטיות וירטואליות לא רק עוזרות לך להימנע ממגבלות גיאוגרפיות, אלא גם מגנות עליך בכל פעם שאתה נכנס לרשת. לכן אסור לך להתפשר לעולם כשאתה בוחר באיזה שירות להשתמש. לכן אנו ממליצים לך ללכת על ExpressVPN.

ראשית, לחברה יותר מ -3,000 שרתים ב -160 מיקומים ברחבי העולם, כולל 94 מדינות. רשת ענקית זו תאפשר לך לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer וכל ערוץ מרכזי אחר שתרצה לא משנה היכן אתה נמצא.

שנית, הוא מספק את אחד משיעורי המהירות הטובים ביותר בעסק, גם אם אתה מחובר לשרת מרוחק. תכונה זו ממש שימושית כשאתה מזריק מופעי HD כמו קיץ הרקטות מכיוון שלא תתקל בבעיות חוצץ.

שלישית, ExpressVPN לוקח את הבטיחות המקוונת שלך ברצינות רבה ומשתמש בתכונות האבטחה החזקות ביותר בשוק. אחד מהם הוא הצפנת AES-256 סיביות בדרגה צבאית, שמבטיחה הגנה מפני עיניים חטטנות, כולל ספק שירותי האינטרנט שלך. יתר על כן, אתה יכול להפיק תועלת מכלים נוספים כמו מנהור מפוצל, הגנת דליפות DNS ומתג להרוג. 

באשר לפרטיות, החברה לא רושמת את התעבורה או הנתונים שלך. היא מיישמת מדיניות קפדנית ללא יומן שאומרת: אנו אף פעם לא שומרים על יומני תנועה, ואנחנו גם לא שומרים על יומנים שעשויים לאפשר למישהו להתאים IP וחותמת זמן בחזרה למשתמש. אנו עובדים כולה על בסיס IPs משותפים, כלומר, IP יחיד אינו עוקב אחר משתמש בודד. “

ואם זה לא מספיק, תוכלו ליהנות מכל ספריית נטפליקס, אפילו מהגרסה האמריקאית, לא משנה היכן אתם נמצאים. יתר על כן, אל תהסס לעסוק בפעילויות סיבוב ושיתוף קבצים P2P. ואל תדאג לפעולה משפטית מצד בעלי זכויות היוצרים מכיוון שהם לא יוכלו לגעת בך.

זרם קיץ של רקטות עם פרוקסי DNS חכמים

כעת, אם אינך מעוניין לבצע שינויים רבים מדי בחיבור האינטרנט שלך, אתה יכול גם להשתמש בפרוקסי DNS חכם כדי לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer. כלי זה יכול לזייף את המיקום שלך רק על ידי ניתוב מחדש של כתובות האתרים המסגירות את המיקום הגאוגרפי שלך. עם זאת, המשמעות היא גם שהיא לא תמיד יעילה.

מכיוון שפרוקסי DNS חכמים אינם יכולים להסתיר את כתובת ה- IP שלך, מארחי אתרים מסוימים עדיין יכולים לאתר את המיקום שלך בפועל. כמו כן, הם לא עובדים אם ספק שירותי האינטרנט שלך משתמש בפרוקסי שקוף או מחיל חטיפת DNS. יתר על כן, הם לא מצפינים את התנועה שלך, שאינה תכונה טובה אם אתה מעריך את פרטיותך המקוונת.

עם זאת, הרבה משתמשים מעדיפים כלים אלה על פני VPNs. ואם אתה אחד מהם, עקוב אחר השלבים שלהלן כדי לצפות בקיץ הרקטות:

 1. הירשם לשירות DNS חכם מכובד ויעיל כמו Unlocator.
 2. וודא שלמתקיף יש רשימה גדולה של ערוצים נתמכים כמו BBC iPlayer.
 3. התקן DNS חכם במחשב האישי שלך, Mac, iOS או Android. אתה יכול גם להתקין אותם בנתבים, קונסולות משחקים או טלוויזיות חכמות.
 4. צפו בכל ערוץ מוגבל בבריטניה לא משנה היכן אתם נמצאים.

על קיץ הרקטות

קיץ הרקטות הוא משרדי מלחמה קרה המבוססים בחלקו על סיפור אמיתי. זה עלה לראשונה ב- BBC Two ב 22 במאי, כך ששני הפרקים הראשונים כבר הוקרנו. עם זאת, אתה יכול לצפות בהם שוב ב- BBC iPlayer. באשר לפרק השלישי, הוא ישודר ביום רביעי.

את המופע נכתב וביים סטיבן פוליאקוף והכוכבים קיילי הוז, לינוס רואש, טימותי ספאל וטובי סטיפנס.

ללהק

 • טובי סטפנס כסמואל פטרוחין
 • קיילי הוז בתפקיד קתלין שו
 • טימותי ספולט בתפקיד הלורד ארתור וולינגטון
 • לינוס רואש בתפקיד חבר פרלמנט של ריצ’רד שו
 • לילי סקופסקי בתפקיד חנה פטרוחין
 • טובי וולף כסאשה פטרוחין
 • לוסי קוה בתפקיד מרים פטרוחין
 • גארי בידל בתפקיד קורטני ג’ונסון
 • סמן את בונאר כשדה
 • רונלד טנדר בתפקיד וולטר
 • רוז איילינג-אליס בתפקיד אסתר
 • גרג אוסטין בתפקיד אנתוני שו
 • ג’ורדן קולסון כמו קווין
 • מתיו ג’יימס תומאס בתפקיד ניקולה האלידיי
 • Fode Simbo בתור ג’ואל

תקציר רשמי

“שוכן בבריטניה בתקופת המלחמה הקרה והשנה הסוערת של 1958, הפחד וההתרגשות מהעתיד מחלחלים לחייהם של כולם.

סמואל, אותו מגלם טובי סטיפנס (אבודים בחלל, יום אחר, מפרש שחור), הוא מהגרה יהודית רוסית, ממציאה ומעצבת מכשירי שמיעה בהתאמה, שבין לקוחותיו נמנים ראש הממשלה לשעבר סר ווינסטון צ’רצ’יל..

הסדרה עוקבת אחר סמואל ומשפחתו, אשתו מרים וילדיה חנה וסשה, כאשר פונים אליו MI5 כדי להפגין את עבודתו.

עם זאת, לא המצאותיו דורשות הפעילים – במקום זאת סמואל מוטל על המשימה הסודית להשיג מידע על חבריו המקסימים, שנרכשו זה עתה, קתלין, בגילומו של קילי הווס (קו המשימה, שומר ראש) ובעלה חבר הפרלמנט ריצ’רד שו, בגילומו של לינוס רואש (ויקינגים, מולדת) דרכה פוגש סמואל גם את הלורד ארתור וולינגטון המרשים, אותו מגלם טימותי ספאל (מר טרנר, הרחוב).

ככל שחייו של שמואל שזורים יותר ויותר במשימתו, עד כמה הוא מוכן לתת לדברים להתפרק למען מטרתו? ומי הוא יכול לסמוך באמת? “

טריילר

כיצד לצפות בקיץ הרקטות בשידור חי מקוון – סיכום

קיץ הרקטות נראה כמו מופע נהדר שמציג כמה אירועים אמיתיים מהמלחמה הקרה. פוליאקוף הוא אחד הסופרים והבמאים הגדולים בבריטניה, וכל השחקנים הביעו את שמחתם מהעבודה איתו. לכן, אם תרצה לראות כיצד דרמת המלחמה הקרה הזו מתפרקת, קבל VPN או פרוקסי DNS חכמים. זו הדרך היחידה לגשת ל- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me