כיצד לצפות באקלי ברידג ‘בחוץ בבריטניה

אקלי ברידג ‘היא סדרת הדרמה הבריטית הזו שלא תרצו לפספס כשאתם מחוץ לבריטניה. אין שום סיבה שתצטרך. ובכן, יש מגבלות גיאוגרפיות זה אולי עומד בדרכך, אבל אתה יכול לברוח מאלו אם אתה השתמש ב- VPN או ב- DNS חכם. מה אלו? נחשו שתצטרכו לקרוא ולברר.


כיצד לצפות בגשר אקלי בחינם

כיצד לצפות בגשר אקלי בחינם

איך לצפות בגשר אקלי בחינם בחו”ל? אקלי ברידג ‘היא סדרת דרמה טלוויזיונית בריטית שנקבעה בבית ספר לאקדמיה רב-תרבותית באותו שם. תוכנית הטלוויזיה החדשה הושוותה לתכנית ה- BBC דרך ווטרלו. בבריטניה תשדר ערוץ 4 (4oD) את ה- עונה ראשונה בחינם. מדריך זה יראה לכם כיצד אתם אמורים השתמש ב- VPN או ב- proxy DNS חכם כדי להסיר מגבלות בערוץ 4 מחוץ לבריטניה, ומאפשר לכם לצפות בגשר אקלי בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, גרמניה, צרפת, ומקומות אחרים ברחבי העולם.

הזרם את Ackley Bridge Online באמצעות VPN

כעת, אם תנסה לגשת לערוץ 4 בכל מקום מחוץ לגבולות בריטניה, תראה שגיאה גאוגרפית זו. “השירות אינו זמין כרגע באזורך.” האם פירוש הדבר שאנשים באוסטרליה, אירלנד, קנדה וארה”ב לא יכולים לצפות באינטרנט בגשר אקלי? לא. פירוש הדבר רק שתצטרך למצוא דלת אחורית לפעילות הסטרימינג המקוונת הזו.

טריקרי מעורב במצב זה. דרך לבצע תחבולה זו היא עם ספק שירותי VPN. באופן כללי, כלים אלה מאפשרים לך להשיג עבר את כל ההגבלות שעשויות לחסום את הנאות הסטרימינג שלך. עם כתובת ה- IP הבריטית שאתה מקבל עם חיבור VPN, אתה מקבל גישה לכל ערוץ סטרימינג בריטי אתה רוצה למרות המיקום הגיאוגרפי שלך. להלן הצעדים שעליך לבצע:

 1. אתה צריך להתחיל עם הדברים מנוי VPN. הימנע מ- VPNs בחינם. 
 2. צור חשבון VPN ואז הורד את היישום מוצע באתר הרשמי של ה- VPN. 
 3. התחל את האפליקציה
 4. היכנס באמצעות החשבון יצרת. 
 5. עכשיו, עליכם לעשות זאת להתחבר לשרת VPN בבריטניה.
 6. לאחר מכן תוכל גישה לכל הערוצים המבוססים בבריטניה.
 7. הזרם את גשר אקלי של ערוץ 4 בחו”ל בכל מקום שאתה נמצא. 

ה- VPN הטוב ביותר לגשר אקלי 

העדפה אישית שלי היא ExpressVPN. זה בטוח, מאובטח ומסוגל מאוד לבטל חסימת תוכן מעבר לים בצורה חלקה. בזכות א מדיניות החזר כספי למשך 30 יום, אתה יכול להחזיר את הכסף שלך בכל עת בתוך אותה תקופה אם לא אהבת את מה שיש לו להציע. 

כיצד לצפות בגשר אקלי בחינם באמצעות DNS חכם

שיטה נוספת הכרוכה בתחבולות היא DNS Smart. בעזרת הכלי הזה אתה מגיע ל לעקוף כל מיני הגבלות בצורה מהירה ביותר. מה ששונה בכלי זה הוא שהוא לא מאובטח כמו VPN כמו שהוא לא מפנה מחדש את נתוני המשתמשים באמצעות הצפנות. ה- DNS החכם מנתב מחדש רק את הנתונים האחראים לקביעת מיקום מיקום גיאוגרפי של המשתמשים, לגרום למשתמשים להופיע במקום אחר. במילים אחרות, ה- DNS החכם משנה את המיקום הווירטואלי של המשתמשים. המיקום שמשתמשים בוחרים תלוי היכן מבוסס התוכן שהם רוצים. כדי זרם גשר אקלי בחינם בשידור חי מקוון, הנה מה שצריך לעשות. 

 1. השג לעצמך Unlocator מנוי וניסיון חינם למשך 7 ימים.
 2. סרטונים / הדרכה להגנה אלה יעזרו לכם הגדר את ה- DNS החכם שלך במכשיר הסטרימינג שלך.
 3. המשך לאתר של ערוץ 4 או הפעל את אפליקציית 4oD.
 4. סוף סוף תוכלו תיהנו מהזרמת גשר אקלי בחינם באינטרנט בכל מקום

הצעתי Unlocator כי זה פרוקסי ה- DNS החכם היחיד שהעניק לי גישה לערוץ 4 מחוץ לבריטניה. עם שלה משפט בן 7 ימים, אין לך מה להפסיד והרבה מה להרוויח. ברווחים, אנו מתכוונים להגיע ל בטל את החסימה של מעל 220 ערוצים כשאתה נרשם לשירות זה. 

פרומו של גשר אקלי

כיצד לצפות בגשר אקלי בחינם?

יהיה מעניין כיצד המיזוג בין שני בתי הספר נמשך. מה שבטוח הוא שהדרמה הבריטית החדשה זכתה לתשומת לב רבה, גם אם היא נראית קצת דומה ל- Waterloo Road. מה שבטוח הוא שאקלי ברידג ‘היא תוכנית טלוויזיה שכדאי לצפות בה.

לכן, אם אתה גר מחוץ לבריטניה, פשוט השתמש ExpressVPN או Unlocator כפי שהוסבר לעיל כדי לצפות בתכנית באותו זמן שהיא משודרת בבריטניה. אל תשכח לשתף אותנו בשיטה שאתה מתכוון להשתמש בה על ידי שחרור תגובה למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map