איך לצפות בטלוויזיה של ווייפו מחוץ לגרמניה

כיצד לצפות ב- Waipu.TV בחו”ל? האם אתה מחפש את הפיתרון המושלם לצפייה בטלוויזיה בכל עת? ואז Waipu TV הוא שירות ה- IPTV שלא ידעת שאתה צריך. הנה פיסת מידע עבורך, לא תחמיץ עוד שום תוכנית ותוכל סוף סוף לצפות בטלוויזיה כמו שצריך עם מנוי לטלוויזיה של Waipu. כעת, גם אם מדובר בשירות גרמני המוצע לאנשים המתגוררים בגרמניה, יוצאי גרמניה ואנשים בבריטניה, שוויץ, אוסטריה, דנמרק, קנדה, אוסטרליה וארה”ב יכולים ליהנות משירותיה. על ידי שימוש ב- VPN, Waipu.tv הופך לנגיש לכל המתגוררים מחוץ לגרמניה, והחלק הטוב ביותר הם מקבלים להזרים אותו במחשב האישי, Mac, Firestick. מערכות הפעלה Fire TV, Apple TV, Chromecast, Android ו- iOS.


צפה בטלוויזיה של ווייפו מחוץ לגרמניה באמצעות VPN.

צפה בכל ערוצי הטלוויזיה הגרמניים המועדפים עליך ב- Waipu על ידי ביצוע שלושת השלבים הפשוטים האלה. ראשית, עליכם לדלטעון את הטלוויזיה של וואיפו עבור iOS או אנדרואיד ל חינם בסמארטפון שלך והתחל את תקופת הניסיון בחינם. עכשיו אתה יכול גם זרם המועדף עליך מופעים ישירות בטלוויזיה באמצעות Google Chromecast / טלוויזיה של אמזון פייר. באמצעות הטלוויזיה של ווייפו תוכלו להקליט עד מאה שעות מהשידורים החיים שלהם ולהשמיע אותם שוב בזמן נוח. כעת, הצעדים הללו חלים על מי שנמצא בגרמניה, עם זאת, אלה שבמקרה מתגוררים בחו”ל יבצעו בסופו של דבר את הצעדים הללו לאחר שנרשמו לראשונה ל- VPN. מדוע VPN? מכיוון ש- VPN מבטל את חסימת הטלוויזיה של Waipu או בעצם כל ערוץ או שירות עם מגבלות המוטלות עליו. זה מה שאתה צריך לעשות:

 1. ראשית, עליכם להירשם לשירות VPN. התרחק מ- VPNs בחינם כמו Hola וללכת על VPNs מכובד כמו ExpressVPN.
 2. כעת, לאחר שיצרת את חשבון ה- VPN שלך, הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר עליו ברצונך להזרים את Waipu TV.
 3. הפעל את האפליקציה והתחבר לשרת VPN בגרמניה.
 4. כתובת ה- IP הגרמנית החדשה שלך גורמת לה להיראות כאילו אתה נמצא בגרמניה.
 5. שיטה זו לא רק מאפשרת לך לבטל את חסימת הטלוויזיה של וואיפו, אלא גם לערוצים כמו Magine TV, ZDF, ARD, Zattoo, Sky Deutschland, DAZN ווידאו מיידיים של אמזון..

עם זאת, יש הרבה ספקי שירותי VPN שאתה יכול להירשם אליהם, ExpressVPN עולה על כולם מבחינת אבטחה ושירות איכותי. ExpressVPN מבטיח חווית גלישה פרטית לחלוטין ומבטל באופן חסימה את חסימת שירותי ההזרמה ואתרי האינטרנט הגדולים. תמיכת הלקוחות שלהם ידידותית ומועילה במיוחד, ומדיניות ההחזר שלהם מכובדת ללא שאלות. בדוק את ספקי שירותי ה- VPN האחרים שיכולים לעזור לך לצפות בטלוויזיה של ווייפו מחוץ לגרמניה.

יתרונות VPN

VPN היא שיטת חיבור המשמשת להוסיף אבטחה ופרטיות לרשתות פרטיות וציבוריות. זה מאפשר למשתמשים לגשת באופן מאובטח לרשת פרטית שהיא יוצרת ולשתף נתונים דרכה. זה מצפין את כל הנתונים שלך כך שמה שאתה עושה באופן מקוון אינו ניתן למעקב, מה שהופך תהליכי ביטול חסימה לפיסת עוגה. על ידי החלפת כתובת ה- IP הנוכחית שלך כזו שתואמת את מיקום המדינה, תוכל לעקוף את כל מיני ההגבלות. ישנם יתרונות נוספים שמגיעים למנוי VPN, שחלקם הם:

 • הגן על פרטיות המשתמשים מפני עיניים סקרניות ופעילויות פיקוח ממשלתיות
 • הסתר פעילות גלישה מרשתות מקומיות וספקיות אינטרנט.
 • מאפשר סיקור ושיתוף קבצים.
 • עקוף צנזורה באינטרנט והקיף חומות אש.
 • חסוך כסף למשתמשים באמצעות רכישות הקשורות לגבול.

רשימת הערוצים של Waipu.TV

בסך הכל, משתמשי הטלוויזיה של וואיפו זורמים ליותר מ -70 ערוצים. להלן מבחר הטובים שבהם:

 • ערוצים בחינם: ARD, ZDF, KiKa, 3Sat, ZDF neo, arte, WDR, MDR, Phoenix, SWR, HR, NDR, BR, ZDF info, RBB, SR, DW, alpha, ONE
 • נוחות טלוויזיה של וואיפו: RTL, RTL 2, Super RTL, RTL Nitro, Sixx, nTV, RTL Plus, Toggo Plus
 • Sat.1, Pro7, Vox, Kabel Eins, DMAX, Pro7 Maxx, Welt, Sat.1 Gold, Kabel Eins Doku, N24 Doku
 • ספורט 1, סקיי ספורט חדשות
 • מוסיקה דלוקס, MTV
 • טלוויזיה וואיפו מושלמת: Tele 5, TLC, Zee One, קומדי סנטרל, ניקלודיאון, EO TV, go TV, Servus TV, BBC, Ric, CNN, Aljazeera, צרפת 24, EuroNews, 24, münchen.tv, ORF2, Xite, Insight, bibel.tv , HSE 24, QVC, 123 טלוויזיה, טלוויזיה Sonnenklar, טלוויזיה בריאות, CNBC, Rocketbeans TV.

צפו בטלוויזיה של ווייפו מחוץ לגרמניה

השג טלוויזיה בכל חדר עם מנוי לטלוויזיה של ווייפו כי זה סוג השירות של וואיפו טלוויזיה. באמצעות VPN אתה יכול לצפות בטלוויזיה הגרמנית בשידור חי בחו”ל. אתה יכול גם להזרים את תכניות הטלוויזיה המועדפות עליך באמצעות טלוויזיה Waipu והאפליקציה שלה ב- HD. אז אם אתה גולה גרמני תוהה איך אתה הולך לצפות בטלוויזיה של וואיפו מחוץ לגרמניה, קבל VPN וכל בעיות הזרמת שלך נפתרות.

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me