כיצד לצפות בטלוויזיה בספקטרום מחוץ לארצות הברית

יש לך את הכוח לפתוח רחב ספקטרום של אפשרויות עם חיבור VPN חזק, שלא קשה להשיג בכלל. לאחר שתאבטח את חיבור ה- VPN הזה, אתה יכול לרחוב את קשת המגוון הטלוויזיוני עם ערוץ הטלוויזיה ספקטרום עצמו! האם אתה רוצה להיות חלק מאותה חוויה בה אתה מגיע הזרם טלוויזיה ספקטרום בכל מקום בארצות הברית או מחוץ לה בעת העדפתך? כמובן שאתה כן. למדו כיצד תוכלו לעשות זאת בדיוק באמצעות VPN.


כיצד לצפות בטלוויזיה בספקטרום מחוץ לארצות הברית

כיצד לצפות בטלוויזיה בספקטרום מחוץ לארצות הברית

האם טלוויזיה ספקטרום זמינה מעבר לים?

ספקטרום טלוויזיה חסם את הגישה שלך, לא? ובכן, אם אתה תושב שאינו ארה”ב, כדאי שתתייצב בתור. יש סיבה לכך שספקי התוכן של ספקטרום מסיימים את הגישה הבינלאומית לתוכן שלהם, וזה נוגע בעיקר למגבלות גיאוגרפיות. התוכן בטלוויזיה ספקטרום מיועד לצפייה בארה”ב רק על פי הסכמי רישוי והפצה. הדרך היחידה שמדינה זרה תוכל להזרים את התוכן של ספקטרום היא אם היא תרכוש זכויות יוצרים עבורה. אלא אם כן זה קורה, אף אחד מחוץ לארה”ב אינו רשאי לגשת לתוכן הערוץ הזה. בנימה חיובית יותר, אלה ניתן לעקוף מגבלות גיאוגרפיות בעזרת א ספק שירות VPN.

ספקטרום TV יודע מאיפה אתה מתחבר לאינטרנט. הם סורקים את “ניסיון הגישה” שלך ומאתרים את כתובת ה- IP שלך. כתובת ה- IP שהוקצה לך על ידי ספק האינטרנט שלך מגלה היכן אתה נמצא. אם ספקטרום נתקל בכתובת IP שאינה ארה”ב ומנסה לגשת לתוכן שלה, לא תותר גישה. עם זאת נאמר, אתה מבין מדוע יש צורך בכך שנה את כתובת ה- IP שלך. כמו שהזכרנו לעיל, אתה יכול בקלות להימנע מכל זה אם אתה קבל ספק שירות VPN.

בטל את חסימת הטלוויזיה הספקטרום מחוץ לארה”ב בשלבים אלה

עכשיו, הגענו לצעדים. הם די פשוטים וניתנים לביצוע בקלות. אנו אפילו נספק לך צילומי מסך כדי לשרת אותך טוב יותר.

צעד ראשון

אין ספק, תצטרך א מנוי VPN חוקי, ו ExpressVPN מתאים לחשבון בצורה מושלמת. בהמשך נסביר מדוע זה אחד המועדפים עלינו, עם זאת בטוח לומר שהוא הבעלים של כל התכונות הנחוצות שיש ל- VPN בסיסי. זה לא יישמע כמו הוצאה יקרה אם באמת תתעמק בתכונות שלה.

שלב שני

עם כל VPN מגיעה אפליקציה שעליך להוריד, להתקין ולהפעיל אותה. האפליקציות של החברה ידידותיות למשתמש ונוחות לשימוש. יש גם לקוח VPN לכל המכשירים הפופולריים.

שלב שלוש

ברגע שתשיג את האפליקציה, אתה יכול לחפש את השרת שאתה רוצה ולהתחבר אליו. כאן אתה יכול לבחור את מיקום השרת שאתה רוצה. תמצא רשימת המלצות למקרה שלא תדע לאיזה שרת אתה רוצה להתחבר.

מיקומי VPN

שלב רביעי

קדימה התחבר לכל שרת בארה”ב כדי להשיג כתובת IP אמריקאית. כתוצאה מכך נראה שאתה בארה”ב ולא במקום שאתה באמת נמצא.