איך לצפות במניפסט עונה ראשונה ברשת?

הדרמה החדשה והמרגשת של NBC תופיע במסך הקטן ב24- בספטמבר בשעה 10:00. אז תעזרו בעצמכם לתעלומה העדכנית ביותר. המופע עשוי להראות דמיון מסוים לאבודים, אבל הבמאים והשחקנים הסבירו שהם לא דומים. בעוד שאבודים מתמקדים בתעלומת תאונת המטוס, המניפסט סובב סביב דרמה משפחתית. הצופים בארה”ב לא יתמודדו עם שום בעיה בצפייה בסדרה החדשה הזו מכיוון שהם ממוקמים במקום בו קיימת NBC. עם זאת, אלה שגרים מחוץ לארה”ב לא יוכלו לגשת ל- NBC או לצפות בסדרה. מה שהם יצטרכו זה VPN או DNS חכם כדי לבטל את חסימת NBC באשר הם ולהזרים את הבכורה של המניפסט בכל מחשב, Mac, Android ו- iOS..


איך לצפות בעונה הראשונה של מניפסט ב- NBC

איך לצפות בעונה הראשונה של מניפסט ב- NBC

כיצד לצפות במניפסט עונה ראשונה ב- NBC באמצעות VPN

מי שמחוץ לארה”ב לא יכול לגשת ל- NBC ויהיה צורך ב- VPN כדי לצפות בסדרה החדשה. VPN, רשת פרטית וירטואלית, יוצר מנהרה דיגיטלית דרכה המכשיר שלך ניגש לאינטרנט. זה מצליח לשנות מחדש את החיבור שלך דרך שרת ייעודי בארץ שתבחר. זה לא רק שמקנה לך את כתובת ה- IP של המדינה שבחרת, אלא גם מספק לך רמת פרטיות ואבטחה. כך אתה משתמש ב- VPN כדי להזרים מניפסט מחוץ לארה”ב ב- NBC:

  1. הירשם עם ספק VPN (רצוי ExpressVPN).
  2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר עליו ברצונך לצפות.
  3. הפעל את היישום.
  4. התחבר לשרת אמריקאי כדי לקבל כתובת IP אמריקאית.
  5. הזרם את העונה הראשונה של המניפסט ב- NBC מחוץ לארה”ב.

ExpressVPN הוא אחד מספקי השירות הטובים בשוק. היא מחליפה את כתובת ה- IP שלך בארה”ב כך שתוכל לבטל את החסימה של NBC או כל שירות, ערוץ או אתר אחר אמריקני. רמות פרטיות ואבטחה נשמרות מאוד בעזרת שיטות הצפנה קשות. למידע נוסף על ספקי שירותי VPN אחרים, עיין בטבלה שלהלן.

כיצד לצפות במניפסט עונה ראשונה ב- NBC באמצעות DNS חכם

DNS חכם הוא שיטה מהירה ויעילה יותר לביטול החסימה של תוכן. כמובן שזה תלוי בסוג ה- DNS החכם המשמש כי לא כולם יכולים לבטל את החסימה של הכל. הסיבה לכך ש- DNS חכם מהיר היא מכיוון שהוא לא מצפין את כל הנתונים שלך כמו VPN. אם אינך מעדיף עדיפות לאבטחה ואתה רוצה לבטל את חסימת הערוץ אחד בכל פעם, פרוקסי DNS חכמה תהיה אפשרות נהדרת. למעשה, DNS חכם אינו משנה את ה- IP שלך, אך הוא עוקף בהצלחה מגבלות. כך תוכלו להזרים מניפסט ב- NBC באמצעות פרוקסי DNS חכם:

  1. ראשית, ראש אל Unlocator ולהירשם למשפט הניסיון בן 7 הימים החינמי שלו.
  2. עקוב אחר סרטי הווידיאו / הגדרה אלה כדי לקבוע את תצורת ה- DNS החכם במכשיר הזרימה שלך.
  3. בקר ב- NBC או הפעל את האפליקציה במכשיר שלך.
  4. זרם מניפסט ב- NBC מכל מקום בעולם.

ספק ה- DNS הטוב ביותר בשוק הוא ידיים Unlocator. לא זו בלבד שהיא מבטיחה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על כל מיני תכנים מכל העולם, אלא גם מצליחה לבטל את חסימת למעלה מ -200 ערוצים. יש ניסיון חינם בן 7 ימים שנותן לך אפשרות לבדוק זאת לפני שאתה מתחייב.

מניפסט ב- NBC

סיפורו של המניפסט נסב סביב נוסעי טיסת האוויר מונטיגו 828 שמופיעים פתאום לאחר שנעלם באופן מסתורי במשך חמש שנים. בעוד העולם השלים עם מותם, לא עבר זמן לנוסעים המבולבלים. הם צריכים למצוא לעצמם מקום בעולם שנמשך בלעדיהם. לאחר שובם הם מגיעים להבנה שהם הופיעו למטרה גדולה יותר.

“זה נכנס לדרמה רגשית מצערת מאוד”, אמר ג’וש דאלאס בעבר ל- TV Guide. מליסה רוקסבורג הוסיפה: “זה גם האיזון של התעלומה הזו אבל גם הדמויות. הם משתלבים זה בזה ולכן אם אתה מתגעגע למשהו, אתה לא מפספס את ההצגה. “

איך לצפות במניפסט עונה ראשונה ב- NBC

איש אינו יכול להסביר מה קרה לנוסעים ב- 7 באפריל 2013, כל מה שהם יודעים הוא שחייהם השתנו מאז. חייך עומדים להשתנות גם לאחר שתחקור את מלוא הפוטנציאל של VPNs וגורמי DNS חכמים. שני הכלים יכולים לגרום לך לצפות במניפסט ב- NBC מחוץ לארה”ב וכל כך הרבה יותר. כעת, מול הבלתי אפשרי, ניתנות לדמויות האלה הזדמנות שנייה וכך גם אתם. תהנה!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me