אתה עדיין עוקב אחרי אפילו מעקב אחר המיקום של גוגל

אם אתה חושב שכיבוי “היסטוריית המיקומים” שלך יפסיק את גוגל לעקוב אחריך, יש לך עוד דבר שיבוא. סוכנות הידיעות אי.פי דיווחה כי אפילו עם קביעת מעקב אחר מיקום, גוגל עדיין משתמשת בחבורה של אפליקציות שונות כדי לשמור על מיקומך במבחן. למרות שהגדרת היסטוריית המיקומים של גוגל קובעת כי כיבוי זה ימנע מעקב אחר המיקום שלך, ישנן דרכים שונות שגוגל הצליחה לעקוף את זה.


אתה עדיין עוקב אחרי אפילו עם היסטוריית המיקומים של גוגל

אתה עדיין עוקב אחרי אפילו עם היסטוריית המיקומים של גוגל

היסטוריית המיקומים של גוגל – מה היא באמת עושה?

כולם יודעים שאתה יכול “להשהות” את היסטוריית המיקומים שלך בגוגל וכי הדבר אמור למנוע מ- Google לאחסן מידע על המקומות אליהם אתה הולך. למעשה, דף התמיכה של גוגל אפילו מציין,

“עם היסטוריית המיקומים כבויה, המקומות שאתה הולך כבר לא מאוחסנים.”

הבעיה בביטול היסטוריית המיקומים שלך לא מונעת מ- Google להשתמש באפליקציות אחרות כדי לעקוב אחר המיקום שלך. כל כיבוי היסטוריית המיקומים של גוגל הוא למנוע מ- Google להוסיף את התנועות שלך ל”ציר הזמן “שלה. עם זאת, סמני המיקום שלך עדיין ייאספו ומעקב על ידי Google. משמעות הדבר היא שבכל פעם שאתה ניגש למפות Google, מבצע חיפוש בגוגל או אפילו מקבל עדכוני מזג אוויר בטלפון שלך, גוגל מציגה את המיקום שלך. שני המשתמשים באנדרואיד וגם באייפון מאוחסנים רשומות אלה.

מדוע גוגל עוקבת אחר המיקום שלך?

התיאוריה הנפוצה ביותר מאחורי האובססיה של גוגל למעקב אחר המיקום שלך היא נתונים. ככל שיש ל- Google יותר נתונים, כך היא יכולה להשתמש בהם בכדי לספק לחברות הזדמנויות פרסומיות טובות יותר. למעשה, גוגל הצהירה ספציפית כי רשומות מיקום המאוחסנות בהגדרות “הפעילות שלי” משמשות למיקוד מודעות. לרוכשי מודעות יש אפשרות למקד למיקומים ספציפיים, אם כי הם צריכים לשלם לגוגל אגורה יפה כדי לעשות זאת.

כיצד למנוע מגוגל לעקוב אחר המיקום שלך

מחקירת ה- AP אומנם עולה כי יש דרך לחסום את גוגל לעקוב אחר המיקום שלך, אך היא כרוכה בחפירה מסוימת בהגדרות של גוגל. אם תשבית את “האינטרנט & הגדרת פעילות אפליקציה, Google תפסיק לאחסן את סמני המיקום שלך באמצעות אפליקציות אחרות. אתה יכול גם למחוק ידנית את נתוני המיקום שלך על ידי מעבר אל myactivity.google.com והסרת ערכים עם חותמות גיאוגרפית. זה יכול להימשך זמן רב אלא אם תרצה להיפטר מכל הרשומות בו זמנית. לסוכנות הידיעות אי.פי. יש מאמר נהדר כיצד למחוק את הנתונים שלך ממאגרי המידע של גוגל.

כיצד להישאר אנונימיים ברשת

אם אתה חושש מהנתונים שלך ומהאנונימיות המקוונת שלך, הדרך הטובה ביותר לוודא שאתה מגן על המידע שלך היא באמצעות VPN. יש להשתמש ב- VPN כאמצעי אבטחה נוסף כדי להשבית את “האינטרנט & פעילות אפליקציה “וההגדרות” היסטוריית מיקומים “.

מה ש- VPN עושה זה לנתב מחדש את התנועה שלך דרך שרת מתווך מאובטח. זה מוודא שאף צד שלישי לא יכול להציג את הנתונים שלך, שכן כל הנתונים שלך מוצפנים על ידי ה- VPN. תוכל ללמוד עוד כיצד VPN יכול להגן עליך באופן מקוון כאן.

עבור ספק שירות VPN שנוסה ונבדק תוך שמירה על פרטיות הנתונים שלך, אני מציע להשתמש ב- ExpressVPN. ExpressVPN משתמש בהצפנות בדרגה צבאית כדי להסתיר את הנתונים שלך מעיניים סקרניות. יש לו גם 5 פרוטוקולי VPN שאתה יכול להשתמש בהם לצורך אבטחה נוספת בזמן שאתה מקוון. עם ההתחייבות של 30 יום הכסף בחזרה, ExpressVPN מאפשר לך לבדוק את שירותיהם לפני שתתחייב למינוי שלהם.

כיצד לכבות את האינטרנט & פעילות אפליקציה “

משתמשי iOS

  1. היכנס לחשבון Google שלך ​​בדפדפן
  2. גש ל- שלך הגדרות חשבון בדפדפן: חשבון גוגל > מידע אישי & פרטיות > עבור אל הפעילות שלי > בקרות פעילות < רשת & פעילות אפליקציה.
  3. כבה רשת & פעילות אפליקציה.

משתמשי אנדרואיד

  1. לך ל הגדרות גוגל
  2. גישה חשבון גוגל > נתונים & התאמה אישית > רשת & פעילות אפליקציה
  3. כבה רשת & פעילות אפליקציה

מעקב אחר היסטוריית המיקומים של גוגל – מחשבות אחרונות

כפי שאתה יכול לראות, גוגל הסתירה את “האינטרנט & הגדרת פעילות אפליקציה במקום שרוב המשתמשים לא יחשבו לחפש. למעשה, הם גם היו מעורפלים במיוחד במה שעושה הגדרה זו, וקבעו שהיא “חוסכת את הפעילות שלך באתרים ובאפליקציות של גוגל כדי לתת לך חיפושים מהירים יותר, המלצות טובות יותר וחוויות מותאמות אישית יותר”. לגלות בדיוק אילו פעילויות מאוחסנות דורש חפירה רבה יותר בסופו של דבר, וניתן לראות בדרך כלל אחרי שעברת על כמה כפתורי “למידע נוסף”. זה עולם מפחיד שאנו חיים בו שרוב ספקי השירותים שאנו סומכים עליהם על בסיס יומיומי הם מעורפלים באשר לאופן איסוף הנתונים שלהם. למרבה המזל, באמצעות VPN אתה יכול להתגבר על מרבית הסוגיות הללו ולהשתמש באינטרנט באנונימיות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me